Eşim ve annem

Erkekleri anlamak bazen mümkün olmuo malesef... Benim esimde ailelerle cok sIKi fiki olmama taraftari, Her iki aileyede mesafeli olmaya calisir...

Sizin esinizde ama ayrimcilik var kendi ailesine gelince sIK gitmeler sizinkine karsi böyle bi tavir. Bence Tehtitle biyere varamassiniz. Siz istediginiz zaman gidin annenize kizinizida alin, zamanla esiniz alisacaktir. Siz kararli durun. Baslarda sorun cikarabilir ama inanin zamanla esinizde alisacaktir.

Benim annem senin anneni döver,kaç yaşındasınız?rest çekmek tehdit etmek ve kısasa kısas her durumda geçerli çözüm değildir kusura bakmayın çok ergence!Ayrıca evladıma bakıcı bakacağına kv min bakması bana güven verir bu nasıl bir hırs bunu görmenize engel?

Laf ağızdan bir kere çıkar, bakıcı bakmaya başlayın derim ben. Siz icraate geçince geri adım atacaktır ya da anneniz müsaitse biraz da o baksın. Eşinizin, annenizin çocuğunuzu görmesini istememesinde haklı bir sebebi yoksa eğer siz de onun yaptığının aynısını ona yapın, bakın o zaman nasıl geri adım atıyor. Kavga tartışma vs daha çok olur o dönem, ama dişinizi sıkıp yılmazsanız istediğinizi elde edersiniz.

Bence hiç de merhametli falan değil ve gayet de üzüyor sizi.en çok kızdığım şey ,nasıl üzer annenizi.kizinizla oraya gitmenizi ne hakla istemiyormus senin ailen ne yapıyor kızınızı yemiyor ya.Ama şunu söyleyeyim bakıcı konusunda inat etmeyin olur ya bir sorun çıkar sizin başınıza patlar annesinden alıp bakıcıya verdiniz diye.annesi baksın ,bir güzel de baktirin bence.ama sık gitmeyin o nasıl davraniyorsa siz de onun ailesine öyle davranin.belki aklı başına gelir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…