eşim ve annesi arasında olan bir olay

Kızın sizin paylaşımınıza karışması evet doğru değil ama eşinizin ona tepkisi de hiç normal değil. Sakin bir şekilde bu seni ilgilendirmez deyip konuyu kapatabilirdi. Bu kadar hakaret boyutuna getirmesi durumu abartılı. Öfke sorunu mu var eşinizin böyle herkese esip gürlüyor.
mevzu da bu zaten asla bu halini görmedim çok sessiz esprili şen şakrak 3 yıllık evlilik 2 yıl flört birde iş yerinde tanıdım arkadaşlarıyla iletişimi çok düzgündür çok şaşırdım

Yahu isteyen her türlü siyasi_dini içeriği paylaşır. Rahatsız olan eklemez, takip etmez. Başka konular varmış olaylar o yüzden böyle olmuş.
Hiç sıkmayın canınızı. Sonuçta eşinizi tebrik ediyorum. Aile üyelerinin ağzının içine bakan, karısını insan yerine koymayan çok gördüm. Sonuçta size dil uzatana ağzının payını veriyor. İçimden tebrik ettim.

Eşin harika biri. Kayinvaliden art niyetli ya da değil bence bu önemsiz. Sorunları çözen bir kocan var yani gerek yok kaynanana tepkili olmana. Seviyeli bir şekilde kaynananla ilişkini devam ettir.
Harika biri olsa annesini de kırmazdı diye düşünüyorum. Kardeşini arayıp gel anneni al diyor,koca kadin agliyor.Kadının bence dediği bir sey de yok.Esini desteklerken ,annesini kırıyorsa bence denge problemi var. Adam 2 tarafi da kırmadan idare etmeli,kayınvalidesi orda ağır bir sey dese hak veririm size ama ben büyütülecek bir konu görmüyorum. Sinirıli kötü yarın obur gün bu sınır kendi karısına dönerse onada aynı şekilde patlayacak.Annesini rahatca ağlatan esine neler yapmaz. Herkese saydırıp,kalp kırmak ile olaylar cozulmez,iletişimi yetersiz bence

mevzu da bu zaten asla bu halini görmedim çok sessiz esprili şen şakrak 3 yıllık evlilik 2 yıl flört birde iş yerinde tanıdım arkadaşlarıyla iletişimi çok düzgündür çok şaşırdım

Oysa sasirilacak tek sey zamaninda sizin hk.konusan o kizla mesafesini koruyamamis olmasi olmaliydi. Cunku o mesafe olsaydi o kiz bu haddi bulamazdi. Oysa siz konuda cok iyi anlastiklarindan bahsetmissiniz.

Yahu isteyen her türlü siyasi_dini içeriği paylaşır. Rahatsız olan eklemez, takip etmez. Başka konular varmış olaylar o yüzden böyle olmuş.
Hiç sıkmayın canınızı. Sonuçta eşinizi tebrik ediyorum. Aile üyelerinin ağzının içine bakan, karısını insan yerine koymayan çok gördüm. Sonuçta size dil uzatana ağzının payını veriyor. İçimden tebrik ettim.
eşim hiç o tarz biri olmadı hafta sonları bile biz gezip tozduğumuz için ayda 1 kez gideriz aynı şehirde olmamıza rağmen oda en fazla 1 saat sıkılır hemen eve gidelim der

Kayınvalide sevgililik sürecinde size karşı mezhebinizden dolayı önyargılıymış ama tanıdıktan sonra aranızda olumsuz bir şey yaşanmamış. Kırılmaya yer aramışsınız bence.

62 yaşında tabi birşey olursa üzülürüm düşünüyorum kadın her işime yardımcı oluyo çocuğuma bakıyor eve 2 haftada bir temizlikçi geliyo başında duruyo ben çalıştığım için
Çok güzel. Bunlar kayınvaldenizin size olan saygı ve sevgisini gösteriyor. Hiçkimsenin hakkına girmeden çok güzel anlatıyorsunuz. Gerçekten güzel bir insansınız. Kırmadan, kırılmadan devam edin derim. Lütfen üzülmeyin ve üzmeyin.

Oysa sasirilacak tek sey zamaninda sizin hk.konusan o kizla mesafesini koruyamamis olmasi olmaliydi. Cunku o mesafe olsaydi o kiz bu haddi bulamazdi. Oysa siz konuda cok iyi anlastiklarindan bahsetmissiniz.
ben de çok iyi anlaşıyorlar diye zaten şaşırdım eşimin fotolarına yorum yapar mesaj atar eşimde gösterdi sürekli bana yazıyor ben muhatap olmuyorum ama sana yazması bardağı taşırdı dedi sosyal medyadan çok iyiler gibi görünüyor sürekli fotoraflarına yorum yapıyor çünki

Çok güzel. Bunlar kayınvaldenizin size olan saygı ve sevgisini gösteriyor. Hiçkimsenin hakkına girmeden çok güzel anlatıyorsunuz. Gerçekten güzel bir insansınız. Kırmadan, kırılmadan devam edin derim. Lütfen üzülmeyin ve üzmeyin.
yok zaten üzmem kırılsam bile kendi içimde halledeceğim

Bilmiyorum ben de sinirlenirdim herhalde ya.
Bizim çocuk hata yaptı sen kusura bakma kızım o bilmiyor der gibi.
eşim de buna sinirlendi zaten kıza argo yada küfür sarfetmemiş sen kim oluyorsun da eşime karışma lüksünü kendinde buluyorsun sanane filan yazmış oda akrabayız biz kötü bişey demiyorum diye acıtasyon yapmış sonra arayıp senin yaptığın hiç birşeyi unutmadım yüzüne vurmuyorum diye unuttum sanma filan diye kavga etti telefonda kız ağladı kaynanamda ona üzüldü ağlayınca ondan aramak istedi

ben de çok iyi anlaşıyorlar diye zaten şaşırdım eşimin fotolarına yorum yapar mesaj atar eşimde gösterdi sürekli bana yazıyor ben muhatap olmuyorum ama sana yazması bardağı taşırdı dedi sosyal medyadan çok iyiler gibi görünüyor sürekli fotoraflarına yorum yapıyor çünki

Olayi tersinden dusunelim. Zamaninda esiniz hk.ileri geri konusan birine hem haddini bildirip hem bu kadar samimi olur muydunuz? Surekli size yazar ve siz bunu gidip esinize gosterir miydiniz? Benim basima boyle bir sey gelse ya esimin ya benim karakterimizde bir sikinti var diye dusunurdum. Zira kayda deger bulmadigimiz kimsenin bize yazmasina musade etmeyecek kadar sinirlarimiz olmali. Belli yasta ve belli olgunlukta insanlar icin bu olmali. Hem sinir cizmeyip hem size yazmasi bardagi tasirdiysa ben esim neyin showunu yapti diye kendime sorardim. Kocam beni savundu demezdim.

eşim de buna sinirlendi zaten kıza argo yada küfür sarfetmemiş sen kim oluyorsun da eşime karışma lüksünü kendinde buluyorsun sanane filan yazmış oda akrabayız biz kötü bişey demiyorum diye acıtasyon yapmış sonra arayıp senin yaptığın hiç birşeyi unutmadım yüzüne vurmuyorum diye unuttum sanma filan diye kavga etti telefonda kız ağladı kaynanamda ona üzüldü ağlayınca ondan aramak istedi

Teyze kızının arkasına geçince de şimşekleri çekmiş.
Ha ben evden kovar mıydım bilmiyorum o kısım bana aşırı uç geldi, ama annem böyle yapsa büyük tantana çıkarırdım ondan eminim.

Bir paylaşım nerelere gelmiş, karşıdaki hatsiz begenmediysen geç ,yorum yapmak ne alâka, eşiniz gereksiz yükselmiş sizi savunacam derken show yapmış.Kv bir şey dememiş olay uzamasın istemiş ortada durmak istemiş, karşı tarafın siyasi görüşünde gibi geldi bana ama taraf tutmamış.Ben en çok eşinizin annesine davranışını beğenmedim,bizler kv aşığı değiliz ama bazı şeyler kırmızı çizgimdir.Bu davranış şeklide bunlardan biri.

Bir paylaşım nerelere gelmiş, karşıdaki hatsiz begenmediysen geç ,yorum yapmak ne alâka, eşiniz gereksiz yükselmiş sizi savunacam derken show yapmış.Kv bir şey dememiş olay uzamasın istemiş ortada durmak istemiş, karşı tarafın siyasi görüşünde gibi geldi bana ama taraf tutmamış.Ben en çok eşinizin annesine davranışını beğenmedim,bizler kv aşığı değiliz ama bazı şeyler kırmızı çizgimdir.Bu davranış şeklide bunlardan biri.
evet zaten kızdan arayıp eşim adına özür dilemek istediği için bu şekilde tepki verdi

ben ona şaşırdım çok saygılı birisi

Bence birikmişlik çıkmış eşinizden. Daha önce de kuzenleri pofpofladıysa falan anne, patlama olabilir. 1 mevzuluk iş gibi durmuyor. Zaten bu akşam için de ön yargılıymış gelmeseydi falan demiş, bilinçaltımıza yüklüyoruz negatiflikleri belliymiş bişey olacağı zaten.

Eşiniz çok iyi yapmış mezhep farkını konu edinecek kadar saçma sapan insanlar olması başlı başına bir problem. Sanki paşa padişah soyundan kendileri anlamıyorum ya. Böyle insanlara güzellikle bir şey anlatılmaz baskılamak sert çıkmak lazım. Karışmayın eşiniz halletmiş işte.

X