Eşim ve kokusu

Eşim 27 yaşında..gençliğinin baharında buram buram kokuyor..ben hamileyim sanki eşimden tiksindim..öncelikle ağzı kokuyor..dişleri çürük ve dolgularla dolu..buna rağmen birkere ağız bakım suyu kullandığını gormedim..ağız bakimini yapsa sikaytci olmayacam..dışını de ben çocuk gibi fircala demessem unutuyor..sabahki kokuyu anlatamam öyle böyle degil..bide asla çekinmeden burnuma yanaşarak konuşuyor..artık resmen bagriyorum..uzak dur diyorum..ya kendine bakacak ya uzak duracak..ama laflarim dokunmuyor galiba arsizmi oldu nedir..ertesi gün yine dikkat etmiyor..dilimde tüy bitti artık..birde gaz çıkarma olayı...bakinoyle böyle değil içi mı bozuk anlamadım ama normal bir koku dehil..git doktara diyorum üşütuyormusundiyorum tabiki gitmiyor...kaç kere kıyamet kopardım sakin benim yanımda gaz çıkarma diye yanlışlıkla oldu tutamadım diyor çok afedersiniz arkadaşlar ama şuan çok sinirim bozuk...gece falan dinlemeyip karda kıssa yattigim odanın camını 1saat sonuna kadar actigimi bilirim..özür diliyor falan ama ben nefret ediyorum..WC de büyük abdest için gittiğinde daha 1 gün o WC ye giremezsiniz..ahır daha güzel kokuyordur tobe yarabbim..diyorumki bak orda çamaşır suyu var hemen yıka oralari oda parfümü var koymuşum oraya diyorum unutuyorum diyor..işin tuhafı o wcdeyken koku evi sarıyor..yemin ederim abartmıyorum mutfak antre oturma odası heryeri koku basıyor..o WC ye girmeden beni stres basıyor..ya önemsemiyor snaki ettiğim hakaretler de yetmiyor ben ne yapayım arkadaşlar yokmu bunun çaresi ne yapayım ben...
Peki hiç flört etmediniz mi yanyana gelmediniz mi aynı evde hiç kalmadınız mı bu adamla hiç mi çizgileriniz yok ben gerçekten birinin sohbet ederken bile sarı sarı bakımsız dişlerini görünce dünya yakışıklısı olsa uzaklaşıyorum hadi hepsini geçtim aşk sevgi görmezden geldin de bu adamdan tiksinmeden nasıl hamile kaldın çok üzülerek söylüyorum bu yaşa kadar daha kişisel gelişimini tamamlamamış bakım nedir bilmeyen adam bu saatten sonra öğrnmez

Tuvalet kokar yani ne bekliyordunuz.Kişisel temizliğine dikkat etmeli insan tabi .Ama anlamadığim böyle tiksinerek anlattığınız adam sizin eşiniz .Böyle yazınca hiç iç acıması ,vicdan azabı falan olmuyor mu sizde

Kabızlık sorunu var ve kötü besleniyorsa aynen anlattığı gibi kokar.buradaki arkadaşlar bunu normal WC kokusu sanıyor ama ben sizin yaşadığınızı çok iyi anlıyorum çünkü benzerini yaşadım.Tuvalete koku sıksanız dahi inanın kar etmiyor. Ve konu sahibinin dediği gibi o kişi tuvalete gireceği zaman ben stres oluyorum hatta bütün ev ahalisi stres oluyor çünkü bir müddet wc kullanılamıyor .
Bence tek çareniz var ayrılmakla tehdit edin bir de süslenip temizlenip yanınıza gelince reddedin.ne kadar ciddi olduğunuzu anlasın

Ne kadar zor bişey ya .Eşim böyle olsa kafayı yerdim sanırım.😶 Kaç yaşında adam yani sen mi diyceksin herşeyi. Bi insan kişisel bakımına nasıl önem vermez ya . Temizlik imandandır demişler. Bi diş fırçalamak , duş almak ne kadar zor olabilirki. Allah kolaylık versin sana.

Benin eşim yeni evlendiğimizde wc için ayrı parfüm koyardı benim onun kokusunun almamam için çıkmadan o parfümü sikardı hala böyle adamlarda var mı bilmiyorum ama

Artık umursamıyor mesela eskisi gibi
Neguz l insan karşı tarafı düşünmeli nefret ettirmemeli ben hep dikkatederim niye kendime saygidan herşeyden once

Kabızlık sorunu var ve kötü besleniyorsa aynen anlattığı gibi kokar.buradaki arkadaşlar bunu normal WC kokusu sanıyor ama ben sizin yaşadığınızı çok iyi anlıyorum çünkü benzerini yaşadım.Tuvalete koku sıksanız dahi inanın kar etmiyor. Ve konu sahibinin dediği gibi o kişi tuvalete gireceği zaman ben stres oluyorum hatta bütün ev ahalisi stres oluyor çünkü bir müddet wc kullanılamıyor .
Bence tek çareniz var ayrılmakla tehdit edin bir de süslenip temizlenip yanınıza gelince reddedin.ne kadar ciddi olduğunuzu anlasın
Evet aynen dedikleriniz var ..bı büyük WC problemi var ...bazen gezerken birden gelir tutamaz bizim gibi koşar gider WC arar bazende makat sıkıntısı yaşıyor biseyler var işte...yeme konusunda da inanılmaz yer iştahlı ne bulduysa yerbuda ayrı bı konu ama neyse

Eşim 27 yaşında..gençliğinin baharında buram buram kokuyor..ben hamileyim sanki eşimden tiksindim..öncelikle ağzı kokuyor..dişleri çürük ve dolgularla dolu..buna rağmen birkere ağız bakım suyu kullandığını gormedim..ağız bakimini yapsa sikaytci olmayacam..dışını de ben çocuk gibi fircala demessem unutuyor..sabahki kokuyu anlatamam öyle böyle degil..bide asla çekinmeden burnuma yanaşarak konuşuyor..artık resmen bagriyorum..uzak dur diyorum..ya kendine bakacak ya uzak duracak..ama laflarim dokunmuyor galiba arsizmi oldu nedir..ertesi gün yine dikkat etmiyor..dilimde tüy bitti artık..birde gaz çıkarma olayı...bakinoyle böyle değil içi mı bozuk anlamadım ama normal bir koku dehil..git doktara diyorum üşütuyormusundiyorum tabiki gitmiyor...kaç kere kıyamet kopardım sakin benim yanımda gaz çıkarma diye yanlışlıkla oldu tutamadım diyor çok afedersiniz arkadaşlar ama şuan çok sinirim bozuk...gece falan dinlemeyip karda kıssa yattigim odanın camını 1saat sonuna kadar actigimi bilirim..özür diliyor falan ama ben nefret ediyorum..WC de büyük abdest için gittiğinde daha 1 gün o WC ye giremezsiniz..ahır daha güzel kokuyordur tobe yarabbim..diyorumki bak orda çamaşır suyu var hemen yıka oralari oda parfümü var koymuşum oraya diyorum unutuyorum diyor..işin tuhafı o wcdeyken koku evi sarıyor..yemin ederim abartmıyorum mutfak antre oturma odası heryeri koku basıyor..o WC ye girmeden beni stres basıyor..ya önemsemiyor snaki ettiğim hakaretler de yetmiyor ben ne yapayım arkadaşlar yokmu bunun çaresi ne yapayım ben...
Ayakları kokmuyor mu çorapları

Sen nefret ediyorsun eşinden farkındasın umarım? Ve beğenmediğim o adam çocuğunun babası olacak bence asıl mesele bu kokuyu filan geç 🙉🙊🙈[/QUOTE]

Vallaha ağız kokusu diyince hakimler sak diye bosuyormus.Bilemedim ne denirki?Ben acayip hassasim koku konusunda.

Evlenirken bukadar değildi sonradan saldı canım..şimdi sade vesadece cinsellik öncesi ağız bakım parfüm losyon vs yapıyor sonraki 1 hafta kokarca gibi

Kardeş sen de anlık durumuna göre yaşama cinselliği. Madem öyle terbiye olabilen birisi. Leş gibiydin kaç gündür libido falan kalmadı rezil ettin de. Kendine bakmayı adet haline getirene kadar cinsellik yaşama. Şu an temiz olman önemli değil eski hallerin geliyo midem kalkıyo libidom düsüyo de ahdjak

dişçiye kendiniz götürün, bütün tedavisi yapılsın. Bademcik taşları da ağız kokusu yaparmış mesela.
ağız sağlığı yerinde değilse parfüm sıksa ağız bakım suyu kullansa kaç yazar, önce sağlık lazım sonradüzenli bakım şart. Üstünü başını bir defa giysin, üstünden çıkınca yıka, gün aşırı yıkansın (koca adam bunları zaten bilir), sebze ağırlıklı yemek yap, su içir ihmal etmesin, deodorant her duştan sonra ve her sabah. hatta hamam paklar onu, arada kalkın birlikte hamam sauna masaj yapın (gebe gidebilir mi bilmem),
İnsanın eşinden böyle nefret etmesi ne kadar üzücü

Kardeş sen de anlık durumuna göre yaşama cinselliği. Madem öyle terbiye olabilen birisi. Leş gibiydin kaç gündür libido falan kalmadı rezil ettin de. Kendine bakmayı adet haline getirene kadar cinsellik yaşama. Şu an temiz olman önemli değil eski hallerin geliyo midem kalkıyo libidom düsüyo de ahdjak
Zaten geliyo aklima ama evli olunca bı şekilde biseyler yaşanıyor işte

İçimi bozuk anlamadim ne ya ahahaha affedin çok güldüm :KK53: ama bende kötü kokulara hic dayanamam cok haklısınız:KK12:

X