Eşim ve kokusu

A
Benin eşim yeni evlendiğimizde wc için ayrı parfüm koyardı benim onun kokusunun almamam için çıkmadan o parfümü sikardı hala böyle adamlarda var mı bilmiyorum ama

Artık umursamıyor mesela eskisi gibi
aradaki perde yırtılana kadar dikkat ediyorlar. Bir eşik var onu geçtin mi hepten rahatlar.

Siz beni bi salın Ahahhaa bacım ne yazmışsın öyle vallahi Helal et hakkını kahkaha attım burda

Boyle bisey yok olamaz. Ben esımden rahatsız isem bunu kendisi ile paylasırım.. Gelıpte bu forumda esımı bu derece yerler altına sererek çare aramam.. O imzayı atar iken iyi gunde kotu gunde diyoruz degılmı? Gelıpte burada sadece kısısel bakımını beceremediği ıcın bır esın arkasından hakaretler ile bu derece atıp tutmak ne kadar insancıl???
Guzelce anlatsa yıne anlayacağım. Ama kusura bakmayın eşine soylemediği kalmamış..tamam adamın yaptıgı da yanlis ama bunumu hakettı. Lutfen objektif olun biraz.

Asıl bana yazık bana hamile halimle öğ7re ogure o WC yi defalarca yıkamak zorunda kaldığım için bana yazık...çok.mu zor iki çamaşır suyu dokmek ...nesine yazık yiyp içip s....ıp yatıyor

Valla çeken bilir canım ..buraya yazdım ki çaresizim belki aynı şeyi yaşayıp bı yol bulup rahatlayan vardır diye medet umuyorum bende

Siz yapmayan o halde.

Valla asıl içimden geçenleri yazmadım ben daha.

Çok sabırlı kadınmış konu sahibi.hayvanlar bile pisliğini pis olabileceği hallerini gizliyor çoğu.
Bilmem anlatabil dim mi?

Ya inanmıyorum ben ama kaçtı diyor her defasında ya nasıl kaçıyor diyorum bilmiyorum anlamıyorum diyor

Ha birde tüm bunlar size normal geliyorsa çocuğunuza bu eğitimleri vermeyin o halde.bakın bakalim nasıl bi hayatınız olur....

Asıl bana yazık bana hamile halimle öğ7re ogure o WC yi defalarca yıkamak zorunda kaldığım için bana yazık...çok.mu zor iki çamaşır suyu dokmek ...nesine yazık yiyp içip s....ıp yatıyor
Ya durumun tam bir trajikomik gece gece okurken baya güldüm doktora gitsin midesine bagirsaklarina karaciğerine baktirsin muhtemel öyle bir rahatsızlığı var . Anladığı dilden anlat doktora görünsün detaylı. Yoksa sen cok yıpranırsın ilişkiniz de öyle. Cocuk doğunca cocugada yazık pis kokulara mikroba maruz kalmasın.

Koca adam nasıl farkedemiyor gaz çıkaracağını yahu.. Rahatsızlığı mı var diyeceğim de kaç senedir hep mi devam eder... 4 yaşındaki oğlum bile annecim pırt yapacağım deyip uzak bir yerde çıkarıp geliyor... Kucağımda olsa bile...

Gitsin ya nereye gidiyorsa çekapa mi giriyo napiyo yeterki bu koku gitsin evden

Ya. Aslında bunda makat kanaması oluyordu doktora gitti makattaki damarında mi ne çatlak varmış krem falan verdiydi..bide büyük WC geldiğinde isal gibi çok afedersiniz arkadaşlar ama azcik iç çamaşıra bulaştığı oluyomus çok.nadir kendisi diyor tabi ben bakmıyorume ..bunu niye söylüyorum gaz tutamamsi Sina inanmak icin

Yapmak istediğim yorum tamda buydu

Valla çeken bilir canım ..buraya yazdım ki çaresizim belki aynı şeyi yaşayıp bı yol bulup rahatlayan vardır diye medet umuyorum bende

Belkı, davanda haklısın ve hamilesin bende hamıleyım ve gercekten bazı olayları gereksız buyuttugum, oldu bu donemde ama senın sorunun esini n bakımı degıl. Bır arkadas yazmıstıkı bende oyle dusunuyorum senın sevgin bıtmıs esine sahsi fikrimce.

Peki çok.cok.asik.olsaydim bu kokular hoş mu gelicekti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…