Eşim ve kokusu

Merak edip n11'den baktım bu çıktı tuvalet spreyi yazıyor bu galiba dimi?
Fiyatına şok oldum anam o ne😱 @Siblarsln bak

Açıklamasına da bişey yazmamışlar🤔
Eki Görüntüle 2573096

Evet bu ama amazon gibi sitelerde daha ucuza ücretsiz Türkiye’ye getirilenleri de vardı. Her zaman olmayabiliyor takip etmek gerekiyor. 50 lira civarında orada. Hatta 100’e yedek şişeli daha büyük boylu setleri de var.

Febreze gibi değil de makineli olanlardan kullansanız? Evde kedim var mesela kumunu her gün temizlemem otomatik spreylerden aldım. Taa salona kadar mis gibi onun kokusu geliyor sadece. Bir de aklıma bir şey daha geldi. Erkek arkadaşımla 4 farklı evde birlikte yaşadık, ama 4.de nasıl bir koku var... bütün gün evde olmadığımız çamaşır suyunu beklettiğim zamanda bile kokuyor banyo. Ev en üst kat, havalandırmadan geldiğini düşünmeye başladım artık. Çubuklu kokulardan aldık her gün wc temizleyici ve çamaşır suyu kullandım sabah yine kokuyor yine kokuyor. Sizin banyoda da böyle bir durum olma ihtimali var mıdır acaba?

Febreze gibi değil de makineli olanlardan kullansanız? Evde kedim var mesela kumunu her gün temizlemem otomatik spreylerden aldım. Taa salona kadar mis gibi onun kokusu geliyor sadece. Bir de aklıma bir şey daha geldi. Erkek arkadaşımla 4 farklı evde birlikte yaşadık, ama 4.de nasıl bir koku var... bütün gün evde olmadığımız çamaşır suyunu beklettiğim zamanda bile kokuyor banyo. Ev en üst kat, havalandırmadan geldiğini düşünmeye başladım artık. Çubuklu kokulardan aldık her gün wc temizleyici ve çamaşır suyu kullandım sabah yine kokuyor yine kokuyor. Sizin banyoda da böyle bir durum olma ihtimali var mıdır acaba?
Makinalardan en kısa zamanda alıp WC ye yapistiricqm canım ..gider kokusu değil biliyorum o wcdeyken evi koku basıyor o

Öncelikle Allah yardimcin olsun ama merak ettim sen nisanliyken bu adamin boyle oldugunu fark etmedin mi bi de cocugu nasil yaptin o kadar pis kokuyorsa be :rolleyes:
Valla nisanliyken WC ye girip büyük abdesti yapmadiydi hiç zaten biz nisanliyken bile öyle aynı evde dur falan yaşamadık.bunlari

Yok valla pis şeyleri hala yapmayı z biz birbirimizin yanında ağızdan gaz çıkarma hariç bir pisliğini görmedim adamın hala 🙄😂😂😂
Neguzel şükredin kocaniza teşekkür ederin

Canım ya çaresi yoktur herhalde bu durumun yine eşinde biter.
Başka bir problemin varsa ondan dolayı mı acaba bi tiksinme oluştu hani ne yapsa gözüme batıyor derlerya öyle bi durum mu acaba bende bilemedim
Benim böyle bir durum olsa tiksinmezdim herhalde eşim hem ilgili hem çok anlayışlı tolere ederdim ama tersi olsa asla etmezdim bu yoldan giderek düşündüm. Sevgiden de öte bazı manevi durumlar var hani evliliklerde birbirine uyum anlayış konuşarak ortak yol bulma düşüncene değer vermek yani tabi karşılıklı olarak bunlar olmayıncada bazen adamın teri koksa boşanmalık olanlar var o şekilde bir durum mu ki kırıcı olduysam özür dilerim sadece altında yatan sebebi düşündüm
Yok temiz bakimliyken gayet iyiyim ona karşı hele berbere gittiyse saç tras bakımı olduysa gider boynuna sarılırım berberde koku falan sıkiyolar mis gibi oluyor..eğer normalde de sevmeseydim bunlari d ayapmazdim heralde...WC deki kokunun eve basması durumunu sizlerde yasasaniz emin olun bisekilde rahatsız olurdunuz

Dis bakimi agiz kokusu illa belli oluyordur yasadiklariniz buyuk abdest konusundan ibaret degildi..
Diş bakımı nisanliyken florde bukadar rahatsız edici değildi...ve aynı yatakta yatmadigimiz için bukadar da kendini belki etmiyordu belkide ..yada fırçalayın geliyodu galiba bilmiyorum

Diş bakımı nisanliyken florde bukadar rahatsız edici değildi...ve aynı yatakta yatmadigimiz için bukadar da kendini belki etmiyordu belkide ..yada fırçalayın geliyodu galiba bilmiyorum
Uyarin eger karsi cikiyorsa siz yikayin bi kova su ve araba fircasi ile :rolleyes: ne diyelim bacim ne dersek bilmiyon etmiyon e bi de hamilesin yapacak bisey yok hayirlisi hakkinda

Uyarin eger karsi cikiyorsa siz yikayin bi kova su ve araba fircasi ile :rolleyes: ne diyelim bacim ne dersek bilmiyon etmiyon e bi de hamilesin yapacak bisey yok hayirlisi hakkinda
Ya kendu su döküyor elbette ama çamaşır suyuyla da yikamasini istiyorum ben o koku belki hafifler ve mikrop gider bende psikolojik olarak rahatladım belki bide hamileyim ince temizliği bana kalıyor sonrada niye tiksiniyon..

Anlatmak istediklerim di bukadar detaya gırmek istemedim. 🙏

Bence sevgi ve aşkın diğer insanlara karşı hissettiklerimizden farkı budur. Değil öpüşmek aynı odada olsak dahi tanıdığımız ya da tanımadığımız diğer insanlarda bize iğrenç gelen bir şey söz konusu hayat arkadaşımız olduğunda iğrenç gelmemeli.

Mesela benim de bir böbrek rahatsızlığım var. Sabahları içim ölmüş gibi kokar nefesim. Annem bu yüzden dişlerini 7-24 fırçalasan dahi kimse öpmez seni derdi. Erkek arkadaşım yeni uyanmış olduğumda dahi öper beni. Ben o kokuyu aldığımda öğürüyorum. Sordum bir kere rahatsız olmuyor musun diye. ‘Ne olacak ya, ne sanki’ gibi tepkiler verdi. Bir başkasında aynı koku olsa yanında duramaz.

Yani bir de evlilik içinde neler neler olacak. Hamile kalsam sık sık kusuyor olacağım belki, belki yanında dahi kusacağım, akıntılar vs olacak, kanamalarıma lekelenmelerime şahit olacak belki ilişkiye girerken. Ağız kokusu tuvalet kokusu bunların yanında çok küçük kalıyor gibi geliyor bana.

Evet belkide soğutan kendileri..
Ama bide yapı meselesi ben biraz titizim oldumolasi dusunsei bile bana itici geldi öpüşmek eyleminin
Eşiniz evet pis ve bakımsız. Ama bana kalırsa siz de normal değilsiniz. Takıntılısınız sanırım. Bunu kınamak için söylemiyorum siz de bi kendinizi gözden geçirin diye söylüyorum. Öpüşmekten oldum olası iğrenmek pek mantıklı gelmedi. Bir de aşık olunca cidden öyle olmuyor. Mesela nişanlımın bir rahatsızlığı var ne yaparsa yapsın bazen ağzı aseton gibi kokar. Beni öper diyelim ki bana bile bulaşır koku. Ama bayılırım öpüşmeye. Çünkü aşığım.

Çıkmaya başladığımz ilk ay adamın evinde kalıp rakı içmiştik. Beni çarpmış biraz. Duşa sokmuş ayılayım diye. Duşta sarılıp sırtına kusmuştum🙈 ondan bile iğrenmedi.

Ağız kokusu sebebi tartar olabilir. Temizletsin. Mideden geliyor olabilir tedavi olsun. Bağırsak florası muhtemelen sıkıntılı, doktora görünsün. Ayrıca tuvaletini yaparken anında su dokmeli, beklerse koku yayılır.

Tamam adam sorunlu ama sen de hiç sevmiyorsun bu adamı. Ya da fakesin.

Bence sevgi ve aşkın diğer insanlara karşı hissettiklerimizden farkı budur. Değil öpüşmek aynı odada olsak dahi tanıdığımız ya da tanımadığımız diğer insanlarda bize iğrenç gelen bir şey söz konusu hayat arkadaşımız olduğunda iğrenç gelmemeli.

Mesela benim de bir böbrek rahatsızlığım var. Sabahları içim ölmüş gibi kokar nefesim. Annem bu yüzden dişlerini 7-24 fırçalasan dahi kimse öpmez seni derdi. Erkek arkadaşım yeni uyanmış olduğumda dahi öper beni. Ben o kokuyu aldığımda öğürüyorum. Sordum bir kere rahatsız olmuyor musun diye. ‘Ne olacak ya, ne sanki’ gibi tepkiler verdi. Bir başkasında aynı koku olsa yanında duramaz.

Yani bir de evlilik içinde neler neler olacak. Hamile kalsam sık sık kusuyor olacağım belki, belki yanında dahi kusacağım, akıntılar vs olacak, kanamalarıma lekelenmelerime şahit olacak belki ilişkiye girerken. Ağız kokusu tuvalet kokusu bunların yanında çok küçük kalıyor gibi geliyor bana.
Yani ne diyecegimi bilemedim açıkçası ozaman her ikinizide birbirinize saygıdan kutluyorum ..

Eşiniz evet pis ve bakımsız. Ama bana kalırsa siz de normal değilsiniz. Takıntılısınız sanırım. Bunu kınamak için söylemiyorum siz de bi kendinizi gözden geçirin diye söylüyorum. Öpüşmekten oldum olası iğrenmek pek mantıklı gelmedi. Bir de aşık olunca cidden öyle olmuyor. Mesela nişanlımın bir rahatsızlığı var ne yaparsa yapsın bazen ağzı aseton gibi kokar. Beni öper diyelim ki bana bile bulaşır koku. Ama bayılırım öpüşmeye. Çünkü aşığım.

Çıkmaya başladığımz ilk ay adamın evinde kalıp rakı içmiştik. Beni çarpmış biraz. Duşa sokmuş ayılayım diye. Duşta sarılıp sırtına kusmuştum🙈 ondan bile iğrenmedi.
Evet koku takıntım var açıkçası ..ama onunda ona göre hareket etmesi lazim

Ağız kokusu sebebi tartar olabilir. Temizletsin. Mideden geliyor olabilir tedavi olsun. Bağırsak florası muhtemelen sıkıntılı, doktora görünsün. Ayrıca tuvaletini yaparken anında su dokmeli, beklerse koku yayılır.

Tamam adam sorunlu ama sen de hiç sevmiyorsun bu adamı. Ya da fakesin.
Senelerdir birikti artık tiksintiye dönüştü ..çok seven bir insanda senelerce bunla mücadele etse o bile soğur bence uzaktan kolay geliyor arkadaslar

Aynen öyle hepimiz yasıyoruz buna benzer seylerı.. Yanı ben ozel oldugunu dusundugum ıcın ornek vermek ıstemıyorm...gizem soysaldı diye bir unlu var "eşimin ter kokusuna aşığım" demiş...mesela o hesap 🤭Bırgun kaybederse onları bıle arar insan onu bile özler..

X