Eşim ve kokusu

Eşim 27 yaşında..gençliğinin baharında buram buram kokuyor..ben hamileyim sanki eşimden tiksindim..öncelikle ağzı kokuyor..dişleri çürük ve dolgularla dolu..buna rağmen birkere ağız bakım suyu kullandığını gormedim..ağız bakimini yapsa sikaytci olmayacam..dışını de ben çocuk gibi fircala demessem unutuyor..sabahki kokuyu anlatamam öyle böyle degil..bide asla çekinmeden burnuma yanaşarak konuşuyor..artık resmen bagriyorum..uzak dur diyorum..ya kendine bakacak ya uzak duracak..ama laflarim dokunmuyor galiba arsizmi oldu nedir..ertesi gün yine dikkat etmiyor..dilimde tüy bitti artık..birde gaz çıkarma olayı...bakinoyle böyle değil içi mı bozuk anlamadım ama normal bir koku dehil..git doktara diyorum üşütuyormusundiyorum tabiki gitmiyor...kaç kere kıyamet kopardım sakin benim yanımda gaz çıkarma diye yanlışlıkla oldu tutamadım diyor çok afedersiniz arkadaşlar ama şuan çok sinirim bozuk...gece falan dinlemeyip karda kıssa yattigim odanın camını 1saat sonuna kadar actigimi bilirim..özür diliyor falan ama ben nefret ediyorum..WC de büyük abdest için gittiğinde daha 1 gün o WC ye giremezsiniz..ahır daha güzel kokuyordur tobe yarabbim..diyorumki bak orda çamaşır suyu var hemen yıka oralari oda parfümü var koymuşum oraya diyorum unutuyorum diyor..işin tuhafı o wcdeyken koku evi sarıyor..yemin ederim abartmıyorum mutfak antre oturma odası heryeri koku basıyor..o WC ye girmeden beni stres basıyor..ya önemsemiyor snaki ettiğim hakaretler de yetmiyor ben ne yapayım arkadaşlar yokmu bunun çaresi ne yapayım ben...
muhtemelen az su içiyor kabızlık problemi var bol su icsin,dişlerine bi kez daha baktirsin , duzenli fırçalayacak insan eşine kokuyor dedigi an ne yaptığını bilemez ya bana dese deli olurum hemen çaresine bakarim ,evde limonlu su hazırla 1 lt aksam icsin yatana kadar limon agiz kokusunu azaltır ,bi de kuru karanfil tohumu var ya surekli ağzında beklersin gerci fırçalasa ve dr a gitse çözülecek ,gaz mevzusunu duyunca üzgünüm eşinizin yapısı bu yani Allah kolaylık versin insan uyurken bilmeden belki kaçırır ama uyanıkken sıkıntı bi de hamilesin yani daha çok etkilemişsin onun da en azindan bu donem dikkat etmesi gerek sonra zaten alışkanlığa dönüşür,yarin co uk dogunca o bile nefesten etkilenir ki

muhtemelen az su içiyor kabızlık problemi var bol su icsin,dişlerine bi kez daha baktirsin , duzenli fırçalayacak insan eşine kokuyor dedigi an ne yaptığını bilemez ya bana dese deli olurum hemen çaresine bakarim ,evde limonlu su hazırla 1 lt aksam icsin yatana kadar limon agiz kokusunu azaltır ,bi de kuru karanfil tohumu var ya surekli ağzında beklersin gerci fırçalasa ve dr a gitse çözülecek ,gaz mevzusunu duyunca üzgünüm eşinizin yapısı bu yani Allah kolaylık versin insan uyurken bilmeden belki kaçırır ama uyanıkken sıkıntı bi de hamilesin yani daha çok etkilemişsin onun da en azindan bu donem dikkat etmesi gerek sonra zaten alışkanlığa dönüşür,yarin co uk dogunca o bile nefesten etkilenir ki
Evet canım asla su içmez baklava yer üstüne su içme ihtiyacı duymaz ben hatırlatırım ...bide şey arka kok dişleri hepsi dolgulu ama simsiyah ...ya onları yeniden yapaelarmi beyaz yapsalar ya yarın dişçiye gidecek dolgusu kırılmış mi ne bende gitsem gerçi almazlar beni içeri ona tembih edim ozaman o siyah dolguları yenileseler ya çok çirkin bı goruntu

Aynen öyle hepimiz yasıyoruz buna benzer seylerı.. Yanı ben ozel oldugunu dusundugum ıcın ornek vermek ıstemıyorm...gizem soysaldı diye bir unlu var "eşimin ter kokusuna aşığım" demiş...mesela o hesap 🤭Bırgun kaybederse onları bıle arar insan onu bile özler..
Yani bir insana terinin kokusu sevecek kadar aşık olmak ...bilemiyorum ...koku hassasiyeti olmayanlar bunu yaşıyordur belkide ...daha önce ter kokusu problemimiz de vardı buarada ...ama bunu hallettik nasıl olduysa ..o da iş arkadaşlarına korkmamak icindir gerçi..rolon sürmeyi artırdı kazakları bir günde kokardı normalde..ama şimdi kazakları 2gun güzel kokar sonra makineye atarım giysileri konusunda oldukça titiz beyfendi buarada bu bile bazen beni mutlu ediyor giysisini temiz tutması sevimli geliyor ..

Yani bir insana terinin kokusu sevecek kadar aşık olmak ...bilemiyorum ...koku hassasiyeti olmayanlar bunu yaşıyordur belkide ...daha önce ter kokusu problemimiz de vardı buarada ...ama bunu hallettik nasıl olduysa ..o da iş arkadaşlarına korkmamak icindir gerçi..rolon sürmeyi artırdı kazakları bir günde kokardı normalde..ama şimdi kazakları 2gun güzel kokar sonra makineye atarım giysileri konusunda oldukça titiz beyfendi buarada bu bile bazen beni mutlu ediyor giysisini temiz tutması sevimli geliyor ..

Guzelce konusup o anlayana kadar yapacak başka bıseyın yok malesef.... Her huyunu begenıyorsun onunda kusuru bu demekkı.. Yıneliyorum evet olmaması gerek ama napacaksın.. Eş bu eşya değil ki alıp çöpe atasın.

Yine atalarımızın bı sözune geldık..
Ya bu deveyi güdecen yada bu diyardan gidecen.

bağırarak bu iş ilerlemez
inadına hep yaparlar
tatlı dille de söyleyin olmuyorsa
ya böyle kabul edeceksiniz ya da boşanacaksınız
yada terapiste gidin

Midem bulandı okurken siz yaşıyorsunuz bunu :/

Evet canım asla su içmez baklava yer üstüne su içme ihtiyacı duymaz ben hatırlatırım ...bide şey arka kok dişleri hepsi dolgulu ama simsiyah ...ya onları yeniden yapaelarmi beyaz yapsalar ya yarın dişçiye gidecek dolgusu kırılmış mi ne bende gitsem gerçi almazlar beni içeri ona tembih edim ozaman o siyah dolguları yenileseler ya çok çirkin bı goruntu

muhtemelen çok uzun yıllar önce yaptırmış ve amalgam dolgu olmuş. rengi o yüzden öyle. ama o yıllarda da başka seçenek ya yoktu yada varsaydı da muhtemelen çok çok pahalıydı yeni bir uygulama olduğundan. şimdi lazerle falan beyaz yapılıyor dolgular. estetik duruyor.

ayrıca sizi neden içeri almasınlar. gayet girebilirsiniz yanında.

Azonce evi temizlerken aynanın önüne dokulmus bir sürü sakal gördüm cimbizla bazen yanakların üst kısmındaki Keri temizler...daha onc d uyardım dinlemedi bu sefer patladım telefonla konuştuk nasıl ağlıyorum ama haykırdım yeter yoksa ailenle konuşmak zorunda kalicam dedim...abartma ya hamilesin ondan dedi dikkat ederim tamam uztama dedi telefonu kapattı..ve ben şuan ciddi ciddi ağlıyorum sinirden ...

Yaa siz eşinizden çok soğumuşsunuz, sevgi de kalmamış..Hisleriniz hitap şeklinize yansımış.

Ben bu olayı anlamıyorum bende mi anormallik var yahu siz neye aşık oluyorsunuz??
Adam kokuyor kokuyor sırf bu sebeple bile biter benim gözümde. Sevseydin kokusu batmazdı, sevseydin sümüğü güzel gelirdi bla bla bu neyin kafası yaa

Azonce evi temizlerken aynanın önüne dokulmus bir sürü sakal gördüm cimbizla bazen yanakların üst kısmındaki Keri temizler...daha onc d uyardım dinlemedi bu sefer patladım telefonla konuştuk nasıl ağlıyorum ama haykırdım yeter yoksa ailenle konuşmak zorunda kalicam dedim...abartma ya hamilesin ondan dedi dikkat ederim tamam uztama dedi telefonu kapattı..ve ben şuan ciddi ciddi ağlıyorum sinirden ...
Üzüldüm vallahi şu an. Biraz fazla umursamaz sanırım. Orayı temizleme mesela, gelince ver eline ıslak mendil, sil şurayı de.

X