Eşim ve kokusu

Azonce evi temizlerken aynanın önüne dokulmus bir sürü sakal gördüm cimbizla bazen yanakların üst kısmındaki Keri temizler...daha onc d uyardım dinlemedi bu sefer patladım telefonla konuştuk nasıl ağlıyorum ama haykırdım yeter yoksa ailenle konuşmak zorunda kalicam dedim...abartma ya hamilesin ondan dedi dikkat ederim tamam uztama dedi telefonu kapattı..ve ben şuan ciddi ciddi ağlıyorum sinirden ...
Rabbim yardımcınız olsun. Zor bir durum 🙏🙏

"Öpüşmeyi sevmem, özel konuları konuşmayalım" diye bir mesajınız olmuş ama üzgünüm şu konuyu okuyan herkesin aklına aynı konu takılacaktır: kimse sizin yatak odası maceralarınıza bayıldığı için değil ama madem adamın ağzı osu busu bu kadar kokuyordu, Meryem ana değilseniz nasıl hamile kaldınız ki? Griptiniz ve burnunuz mu tıkalıydı? Bir kere bu kadar tiksintiyle bahsettiğiniz bir insanla sevişebilmeniz ilginç bir mevzu zaten, herkes de haklı olarak takılıyor buna.

Birlikte yaşadık zaten? Ayrı evlerde olduğumuzda dahi en fazla 3 gece ayrı kalırdık hep dip dibeydik. 5. yılımızdayız diyorum ayrıca, bu zamanın %70’ini belki daha fazlasını aynı evde geçirdik zaten. Mesela anne babamın yan odadaki horlamasından uyuyamam ama dip dibe uyuduğumuzda erkek arkadaşımın horlaması da rahatsız etmez beni.
Evlilik başka aynı evde yaşamak başka ki

Evet canım asla su içmez baklava yer üstüne su içme ihtiyacı duymaz ben hatırlatırım ...bide şey arka kok dişleri hepsi dolgulu ama simsiyah ...ya onları yeniden yapaelarmi beyaz yapsalar ya yarın dişçiye gidecek dolgusu kırılmış mi ne bende gitsem gerçi almazlar beni içeri ona tembih edim ozaman o siyah dolguları yenileseler ya çok çirkin bı goruntu
o amalgam dolgu sıkıntı olmadıkça ellemezler yenisini kompozit yaptırsin artik

Ben bu olayı anlamıyorum bende mi anormallik var yahu siz neye aşık oluyorsunuz??
Adam kokuyor kokuyor sırf bu sebeple bile biter benim gözümde. Sevseydin kokusu batmazdı, sevseydin sümüğü güzel gelirdi bla bla bu neyin kafası yaa
siz evlendiginizden beri mi boyle ,hamile olduğunuz icin mi takıyorsunuz kibarca defalarca soyle yani yazik boyle konuştuğunuzu duyunca eşinize de üzülüyor insan

siz evlendiginizden beri mi boyle ,hamile olduğunuz icin mi takıyorsunuz kibarca defalarca soyle yani yazik boyle konuştuğunuzu duyunca eşinize de üzülüyor insan
Hamilelikle birlikte fena haldeyim..hamilelikten önce daha çekilirdi galiba..ama bugün yeni kurallar getirdim eve tabi insalah uyar ..uymazsa yaklaşma bana diye tehdit etcem işine gelirse

İkisinin aynı şey olduğunu söylemedim. Siz evlenince kokuya her gün maruz kaldığında anlarsınız dediniz, ben de zaten şu an da her gün maruz kaldığımı söyledim.
Sizinde bu memnuniyetli halınızı kutluyorum aslında o anlattiklariniz deniz ürünü yemiş yakinlasmissiniz falan inanın okurken koku geldi snki burnuma ...askinizdan dolayı valla kutluyorum Allah eksiltmesin

Hamilelikle birlikte fena haldeyim..hamilelikten önce daha çekilirdi galiba..ama bugün yeni kurallar getirdim eve tabi insalah uyar ..uymazsa yaklaşma bana diye tehdit etcem işine gelirse
kırmadan yap yazik ,biri bana kokuyorsun dese yaklaşma dese esim yikilirdim tabi çaresine bakardım kokuların ,tam bi hijyen meraklısı ve duskunuyumdur ama yine de üzücü bi durum

Ağız kokusu sabahlarda çoğu kişide olur. Eşim her sabah fircaladigi halde kokuyor ve seninkini de tahmin edebiliyorum, abim ve annemde de oluyor. Bide mide sabah boş olduğu için koku yapıyor ikisi karışınca lagam gibi kokuyor hadi onu gectim. Ay o gaz benide mahvediyor. Bi adamin totosu hiç mi durmaz eşime sen ölünce imama aman pamuğu iyi tıka o toto bize az cektirmedi diyecem derim. O değil küçük oğlum da ayni babası ossuydum der bide. Dua et bebeğin çekmesin babasına 😂

Sizinde bu memnuniyetli halınızı kutluyorum aslında o anlattiklariniz deniz ürünü yemiş yakinlasmissiniz falan inanın okurken koku geldi snki burnuma ...askinizdan dolayı valla kutluyorum Allah eksiltmesin

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Umarım sizin hassasiyetiniz hamileliğinizden kaynaklanıyordur. Hiç yaşamadım tabi ama eminim çok farklı bir şeydir. Normalde de regl dönemindeki hormonlar dahi mahvediyor mesela beni, hamileliğimi düşünemiyorum gerçekten 😂.

Açıkçası 1 saat kadar öpüştük hiç bir koku almadım. Ne sarımsak ne de deniz ürünü. Dişlerini fırçalamadığını her şey bittikten sonra hatırladım. Önceden balık yersen o gün bana dokunamazsın derdim, balıktan tiksindiğim için veya bir arkadaşım böyle bir şey yiyip gelse yakınımda oturmasından dahi rahatsız olabilirim ama erkek arkadaşımda olunca rahatsız olmuyorum işte.

Umarım size hamile olduğunuz için fazla geliyordur, bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız da "ay abartmışım" deyip eşinize ısınırsınız tekrar. Analı babalı büyütürsünüz bebeğinizi. Siz abartmıyorsanız bu yaştan sonra dikkat etmeye başlaması zor görünüyor maalesef. Babam da beni inanılmaz rahatsız ediyor aynı evde olduğumuzda. Gece sifonu çekmiyor tuvaleti kullandıktan sonra 😣 beni uyandırmak istemiyormuş. Orada üreyen bakteriler beni uyanmaktan daha çok rahatsız eder diyorum, dinleyen yok. Hemen arkasından girip çekiyorum bazen fark etmezsem çok daha kötü olur... Anneceğzim çok çekmişti pasaklılığından (annem şimdi Alzheimer hastası, hiçbir şeyin farkında değil) azıcık bile düzeltemedi yıllarca uğraşmasına rağmen.

Eşiniz hakkındaki söylem şeklinize bakılırsa siz bana eşinizden daha itici geldiniz.
Evet bu durumla baş etmesi oldukça zor olabilir, hamilesiniz üstelik bu iki kat zorluk demek. Buradan yardım talep etmeniz de çok anlaşılır...Ancak derdinizi daha farklı şekilde anlatabilirsiniz.
Eşiniz bunları okusa ne düşünürdü acaba..?

Ya konu sahibine yüklenilmiş ama bence haklı. Eşler birbirinin yanında dikkat etmeli, aradaki saygıyı bozmamak gerek. Birbirinin yanında gaz çıkarmak, kıl tüy almak, burun karıştırmak hoş değil. Kişisel bakımına dikkat etmek o kadar zor değil. Yani insanın kendine saygısı olmalı önce.
Konu sahibi önce kolundan tutup önce dişçiye götürün. Bağırsaklar için bilemiyorum, arada herkesin başına gelebilir ama her gün aynıysa bilemiyorum. Hamileyken daha hassas olunuyor ama bunları normal bir insan bile çekmek istemez.

Ya konu sahibine yüklenilmiş ama bence haklı. Eşler birbirinin yanında dikkat etmeli, aradaki saygıyı bozmamak gerek. Birbirinin yanında gaz çıkarmak, kıl tüy almak, burun karıştırmak hoş değil. Kişisel bakımına dikkat etmek o kadar zor değil. Yani insanın kendine saygısı olmalı önce.
Konu sahibi önce kolundan tutup önce dişçiye götürün. Bağırsaklar için bilemiyorum, insanın arada olabilir ama her gün aynıysa bilemiyorum. Hamileyken insan daha hassas oluyor ama bunları normal bir insan bile çekmek istemez.

B.k kokusundan iğrenilir mi ya saçmalama diyen olmadıki konu sahibine :))) sizin bahsettikleriniz doğru, ancak benim en azından kendi adıma yaptığım eleştiri bambaşka bir sebepten ötürü.

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Umarım sizin hassasiyetiniz hamileliğinizden kaynaklanıyordur. Hiç yaşamadım tabi ama eminim çok farklı bir şeydir. Normalde de regl dönemindeki hormonlar dahi mahvediyor mesela beni, hamileliğimi düşünemiyorum gerçekten 😂.

Açıkçası 1 saat kadar öpüştük hiç bir koku almadım. Ne sarımsak ne de deniz ürünü. Dişlerini fırçalamadığını her şey bittikten sonra hatırladım. Önceden balık yersen o gün bana dokunamazsın derdim, balıktan tiksindiğim için veya bir arkadaşım böyle bir şey yiyip gelse yakınımda oturmasından dahi rahatsız olabilirim ama erkek arkadaşımda olunca rahatsız olmuyorum işte.

Umarım size hamile olduğunuz için fazla geliyordur, bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız da "ay abartmışım" deyip eşinize ısınırsınız tekrar. Analı babalı büyütürsünüz bebeğinizi. Siz abartmıyorsanız bu yaştan sonra dikkat etmeye başlaması zor görünüyor maalesef. Babam da beni inanılmaz rahatsız ediyor aynı evde olduğumuzda. Gece sifonu çekmiyor tuvaleti kullandıktan sonra 😣 beni uyandırmak istemiyormuş. Orada üreyen bakteriler beni uyanmaktan daha çok rahatsız eder diyorum, dinleyen yok. Hemen arkasından girip çekiyorum bazen fark etmezsem çok daha kötü olur... Anneceğzim çok çekmişti pasaklılığından (annem şimdi Alzheimer hastası, hiçbir şeyin farkında değil) azıcık bile düzeltemedi yıllarca uğraşmasına rağmen.
İnsalah :) hamilelikten dolayı oldukça abartılı geliyor herşey bunun farkındayım ...herhun her an yanimda gaz çıkarmıyor..haftada 1kacar o mutlaka ...ama bağırsaklarında mi sorun var o koku nasıl o eve siniyor...hamilelikten öncede bundan muzfariptim ...ama şuan bitek bu değil kendi kokuyor bana ..yakın bile duramıyorum iki gündür..ama aslında abarticak bişey yok belkide başkasına ilk haftalardayim ondan bu hassasiyet. ...insalah herşey düzelir...sizin gibi saatlerce yakinlasip en ufak bir koku almamak istiyorum...misler gibi koksun ya çokmu:KK43: ağzı teni ...herşeyiyle misler gibi olsun...:KK43: Bu saatten sonra napabilitimki tek çarem onun düzelmesi..kişisel bakım konusunda :KK43:

Eşiniz hakkındaki söylem şeklinize bakılırsa siz bana eşinizden daha itici geldiniz.
Evet bu durumla baş etmesi oldukça zor olabilir, hamilesiniz üstelik bu iki kat zorluk demek. Buradan yardım talep etmeniz de çok anlaşılır...Ancak derdinizi daha farklı şekilde anlatabilirsiniz.
Eşiniz bunları okusa ne düşünürdü acaba..?
İtici geldim demek...benc hamile bir kadini peşinden pisliğini temizlemek zorunda bırakan erkek itici gelsin size..uzaktan herşey kolay

B.k kokusundan iğrenilir mi ya saçmalama diyen olmadıki konu sahibine :))) sizin bahsettikleriniz doğru, ancak benim en azından kendi adıma yaptığım eleştiri bambaşka bir sebepten ötürü.
İnsan istemediği biseyler yaşayınca biseulere maruz kalınca her türlü hale gelebilir büyük konusmamak lazım...

Kadın defalarca iyilikle de kavga ederek de dile getirmiş. Çözüm bulamamış. Bana eşim kokuyorsun dese banyoya koşarım. Konu sahibinin eşi tınlamıyor, kadın da artık bıkmış.

Konu sahibi önce kolundan tutup önce dişçiye götürün. Bağırsaklar için bilemiyorum, arada herkesin başına gelebilir ama her gün aynıysa bilemiyorum. Hamileyken daha hassas olunuyor ama bunları normal bir insan bile çekmek istemez.
Yarın gidiyoruz dişçiye insalah benide alırlar içeri de adama içimi dökerim ..beyazlatsalar bari çünkü aşırı olmasa da sarı yani disleri benim zorumla fircaladigi için eskisine göre daha iyi ama şöyle güzel pırıl pırıl yapaelarmi acbaa devlette

X