Eşime güvenemiyorum ne yapmalıyım

Bu ne bicim aile??!!! Midem bulandi. Boyle bir insanla asla evli kalmazdim. Taciz gercek ya da yalan farketmez. Annesini doven adam, boyle kaynana, boyle gorumceler evkerden irak. Bu insanlardan 1000 km oteye kacardim sanirim. Ay, bu ne yahu!

Yapmaya cesaret edemiyorum çünkü eşim bana hiç kötü davranmaz ne istesem yapar kizinada ayni şekil kizini severken bile gözleri doluyor doğum yaptigimda beraber ağlamıştik kizimin biyeri agrisa aglasa benden cok endişelenir bi yandan ona inanmak istiyorum ama suphesi beni öldürüyor ayrılıp ailemin yanina gitsem nasıl olacak çalışıp kizima bakma imkanim da çok çünkü ailem çalışmama izin vermez ömür boyu onlarin eline de bakamam keske evlenmeseydim hayatimi mahvettim gerçekten keşke gerçeğin ne olduğnu ogrenebilme imkanim olsa bi dakka durmazdim zaten
Kizinizi taciz etmeyeceginin garantisi var mi? Guvenip cocugumu asla yalniz birakmazdim. Suphe dusmus bi kere icinize, gercek ya da yalan (ki bence gercek), suphesi yeter.

Töbeler olsun. Siz kardeşlerıyls konuştunuz mu peki? Nasıl anlattılar?
Ben ilk annesinden duydum bana karisirlarsa yani evlenmesine herkese rezil ederim yuvasi yıkılır diye soylemis yani kendi oğlunu bu evlenme olayi olmadan ortada bu konu yoktu sonra kardeşleri abim bizi taciz etti diye soylemeye başladılar ben kardeşleriyle konusmadim yanimda telefonla konusurken duydum onlarinda yanlarinda esleri vardı simdi de annesi diyormus bu taciz olayini ben çıkarmadim en büyük kizim çıkardi diye kime inanacağımı bilmiyorum artık

Töbeler olsun. Siz kardeşlerıyls konuştunuz mu peki? Nasıl anlattılar?
Ben ilk annesinden duydum bana karisirlarsa yani evlenmesine herkese rezil ederim yuvasi yıkılır diye soylemis yani kendi oğlunu bu evlenme olayi olmadan ortada bu konu yoktu sonra kardeşleri abim bizi taciz etti diye soylemeye başladılar ben kardeşleriyle konusmadim yanimda telefonla konusurken duydum onlarinda yanlarinda esleri vardı simdi de annesi diyormus bu taciz olayini ben çıkarmadim en büyük kizim çıkardi diye kime inanacağımı bilmiyorum wetik
Sizce kızkardeşini taciz eden bir adamın, kurana el bastığında yalan söylemesi şaşırtıcı olur mu?
Adam yapmıştır demiyorum da sadece ikna olmanızda bu etkili olduysa, olmasın.

Böyle bir aile de çocuk mu yaptınız? Annesini döven bir adam.Aile içi iftira okurken midem bulandı.
Ben hamileydim zaten bu olaylar olduğunda allah aşkına gelecegi nerden görebilirim bu olaylar olmadan birbirlerine aşırı düşkünler di zaten anne ogul gibi degilde iki arkadaş gibilerdi hersey kadinin ben evlenmek istiyorum demesiyle başladı zatrn esim karsi degildi evlenmesine ama babasi öleli daha bi sene olmuş siz olsaniz riza gosterirmiydiniz hemen hemde hic tanımadigi üstelik evli bi adamla kendinizi bi esimin yerine koyun önce türkiye gibi ulkede yaşıyoruz böyle şeyler o kadar normal karsilanmiyo

X