EŞİME TOKAT ATTIM 1 AYDIR BENLE KONUŞMUYOR

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İçinizden geçen her şeyi bir mektup haline getirin ya mail atın ya yazıp cüzdenına cebine bir yere koyun, tekrarlamayacağınıza ikna edecek ne varsa yapın ama bu kin bir tokadın kininden fazla sanki, birikmiş başka şeyler de olmalı, kendinizde düzeltmeniz gereken çok şey olduğunu hissediyorum, bi iç hesaplaşma yapsanız iyi olur
daha önce babamda çok azarlamıştı haksız yere onun birikimide olabilir ama başkasına kızıp bana tepki gösterceck biride değil

Sana yapilsa nasil ayaga kalkacaksak
Erkege yapilinca da kalkariz.
Cinsiyet, tur fark etmeksizin siddet siddettir.
Empati yap.
Sen sana sert tokat atan adamla iki dk sonra canimli cicimli olur muydun?
olmam ben ona sevgiliyken bile kıyamıyordum bi anlık sinirle oldu

İçinizden geçen her şeyi bir mektup haline getirin ya mail atın ya yazıp cüzdenına cebine bir yere koyun, tekrarlamayacağınıza ikna edecek ne varsa yapın ama bu kin bir tokadın kininden fazla sanki, birikmiş başka şeyler de olmalı, kendinizde düzeltmeniz gereken çok şey olduğunu hissediyorum, bi iç hesaplaşma yapsanız iyi olur

neden fazla olsun? 1 Tokat küçük bir şey mi? Size atılsa kaç günde affedersiniz?

E evli931 ben affetsem de unutmazdım.
eşiniz de unutmaz. Üstelik de haksız yere diyorsunuz.
evlilikte bazı sınırlar vardır, geçtiğinizde geri dönüşü olmaz. Evlilik bitmez belki ama idealden uzaklaşır.
Geçmiş olsun. Umarım eşiniz biraz daha süründürür.

haklsınız bir kaç kere babam eşimi haksız yere azarlamıştı ona bile karşılık vermeyip haklsınız baba diyip geçip köşeye oturmuştu ben bu adamı hak ediyor muyum diye düşünmeye başladım 2 gündür...
Ohh bulmuşsunuz sessiz adamı. Eşinize üzüldüm gerçekten ama dikkat edin büyük bir patlama yaşamasın

daha önce babamda çok azarlamıştı haksız yere onun birikimide olabilir ama başkasına kızıp bana tepki gösterceck biride değil
Babanız onu haksız yere azarladığında eşinizi savunuyor musunuz, onu ailenizden koruduğunuzu hissediyor mu, bu tokattan önce belki siz de aslında haketmediği başka şeyler yapmış olabilir misiniz benim kastettiğim buydu.

Bu kk enteresan ha, dayak yiyen kadin olsa yuvani yikma derler. Erkek olunca yok efendim erkeklik gururu var, vay aman bosansa yeridir filan.

Ozur dileyeceksiniz. Karsiniza alacaksiniz ciddi ciddi ozur dileyeceksiniz. Affederse ne ala affetmezse bosanacaksiniz.
Kendi adıma yiyeceğim tek tokat boşanma davasıyla sonuçlanır bence eşi de bunu yapmalı ama burada çok da ılımlı yaklaşıyorum.

Eşiniz haklı babanız haksız yere azarlıyor siz tokat atıyorsunuz ne yapmasını beklerdiniz niye tokat attınız
derya adında bir erkek arkadaşı 11 de gel beni almaya yazmış halısaha için 11-12 (gece)saatleri arasında bende deryayı kadın sandım bu ne dedim tam o açıklarken vurdum kafası dolaba çarpıp kanadı sonra ben deryayı aradım ama derya erkekmiş...

haklsınız bir kaç kere babam eşimi haksız yere azarlamıştı ona bile karşılık vermeyip haklsınız baba diyip geçip köşeye oturmuştu ben bu adamı hak ediyor muyum diye düşünmeye başladım 2 gündür...
Sizinkine şımarmak denir. Özür dilediniz mi? Dileseniz de defalarca daha dileyin. Ve evet haketmiyorsunuz .

yemek yapip gecelik giymekle olacak is mi? dogru durust konusun aciklayin kendinizi bir daha olmayacagina dair ikna edici olun yani ve cidden de yapmayin bir daha.

onunu sonunu bilmedigim icin bosanin vs diyemem ama siz pek pismanliginizi ifade edebiliyor gibi degilsiniz. kimse affetmez su durumda.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X