EŞİME TOKAT ATTIM 1 AYDIR BENLE KONUŞMUYOR

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
derya adında bir erkek arkadaşı 11 de gel beni almaya yazmış halısaha için 11-12 (gece)saatleri arasında bende deryayı kadın sandım bu ne dedim tam o açıklarken vurdum kafası dolaba çarpıp kanadı sonra ben deryayı aradım ama derya erkekmiş...
Fake olmanızı diliyorum ya. Keşke adam darp raporu alsaymış!!!!

Babanız onu haksız yere azarladığında eşinizi savunuyor musunuz, onu ailenizden koruduğunuzu hissediyor mu, bu tokattan önce belki siz de aslında haketmediği başka şeyler yapmış olabilir misiniz benim kastettiğim buydu.

Kendi adıma yiyeceğim tek tokat boşanma davasıyla sonuçlanır bence eşi de bunu yapmalı ama burada çok da ılımlı yaklaşıyorum.
babama karşı savundum tabikide

derya adında bir erkek arkadaşı 11 de gel beni almaya yazmış halısaha için 11-12 (gece)saatleri arasında bende deryayı kadın sandım bu ne dedim tam o açıklarken vurdum kafası dolaba çarpıp kanadı sonra ben deryayı aradım ama derya erkekmiş...
Ben gerçekten çok üzüldüm eşinize...

Babanızın haksız yere eşinizi paylamasına neden izin veriyorsunuz?
Eşime haksızlık etme demeniz gerekir.
Bulmuşsunuz sessiz saygılı adamı şamar oğlanı etmişsiniz.

Bu nedir?

Çok iyi yapıyor size.
ne diyeceğimi bilmiyorum haklsınız

Benim eşimin de aşkın diye arkadaşı varmış epey geç öğrendim ama adamın kafasını kırmadım. Bunu eşiniz size yapsa affedebilir miydiniz? İşiniz çok zor

Babanız bir yandan , siz bir yandan şamar oğlanına çevirmişsiniz adamı, ama taktir ettim kocanızı doğrusu, iki lokma yemeğe iki çaput geceliğe tav olmamış. Inşallah bundan sonra bir anlık öfkeyle hareket etmezsiniz, eliniz ayarı yok çünkü. Babanızın da dilinin ayarı yok. El birliği ile kaçırın adamı. Adam boşansa zirvede bırakmış olur ama niyeti yok belliki kendinizi biraz yontun ve buna onu da ikna edin , artık ne kadar sürer biz bilemeyiz. Babanızı da uzak tutun eşinizden,

Merhabalar 2 yıllık evliyim eşimi çok seviyorum bana 1 kez olsun hiç sesini bile yükseltmedi yanımda küfür felan etmez çok saygılı bir insan ama 1 ay önce yanlış anlaşılmadan dolayı eşime çok sert bir tokat attım o gündür bu gündür bana bir kelime dahi etmedi 1 aydır ne yatağa geliyor ne ilişkiye giriyoruz yemeğini dışardan yemeye başladı.1 ay içinde kendisine çok yanaştım özür diledim ama ses bile çıkarmadı.Aldatacak bir erkek değil hala evden işe,işten eve geliyor.Yemek yemeye annesigile veya dışarı gidiyor ne yapabilirim lütfen yardım edin :KK43:
Bence yapabileceğiniz bir şey yok konuşun ve adamı kendinizden kurtarın burada hiçbir kadına aman bir tokat işe affet demeyeceğim gibi sizin de eşinize yaptığınızın herhangi bir yolla telafi olacağını düşünmüyorum bu gün bir tokat olur yarın neler neler olur

Babanız bir yandan , siz bir yandan şamar oğlanına çevirmişsiniz adamı, ama taktir ettim kocanızı doğrusu, iki lokma yemeğe iki çaput geceliğe tav olmamış. Inşallah bundan sonra bir anlık öfkeyle hareket etmezsiniz, eliniz ayarı yok çünkü. Babanızın da dilinin ayarı yok. El birliği ile kaçırın adamı. Adam boşansa zirvede bırakmış olur ama niyeti yok belliki kendinizi biraz yontun ve buna onu da ikna edin , artık ne kadar sürer biz bilemeyiz. Babanızı da uzak tutun eşinizden,
babamla araları şuan iyi ama sesini çok çıkaran biri değil geneldede

Babası azarlıyor, kızı tokat atıyor, nesiniz tam olarak?

Gecelik giyip tokat attığınız eşinizle barışmaya çalışmakta ne tür bir ne yapacağını bilmemezliktir🤦

Eşiniz biraz daha sürtsün burnunuzu, ne siz ne de ailenizden başka bir saygısızlık yapmasın eşinize.

Siz zaten iyi bir eş olsanız babanız eşinizi azarlayamazdı, oradan belli saygısızlığınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X