Eşimin aile ziyareti ve çocuklar

4 yaşındaki kızınızı göndermeyin çok küçük müge anlı da hergün busekılde olaylar izliyoruz kapının önüne cıkar yönünü kaybeder vs Allah korusun kabus birde kimler olacak o evde kim gelip gidicek tanımadıgın kişiler varmı vsvsvs

Çalışıyorum, mecbur evde zaman geçireceğim. Kitap, film Müsait olan kızlarla buluşuruz, bunu çok düşünmüyorum canım sıkılmaz, yalnız kalmayı istemediğim sürece kalmam. Kızlar babacı onlara göz kulak da olur şüphem de yok, 2 halası da var asla yalnız bırakmazlar. Sadece ben planlamadım, bir an ne diyeceğimi bilemedim, evet gidin mi demeliyim yok sen tek git mi?
E kizlar zaten valizlerini toplamışlar çoktan.Heveslenmisler bir defa.Akillarina düşmüş.Gitmezler ise uzulurler muhtemelen.Bakip gozetecek biri varsa kizlar da gitsin.Hem bir degisikli,bir farklılık olur onlar için de

2 sene olmuş gitmeyeli, planlayıp birlikte gitseniz daha iyi olmaz mı?
Pandemi evet ama eşiniz gidecek belli.

bakımından son derece eminseniz gönderin. kuzenleriyle halalariyla vakit geçirmek hoşlarına gidecektir.
annem kucukken yollardıhalamlara hala ani olarak hatırlarım. halam dondurma alırdı parka götürürdü :))
Eşimin Karadenizli, aile bağları güçlüdür. Burada sıkıldılar orada daha güzel zaman geçirebileceklerini düşünüyorum

2 sene olmuş gitmeyeli, planlayıp birlikte gitseniz daha iyi olmaz mı?
Pandemi evet ama eşiniz gidecek belli.
Eşim gidebilir, ben onlara göre şımarık sosyete gelinim. Bensiz daha güzel zaman geçirebilirler. Hem işim nedeniyle bu dönem gidemem

E kizlar zaten valizlerini toplamışlar çoktan.Heveslenmisler bir defa.Akillarina düşmüş.Gitmezler ise uzulurler muhtemelen.Bakip gozetecek biri varsa kizlar da gitsin.Hem bir degisikli,bir farklılık olur onlar için de
Bu hevesleri beni mutlu etti aslında, sıkıldıklarının farkındayım ama elden bir şey gelmiyor. Hayır desem kötü anne olurum, evet desem ne olur onu kestiremediğimden cevap veremedim

O zaman 4 yaş küçük değil.
Sizin için de aranıp bulunamayacak fırsat bence.
Balıklama atlarım böyle bir teklif sunulsa.
Hahaha yok ayol iyi düşünmem lazım. Hayır diyip kestirip attamıyorum ama evet demeden önce sizin fikirlerinizi okuyorum

Pandemi nedeniyle iki senedir ailesinin yanına gitmeyen eşim bugün birden bire kalkıp biz Trabzon'a gidiyoruz dedi, önce anlamadım gidin dedim... Biz derken, (ben uzun süredir eşimin ailesinden bir kaç kişi hariç görüşmüyorum ve gitmiyorum, onlar gelirlerse gelir) dedim, benim işim var gelemem dedim. Daha önce büyük kızımla birlikte gitmiş 15 gün kalmışlardı, şimdi 4 yaşındaki küçük kızımızı da götürecekmiş, baş edemezsin dedim ama ikisi de valiz toplamaya başladı bile. Bir yandan yiyenlerin görecekler, burada evin içinde bizden başkasını göremiyorlar, diğer yandan yalnız kalacağım. Birden sıkıntı aldı beni...
Bence gönder gitsinler yahu kafan dinlenir. Eşin ısrar etmiyorsa sana sende gel diye çocuklari yolla bence

4 yaşındaki erkek çocuğu gibi, 2 kere kreşten çağırdılar bir daha kavga ederse alın diyeceklermiş :)
Hmm bilemedim eşiniz kendine guvenmese gelsin demez ama ordada ilgilenen olur. Ama içim rahat etmez dersenizee küçüğü yollmayin ozaman🤭

Büyük kızım
Hmm bilemedim eşiniz kendine guvenmese gelsin demez ama ordada ilgilenen olur. Ama içim rahat etmez dersenizee küçüğü yollmayin ozaman🤭
Yok şimdi küçük gidemez diyemem, gidiyorsa ikisi gidecek veya gitmeyecek. Küçük şimdi valizle dolaşıyor evde. Küçük içinde takip özellikli saat alacağım, buradan kontrol ederim arada

X