Eşimin ailesi sürekli bizde.

Arkadaşlar merhaba,artık aşırı bunaldığım için yazmak istiyorum.Eşimin kızkardeşleri geldi 5 gün bizde kaldılar onlar geldiginde annesine de gel kal dedik gelmedi onlar gittikten 1 gün sonra eşim darılıyor diye geldi 2 gün kaldı.Eltim eşiyle kavga edip hamileyken kendi annesine gitti doğurmaya yakın geri geldi sözde barıştılar diye herkes ona ilgi gösterdi (herkesin (ben de dahil) arkasından konuşmasına rağmen torun var deyip birşey demiyor kimse.Ben çeyizlerimin kalanını getirdim annemlerin evinden onun geldiği sıralar görmeniz lazımdı arkadaşlar 3 gün cebelleştim evin icinde kimse de arayıp yardım lazım mı diye sormadı bilmelerine rağmen.Bebeğin kıyafetlerini eltimin eşyalarını yerleştirmişler onun yerine ben gittiğimde gördüm.Şimdi de dedesiyle babaannesi geldi şehirdışından 1 ay onlarda kaldılar bebek var yardımcı olalım diye bu süre zarfında bana da oturmaya geldi herkes birkaç defa.Şuan bize kalmaya geldiler ve umarım çok kalmazlar diye dua ediyorum.İnanın eltim hariç herkesi ne yaparlarsa seviyorum sineye çekiyorum.Ama onlar yüzünden ben de hizmetçiye döndüm sonuçta kimse bana sormadı doğururken.Eltimle eşi de ilk zamanlar aman dedem aman babaannem diye geziyorlardı ortalıkta burdan ev tutsunlar yok bilmem me diyorlardı ama kaç defa şahit oldum eltimin onların arkasından konuştuğuna.Tabii ki yalnız kalmak isteyebilir eşiyle ama arkasından konuşması yanlış.Ben ne olursa olsun sineye çektim dediğim gibi kimseye dedikodusunu da yapmadım.Annem bana üzülüyor daha yeni evlisiniz tabi ki kalsınlar ama bu kadarı da abartı diyor ben de aynı şekilde düşünmeye başladım şahsen.Evde biri varken eşimle yakınlaşmak istemiyorum rahat banyo edemiyorum giyinemiyorum sonucta erkek olmasa da evdeki kişi.Annem kocana söyle biraz da onun düşünmesi lazım böyle şeyleri diyor ama ona ne zaman gidecekler desem yanlış anlayacak biliyorum ve ailesine de laf söyletmez tabii ki kim olsa böyle yapar,ama birazcık beni de anlamasını istiyorum o işe çıkıp gidiyor ben akşama kadar erken kalk kahvaltı yap topla yemek pişir süpür sil.İnanın her gün tuvalet banyo yıkıyorum geleli daha 2 gün oldu ama ev çok çabuk pisleniyor.Sizce nasıl konuşabilirim eşimle ya da o ne söyleyebilir ailesine onu da düşünüyorum bir yandan.Direkt dedesiyle babaannesi yerine abisiyle falan konuşmalı bence madem o kadar seviyordu özlüyordu geldiklerinden beri aramadı bile ne yaptınız diye bu da ayıp.Eltim de aynı şekilde.Başlarından atmaya çalışıyorlar artık orasını anladık zaten eşim kendi söyledi bunu ama sadece bana konuşuyor annesine abisine kardeşlerine hiçbirşey söylemiyor.Benim ailem de daha hiç gelmedi evime ama gelseler de çok kalmazlar böyle zaten bizden önce onlar rahatsız oluyor kaç defa çağırdım annemi babamı biraz vakit geçsin öyle geliriz dediler.Çok konuştum ama inanın yoruldum da artık eltimin evine giden kendi işini kendi yapıyor zaten hayatta kalkmaz doğurmadan önce de öyleydi şimdi de bebeğe bakma bahanesiyle böyle.Ben de yapamıyorum öyle huyum kurusun ev pis duramıyorum e misafir sonuçta yemek tatlı pişiyor.Ne yapabilirim artık lütfen yardım edin..
Bende 10 dk mesafede annemlere kv demlere hasret yaşıyorum arkadaş yüzü gördüğümüz yok dört duvar işte ama şükür korona olmadık daha ama siz olabilirsiniz Allah korusun korkun siz yinede 😬

X