Eşimin arkadaşı

Arkadaşıyla konuşmak doğru olmaz, eşinizle konuşsunlar.bugün bu arkadaş yarın başkası çıkar.üstelik adam bilmiyor bile böyle bir soruna sebep olduğunu,eşinizde mahçup olur hem o zaman daha çok üstünüze gelir,aranız açılır.Aklı selim birinin eşinize sakince anlatıp ikna etmesi lazım
Haklisiniz. Kayinvalidem ve Kayinbabam konustular ikiside bana hak verdiler insallah bidaha yapmaz esim
Arabayi ben kullanmasam sirf buyüzden sattirirdim gercekten ama bende kullaniyorum insallah ayni hatayi bidaha yapmaz yorumlariniz icin cok tesekür ederim

Haklisiniz. Kayinvalidem ve Kayinbabam konustular ikiside bana hak verdiler insallah bidaha yapmaz esim
Arabayi ben kullanmasam sirf buyüzden sattirirdim gercekten ama bende kullaniyorum insallah ayni hatayi bidaha yapmaz yorumlariniz icin cok tesekür ederim
Rica ederim, umarım olmaz.Böyle durumlarda çok inatlaşmamak gerekiyor,sakin kalın siz, bu konu hiç olmamış gibi devam edin hayatınıza.

Yarın bir gün yer bir kazık aklı başına gelir. Ayrı yatmak eşinizin aklını başına getirecek değil aksine sizi birbirinizden uzaklaştıracak bir hamle.
Hah aynısı bizim başımıza geldi geçen gün. Eşim yedi kazığı, gördü arkadaşının ne mal olduğunu. Biz bir şey dedik mi biz kötü oluyoruz.

Hah aynısı bizim başımıza geldi geçen gün. Eşim yedi kazığı, gördü arkadaşının ne mal olduğunu. Biz bir şey dedik mi biz kötü oluyoruz.
Haklisiniz. Hayirlisiyla bu arkadasindan bi kurtulsam😂
Dün ortak tanidigimizin dügününe gittik (tabikide biz götürdük onlarida) gece 12 de eve geldik üstümüzü degistirdik yattik, baktik arkadasi ariyor arabimizda posetini unutmus önemliymis esimden getirmesini istedi
Cok yüzsüz bi arkadasi var 🙄
Sadece bekleyin arkadaşından kazık yiyince anlar hatasını

X