Eşimin çekmecesinde Bayan çorabı buldum

Aslında açılmış konum var ama şu an kendimi kötü hissettiğim ve fikir almak istediğim için ayrı konu açmak istedim
Eşimin çekmecesinden çorap alırken bir tane çorap buldum, siyah orta kalınlıkta, biraz uzun, erkek çorabı gibi ama kenarında kurdele şekli var.
Sordum haberim yok dedi. Bu eve 2 ay kadar önce taşındık. Kardeşim kalıyordu ve onada kız arkadaşı geliyordu hatta evi taşımadan önce kardeşim kalırken etek ve kemer bulmuştuk annemle.eve taşındığımızdada annem bizde kaldı yeni gitti.
Annem ben eve taşındığınızda çamaşırlar vardı kardeşinin katladım koydum dedi
Bilmiyorum ne yapayım siz söyleyin. Kimin eşinin çekmecesinden Bayan çorabı çıkar ki
Akşamdan beri uyuyamadım. Bana akıl verin ne olur. Şunu yapın deyin
Ben eşimle ayrı yaşayan biriyim orada kalan eşyalarımı bir poşete koyup vermişti içimden sizin tarifinize uygun bir çorap teki de çıkmıştı.Sordugumda balkonda buldum senin sanıp koydum üstten düşmüş demekki demişti.Sizinki de mi öyle acaba

Aslında açılmış konum var ama şu an kendimi kötü hissettiğim ve fikir almak istediğim için ayrı konu açmak istedim
Eşimin çekmecesinden çorap alırken bir tane çorap buldum, siyah orta kalınlıkta, biraz uzun, erkek çorabı gibi ama kenarında kurdele şekli var.
Sordum haberim yok dedi. Bu eve 2 ay kadar önce taşındık. Kardeşim kalıyordu ve onada kız arkadaşı geliyordu hatta evi taşımadan önce kardeşim kalırken etek ve kemer bulmuştuk annemle.eve taşındığımızdada annem bizde kaldı yeni gitti.
Annem ben eve taşındığınızda çamaşırlar vardı kardeşinin katladım koydum dedi
Bilmiyorum ne yapayım siz söyleyin. Kimin eşinin çekmecesinden Bayan çorabı çıkar ki
Akşamdan beri uyuyamadım. Bana akıl verin ne olur. Şunu yapın deyin
Biraz daha bakın az ötede hazine var ama daha görmediniz. O çekmecede bi biz eksiğiz zaten. Bu arada eşiniz sizi aldattığı kadının kurdelesi olan çorabını almış, hatıra olsun diye fantezi niyetini kendi çoraplarının arasına koymuş. Tam bir errrrkek. Sjsjsjahs

Bence bi' psikolojik destek alın, çoğu şey çözülür. Samimi söylüyorum. Böyle yaşanmaz ki. İnsanlara körü körüne güvenmezsiniz hadi anladım ama en ufak şeyden nem kaparsanız, sürekli art niyet ararsanız hem kendinize hem çevrenizdekilere hayatı cehennem edersiniz. Diğer konunuzdaki olayın gerçekleşmesi neredeyse imkansızdı, şimdiki konuyu da troll değilseniz abarttığınızı düşünüyorum. Sürekli haksız yere sadakatsizlik iması yaparsanız eşiniz ne düşünür? O size aynı imalarda bulunsa, buraya konu açsanız ne derdik sizce? Daha önce vukuatı olmadı diye kendi ağzınızla söylüyorsunuz. Yazık etmeyin kendinize böyle yaşanır mı?

Kocasının tişörtünü giyeni duydum da çorabını giyeni ilk defa duyuyorum.
Benim eşimin ayakları 45 numara, kendi ayaklarım 38 onun çoraplarını giysem dizime kadar çekerim herhalde :KK70:
Neyse konuya gelecek olursak, eşin seni aldatıyor olsa temiz kadın çorabını niye kendi çekmecesine koysun ?
Gelen misafirlerle alakalı bence adamın günahını boşuna alıyorsun.
Meni den nereye geldik :olamaz:
Erkek arkadaşımla ikimiz 40 giyiyoruz. Spor ayakkabı ve düz botlarımızı paylaşıyoruz biz, bazen çorapları da. Belki onların da aynı ya da yakındır numaraları :KK48:

Siz annenizle birlikte yaşıyormuşsunuz. Adam nasıl eve kadın getirsin.

Eşiniz sizi daha önce aldattı mı yoksa fazla paranoyak mı davranıyorsunuz anlamadım. Kıza çorabın fotoğrafını çekip atacak kadar uğraşmışsınız. Bir erkeğin çamaşırında leke olabilir , bu normaldir , yıkandığı halde çıkmadıysa deterjanınızı değiştirin ya da makinenin uygun yıkama programını seçin 😁 Çorabı da atın gitsin yani. Sizden önce birileri yaşıyormuş. Onlardan kalmıştır.

Erkek arkadaşımla ikimiz 40 giyiyoruz. Spor ayakkabı ve düz botlarımızı paylaşıyoruz biz, bazen çorapları da. Belki onların da aynı ya da yakındır numaraları :KK48:

Olabilir 😂
Ben eşimin kıyafetlerini giysem içinde kaybolurum hele ayakkabıları 😂
Adam 45 numara giyiyor her ayakkabı bile olmuyor ayağına😂😂

Bence bi' psikolojik destek alın, çoğu şey çözülür. Samimi söylüyorum. Böyle yaşanmaz ki. İnsanlara körü körüne güvenmezsiniz hadi anladım ama en ufak şeyden nem kaparsanız, sürekli art niyet ararsanız hem kendinize hem çevrenizdekilere hayatı cehennem edersiniz. Diğer konunuzdaki olayın gerçekleşmesi neredeyse imkansızdı, şimdiki konuyu da troll değilseniz abarttığınızı düşünüyorum. Sürekli haksız yere sadakatsizlik iması yaparsanız eşiniz ne düşünür? O size aynı imalarda bulunsa, buraya konu açsanız ne derdik sizce? Daha önce vukuatı olmadı diye kendi ağzınızla söylüyorsunuz. Yazık etmeyin kendinize böyle yaşanır mı?
Yorumunun anlı olsa da öpsem🙏🏻😘

paranoyak biri olabilir misiniz? önceki konunuzdaki saçmalığını es geçiyorum da zaten evde kız kardeş, arkadaş, anne birileri bir şekilde kalmış. onlardan birinindir. yani nedense şu an adamın hiçbir şey yapmadığını ama sizin sürekli bir şeyler aradığınızı düşünüyorum. hani bir karikatür vardı eşler birbirine sırtı dönük yatmış kadının konuşma balonunda "acaba aklında biri mi var" erkeğinkinde "ulan bu maçın sonucu ne olur acaba" olan. sizi onlara benzettim kafamda Hoppa

Benim anlamadigim gercekten butun coraplarinizin rengi/deseni ezberinizde mi? Ben boyle bir sey fark etsem herhalde benim corabim esimin cekmecesine karismis derim, alir kendi cekmeceme koyarim. Ben hala daha ya onceki iliskilerinizden ya da babanizin annenizi aldatmasindan kaynakli bir travmaniz oldugunu ve destek almaniz gerektigini dusunuyorum.

O değil de adam donunun çorabının hatta menisinin boyutuna kadar buralarda konuşulduğunu, sayfalarca yorum yapıldığını bilse ne düşünürdü aaba garibim 😂
Evet konuyu çözmeye geldim. Konu sahibi anneniz çamaşır yıkıyor, çamaşırları kaldırırken siyah çorabın kurdelesini görmeyip erkek çorabı sanıyor ve eşinizin çekmecesine koyuyor. O çorap da kardeşinizin arkadaşının. çünkü kardeşinizin arkadaşı sizde kaldı ve çorap da evde unutuldu.

Benim anlamadigim gercekten butun coraplarinizin rengi/deseni ezberinizde mi? Ben boyle bir sey fark etsem herhalde benim corabim esimin cekmecesine karismis derim, alir kendi cekmeceme koyarim. Ben hala daha ya onceki iliskilerinizden ya da babanizin annenizi aldatmasindan kaynakli bir travmaniz oldugunu ve destek almaniz gerektigini dusunuyorum.
Evet ezberimde çünkü hepsini ben kendim alıyorum
Evet babam annemi aldatıp başka birisiyle evlenmişti zamanında

Yıllar önce tatile çıkmıştık kızımla eşim evde yalnız kalmıştı.döndüm evi topluyorum bi baktım tarakta sarı saçlar aha dedim adam beni aldatmış üstelik kadını eve getirmiş.ne senaryolar kurdum kafamda.bi de ne göreyim kızım bebeğinin saçlarını tarıyor.saç meğer bebeğinin saçlarıymış.😂😂eşimin kuzenine anlattım gül gül öldük yani.

Söylüyorsunuz işte kardeşinizin kız arkadaşınızın çamaşırları varmış evde. O çorap da o zamandan kalmıştır sonra karışmıştır araya bence.

X