Eşimin çekmecesinde Bayan çorabı buldum

🤣🤣 ben eşimin iç çamaşır çekmecisine yanlşlkla bazen dalgınlığımdan kendi beyaz atletlerimi koyuyorum. Bi ara adam yanlşlkla banyodan sonra çocuğu uyandırmamak için lambayı açmamış benim beyaz dantelli atletimi giyip uyumuş 🤣🤣 sabah kalkınca farkettik 😄 fazla takıntılısınız bence 🙄
ya buna çok güldüm gözümden yaş geldi sabah ki o halini görmek sizi heralde çok güldürmüştür ben 40 yıl unutamazdım valla eşim öle bişey yapsa :KK70:

Lütfen dalga geçmeyin ya şu an hiç dalga geçilecek durumda değilim. Akşam hiç uyuyamadım diyorum. Ağladım durdum
Canım senin eşinle sorunların var yada kendinle
Neden en ufak seyı buraya yazıyorsun bursa kimsenin sana faydası olmaz. Eşin ya adı ustunde eşin git onunla konuş neden konusmuyorsun korkuyor musun

Benim anlamadigim gercekten butun coraplarinizin rengi/deseni ezberinizde mi? Ben boyle bir sey fark etsem herhalde benim corabim esimin cekmecesine karismis derim, alir kendi cekmeceme koyarim. Ben hala daha ya onceki iliskilerinizden ya da babanizin annenizi aldatmasindan kaynakli bir travmaniz oldugunu ve destek almaniz gerektigini dusunuyorum.
aynen bende
çoraplar vs asla ezberimde değildir? insanların bu dikkatine hayranım
@pembegul86 bir daha sorayım böyle bişey varsa Allah korusun tabi
yakalarsanız boşanacak mısınız?

aynen bende
çoraplar vs asla ezberimde değildir? insanların bu dikkatine hayranım
@pembegul86 bir daha sorayım böyle bişey varsa Allah korusun tabi
yakalarsanız boşanacak mısınız?
Yakalarsam ayrılırım, ama bu benim net birşey değil. Ne dicem çorap buldum boşanıcam mı.
Şu an biraz sessizde kalıp gözlemlemeyi düşünüyorum

Aslında açılmış konum var ama şu an kendimi kötü hissettiğim ve fikir almak istediğim için ayrı konu açmak istedim
Eşimin çekmecesinden çorap alırken bir tane çorap buldum, siyah orta kalınlıkta, biraz uzun, erkek çorabı gibi ama kenarında kurdele şekli var.
Sordum haberim yok dedi. Bu eve 2 ay kadar önce taşındık. Kardeşim kalıyordu ve onada kız arkadaşı geliyordu hatta evi taşımadan önce kardeşim kalırken etek ve kemer bulmuştuk annemle.eve taşındığımızdada annem bizde kaldı yeni gitti.
Annem ben eve taşındığınızda çamaşırlar vardı kardeşinin katladım koydum dedi
Bilmiyorum ne yapayım siz söyleyin. Kimin eşinin çekmecesinden Bayan çorabı çıkar ki
Akşamdan beri uyuyamadım. Bana akıl verin ne olur. Şunu yapın deyin
Boşa gitsin, hiç uğraşma

Evet ezberimde çünkü hepsini ben kendim alıyorum
Evet babam annemi aldatıp başka birisiyle evlenmişti zamanında
bi
Yakalarsam ayrılırım, ama bu benim net birşey değil. Ne dicem çorap buldum boşanıcam mı.
Şu an biraz sessizde kalıp gözlemlemeyi düşünüyorum
böyle bir şey diyip boşanılmaz zaten :)
adama da inşallah böyle seveplerden soğuk sert itici davranmıyorsunuzdur

En üst kattayız zaten. Kardeşimin kız arkadaşının mı bilmiyorum kızda belirsiz konuştu
Annem evdeyken kimse gelmemiştir de çorabını cebine filan mı koydu acaba diye düşündüm.
yani sizin kafanızdan geçen eşinizin sevgilisi var
onunla birlikte olduktan sonra hatıra kalsın diye çorabı da cebine atıp evine getiriyor
yaa azıcık mantıklı düşünün, velev ki sizi aldatıyor eee bu adam bu kadar salak mı sevgilisinin çorabını eve getirsin çekmecesine koysun

Benim de eşimin çekmecesinden hiç bilmediğimiz tarz bir erkek külodu çıkmıştı. Düşündük düşündük kardeşim ailecek kaldıklarında unuttuklarını, sonra da çamaşırlarla yıkanıp oraya kaldırıldığına kanaat getirdik. Eşim gece tosur tosur uyudu, hiç de ağlamadı 😂😂 Ne var yani olabiliyor böyle şeyler 😄
ayyy bi kere de bizim evde bi erkek tesbihi çıktı
eşim de kullanmaz asla öyle bişe
eee babam ve rahmetli abim de kullanmazdı
eşim de bana soruyor kimin bu diye ne biliyim ben dedim, yeni evliydik o sıra, gelen giden de çok dedim biri unuttu heralde :KK70:
Allahtan konu sahibi gibi bi eşim yok da :olamaz:

Normal mi şu durum
Bu konunun anormal olacak nesi var?? Evinizde önceden kardeşiniz kız arkadaşıyla yaşıyormuş, eşyalarının bir kısmı kalmış. Anneniz yıkayıp vermiş onlara, çorap da siyah olduğu için kurdelesini görmemiş ve eşinizin çorabı sanıp koymuş çekmecesine. Zaten evde annenizle yaşıyorsunuz eve nasıl kadın getirsin, hadi getirdi kadın tek çorapla niye gitsin, hadi o ara kaybetti çorabı kadın tek çorapla gitti , eşiniz buldu sonradan sizin sürekli açıp görebileceğiniz çekmeceye neden koysun. Atar çöpe gider. Ki bu varsayımlar aşırı extrem, her şey oldukça açık ama bu paranoyayla yaşanmaz. Yazık etmeyin eşinize, kızınıza,kendinize acil psikolojik destek alın.

X