Eşimin eski sevgilisiyle konuşmaları

aynen öyle 14 yaşında babasının maaş kartı himayesinde olan bir insan. eve de haftada 2 kere 5-6 gibi girerdi. ben de saf tabi evde öyle oturdum hiç şüphelenmedim bile. bu insan babalık yapar 14 yaşından beri sorumluluk sahibi diye. aslında mesele hiç öyle değilmiş.

boşanacağım bu kadar bitti. gerçekten bilmediğim bir sürü de olay varmış. biz sevgiliyken kızı ailesi evden atmış tabi inanırsam. melek eşim de evinin kapılarını açmış kaç kere.
Oooo hayırlısı olsun hakkınızda. Kadının kocasına da yazık resmen aldatılıyor.

Oooo hayırlısı olsun hakkınızda. Kadının kocasına da yazık resmen aldatılıyor.
Sorunlu adam ya bu nasıl bir şey böyle aşık olmadıysa evlenmeseydi vicdansız adam
Aslında söyledikleri kanıt olarak nasıl kaydedilebilir acaba bir avukattan yardım alsanız. Belli ki sizin bilmediğiniz başka şeyler de var, en azından boşanmanız uzamazdı.

kadının twitterını şöyle bir inceledim. eşime göndermeli bir ton tweet var. kadının ilk nişanlanacağı zamanlar eşime göndermeler.. 5 yılım çok kötü geçmiş olabilir ama sıra güzel günlerde gibi.. bir insanı son kez gördüğümde oluşan o duygudayım hala yazmalar gibi. bunlar delil olarak kullanılır mı bilmiyorum bir sürü tweet. her dakika bir şey öğreniyorum..

Ya zorda kaldı acil durum için aradı nedir ya bitmiş bir ilişki bitmiştir yardım istemek nedir ya .
Ve evli insanlarsınız.
Çok haklısınız sinirlenmekte.

Onu bilmiyorum ama mesajları alma imkanınız oldu mu orayı kaçırdım

Babanıza hayran kaldım. Arkanızda dağ gibi duruyor. Allah sağlıklı bereketli uzun bir ömür versin, ayağına taş değmesin. Keşke tüm babalar böyle davransa. Hayat istediği kadar vursun, çocuklara bir şey olmazdı. Eğer kararınızda ısrarcı iseniz derhal bir avukat bulun ve süreci onunla yürütün. Sizi manipüle etmeye çalışacak. Tonla rezillik yaşayacaksınız. Hiç gerek yok. Gitsin avukatla muhatap olsun. Zaten çocuk yok iletişimde kalmak için sebebiniz de yok haliyle.

boşanacağım bu kadar bitti. gerçekten bilmediğim bir sürü de olay varmış. biz sevgiliyken kızı ailesi evden atmış tabi inanırsam. melek eşim de evinin kapılarını açmış kaç kere.
bu muymus sizin bilmediginiz şeyler, bu muymuş ona haddini bildirmesi? nasıl bir adam bu ya yüzsüzlük şerefsizlik hepsi onda birleşmiş. sizin adınıza cok uzuldum keske evlenmeden once gercek yüzünü görseymişsiniz. olan olmus önünüze bakın

Resmen inada evlenmiş sizinle.

Boş boş konuşsun dursun. Babanız çok güzel söylemiş. Umarım o kadının kocasıda öğrenir rezil olurlar herkese.

Donuna kadar al boşanırken....

Hem yüzsüz hem arsız hem de manüplatif adama bak sen. Terbiyesiz resmen. boşa gitsin bu adamı

Kusura bakmayın da gerçekten gülüm. Manyak mı bu adam ya Sinirim bozuldu açıklamalarına resmen ya

bende katiliyorum buradan yazan arkadslara bosanmayacaksan dallanip budaklandirma yoksa iyice b...ku cikcar

Üzücü bir durum ve tehlikeli de aynı zamanda her an her şey olabilir kadın evlenmiş barklanmış siz de öyle ne münasebet yazışıp konuşuyorlar Allah yardımcınız olsun…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…