Eşimin fotograf sosyal medya düşmanlığı😶

Yani sosyal medyayı sevmiyor olabilir tabi de size karışması oldukça absürt olmuş. Benim eşimde oldu bitti kullanmaz pek sosyal medya.
3-5 fotoğraf vardır profilinde o kadar onlarda nişan nikah resmi filan... Hani boşarım vs demese bu o kadar önemli bir konu değil ancak evlilik oyuncakmış gibi boşamakla tehdit etmesi çok çirkin. Aynı şekilde eşim bana yapmaya cesaret etse o lafı ona yuttururdum.
Sizin doğum gününüze önem vermeyen adamın doğum gününü neden kutluyorsunuz ki? Özel günlere bende çok önem veririm sadece doğum günü de değil eşim mühendis dünya mühendisler gününü dahi kaçırmam. Ancak karşımdaki yapmazsa bende yapmazdım

Yalnız bu sitede resmen toksik bir kesim var.
Açılan konuları eleştiren ve konuyla alakasız laf sokan, konuyla yine alakasız kişinin özel hayatıyla ilgili dalga geçer tarza yorum yapan bir kesim.
Buradaki konu bambaşkayken konu sahibinin evlendiği yaştan, neden o yaşta evlendiğinden (doğru ya da yanlış) kime ne? Onu sormuyor ki?
Asıl sorunun boşamakla tehdit etmenin ne kadar yanlış olduğuyken saçma sapan yorumlar yapanlar var. Hayret ediyorum açıkçası...
Nefret, öfke kusmaya gelenler konular saçma geliyorsa yorum yapmasın lütfen.

Yorumları biraz okudun çoğu kişi bunu mu dert ettiniz demiş ama bence haklısınız. Burada mesele paylaşım değil bence size karşı duyduğu saygı.
sonuçta ne yapması gerektiğini bilecek yaşta bir annesiniz kendisi hoşlanmasa da saygı duymalı

b
böyle kocaya su verme yaaa ayının biri bide cocuk yapmıssın mecbur kalarak evlendiysen bisey demem aile falan yoktu dersen anlarım ama ask evliligiyse salla gitsin genc kızzın onu parmagında oynatman lazım bulmus seni cocuk istedigi sarkıyı calıyo

o toksit 3 kisi banada kasınıyo ama ben engelleniyosam ondarıda arkamdan cekiyorum dengesizler baska bi konuda yazı yazarken bana laf cakıcaklarya kendince 12 sene once yazdıgım kouyu yazıyo bana eeee ne demiser yol uzun ve henuz seninki bitmedi

Konu sahibi bu sekildeyse paylasimlarin eşin bana da hakli geldi yalniz üslubu cok cok kötü. O hususta haklisin. Arada bir paylasmana da karismamali ayrica. Ama surekli oluyorsa sevmeyen biri icin bunaltici cidden. Seninle boyle konusmaya ise hakki yok.
Ben pandemi döneminde evlendim bircok akrabam gelemedi, görmüş olsunlar diye instagrama foto atmak için 6 ay bekledim anca atabildim:) bende de bir utanma hali oluyor foto paylasirken ve de gereksiz bir sey yapıyormuşum hissi. Kendime saklamayi severim genelde. Söz fotolarimizi da atip pisman olup silmisligim var:) boyle de kararsizim.
Yani esiniz de bizim gibiyse daraliyordur benim bir arkadasim surekli olarak esiyle foto atiyor, sevmesem coktan çıkaracaktım ama severim de. Artik fotosuna bakmadan beğenip geçiyorum o moddayim:) evet sosyal medya belki size aidiyet hissettiriyor ama oradan uzaklasip aidiyet hissedeceginiz baska seyler yapsaniz emin olun daha iyi gelir size.
17 yasinda evlenmissiniz uzaktan bir ünv okumak gibi, su an ev ortaminda online kurslara katilabilirsiniz ya da bebek gelisimiyle alakali videolar konferanslar dinleyip çocuğunuzla daha cok vakit gecirmeyi dusunebilrsiniz. Yanlis anlasilmak istemem bu da bir tercihtir elbet ama bana göre bağımlılık oluşturduğu için ne kadar az o kadar iyi.

İnstagramsız yaşayamaz oldu herkes. Paylaşmayıverin siz de. Eşinizle yaşadığınız özel şeyleri başkalarına gösterme çabanız neden? Gerçekten başka dert edinecek birşeyiniz yok herhalde. Ne diyeyim Allah başka dert vermesin. Hasta oluyorum ay bakın biz çok mutluyuz diye durmadan foto paylaşanlara. Gerçekten mutlu olduğunuz bi ansa inanın foto çekmek paylaşmak aklına bile gelmiyor insanın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…