Eşimle ilişki düzeni oturtamadık

Marshmallovv

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2020
464
491
Selam hanımlar. 8 aylık evliyiz ben 27 eşim 29 yaşında. 7/24 evdeyiz home office ten. Eşimle bir türlü düzenli bir ilişki oturtamadık. Özellikle o çoğunlukla başı ağrıyor istemiyor. Bahane olduğunu düşünmeye başladım dedim çok bilgisayara bakıyorum, gözüm bozuk ondan başım ağrıyor diyo. E başı ağrımasa başka bi şey çıkıyor. Duş almadan ilişkiye girmiyor 2mizinde temiz olmasını istiyor ben yanına gidiyorum yarın duş alalım da diyor. Geçen sarımsaklı bi şey yedim dişimi fırçaladım gittim yanına leş gibi kokuyosun diyo red etti. Az önce de tartıştık artık dedim 80 yaşında mısın 2 haftadır istemiyorsun ev arkadaşı gibi hissediyorum artık senden uzaklaşıyorum diye daha çok geri tepti. Halden anlamıyorsun başım ağrıyo vs dedi. Bu böyle mi söylenir düzgünce konuş diyo. Daha öncede şakayla ev kankisi olduk iyive ha falan dedim halbuki. Bende insanım sabrım taştı yani. Kavga etmek değil çözüm bulmak istiyorum sürekli evdeyiz işe gitmiyoruz yaşımız genç en verinlinsizaman değil mi? Nasıl düzen oturtabiliriz yardımcı olun bana.

Eşinizin sertleşme sorunu var olabilir

Ya düzen derken sayı olarak değilde düzenli bir ilişkimiz olması için dedim. Evet içinden gelmiyor sanki. Yani benimde öyle günlerim oluyor ama sıklığı az.

Nabza göre serbet vermek gerek sarımsaklı yiyecek sonrasi dis fircalansa bile esinizin tepkisi hassasiyetinden belli..
Sarımsak sonrası degilde dus alıp gidebilirsiniz yanına;d kokular sürünüp ne bileyim onun hosuna giden kıyafetler olabilir..(denediyseniz dikkate almayin bu kısmı:) )
Ha yine bası agrıyorsa artik kirpik diplerine kadar bakması icin doktora götürür psikolojik mi hormonlar mi arastirmaya girerdim..

Sende onu kendi haline birak gitme yanina cok mu zor o geldiginde oype tepki ver kacan kovalanir misali ne diye gidiyorsun boyle dedikten sonra iliskiyi duzene kuramazsin o istemedigi surece yada surekli ceviz fistik findik vs tarzindaseyler ver bence onlar iseyarar benimde oyleydi de biz cocuk istedigimiz icin duzen olmasi ferektigini soyleyince cakti sende cocuk istiyorsan duzeni kendisi oturtur

Ne yapmalıyız bunu için acaba bilir misiniz
Öncelikle eşine hadı ılıskı ye girelim deme. İkinizde aynı yun yıkandgnz bir yun tesasufmus gıbı gıt yanaş ama açık verme hersey onun ıstedıgı gıbı olsun. Yanı bahane ureteceği birsey olmasın hatta oncesınden bugun nasılsın kendinı nasıl hissediyorsun fılan de caktırma ama sakın. Sonra gıt sırnaş yanaş ve donunu çıkar adam napıyosun yapma fılan derse yok yapmıycam sadece sevcem de sakın kızma ama sakın ol amacın şey olsun acaba sertlesme sorunu var mı yok mu onu çözmek olsun. Ugras eger kı sertlesme olmuyorsa adamı karsına al konus. Prelox alın ıcsın tamamen bıtkısel takvıye sertlesme sorunu cozuluyor anlık bir cozum degıl tedavi ediyor sperm sayısı da cogalır. Boyle cocugunuz da olmaz sızın. Kesinlikle prelox tamamen bıtkısel

Bence sizde çok önemsemeyin bu ara dediğiniz gibi.siz.üstüne gttikçe ters tepebilir. Kendinize aktivite bulun bakım yapın insan kendi mutluluğu için yapmalı bunu, ben bazen sırf kendimi iyi hissetmek için dolaptaki elbiselerimi teker teker denerim mesela yada kitap okurum yada resim yaparım gibi gibi.. siz de sizi mutlu eden şeyelrle meşgul olun.. :)

Bu arada ilişki öncesi bencede duş alınmalı zaten
Sarmısaklı bir şeyde yediyseniz beraber yemelisiniz bence bunlar ince şeyler ama çok önemli.

Öyle yapınca istiyor o kadar değil ama jep ben mi çabalicam diyorum zoruna gidiyor. Evde film izlerken bi anda gelişebilir mesela diyorum gidiyo ertesi gün film izlerken uyuya kalıyo

Hem denicem hem araştırıcam teşekkür ederim

bizde ilk yıllarda ayı bulurdu doğrı düzgün bir ilişki yaşamamız ,

borç çoktu sıkıntı kavga gürültüden yıllarca böyle devam etti ,

şimdi daha rayına oturdu heee genede istediğim gibi mi hayır , çünkü adamın vucut yapısı böyle , bende alıştım artık ,

sende alışacaksın

Öyle yapınca istiyor o kadar değil ama jep ben mi çabalicam diyorum zoruna gidiyor. Evde film izlerken bi anda gelişebilir mesela diyorum gidiyo ertesi gün film izlerken uyuya kalıyo
"Oyle yapınca istiyor"deyip gecmeyinn aslinda burasi cok muhim.
Bakımı kendiniz icin süsü kokuyu vs yaparsaniz keyifli hale getirerek bakımı yapmıs olurken onunda dikkatini cekmis olursunuz ve caba olarakta görmemis olursunuz.
16 senelik evliyim tecrübe ile sabit tam kapanmada bile chanel coco sürünüp gezerim evde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…