Eşimle ilişki düzeni oturtamadık

Ya bakımımda sıkıntı yok hatta benim günlük rutinimin onu hayran ettiğini söyler. Her gün farklı giyip oje sürmekten sıkılmıyo musun kimseyi görmüyoruz ki der. Ama şimdi home office olduğumuz için ister istemez sarımsaklı soğanlı hallerimize denk geliyoruz

Bence adam aşırı titiz yada sende bir koku var ondan hoşlanmıyor olabilir çünkü duş al falan dedidigine gore ...şampuanı değiştir duş jelini yada parfümü değiştir ...

Aklima geldi geçen yatak odasında dolap düzenlerken eşimin parfumune dokundum çok güzel koktu

Adamı gidip öpeyim dedim yanına varamadım ter den

Aynısını da kendisine söyledim parfüm kokusuna aldanıp geldim dedm

Yani demem o ki açık olun

Özellikle kadınlarda olan enfeksiyonlarda tuhaf bir koku olusuyor alt bölgede

Aslında bakımlı bir kadınım ama yetmiyor demek ki

İşte aradığım idol. Keşke her gün şöyle hafif makyaj, saç baş yapıp kokular sürünme alışkanlığı edinsem. ❤

Aslında ben sık duş alırım hatta kokumu çok sevdiğini söyler hep sıkıntı kokuda değil bence bahane yapıyo gibi geliyo ama yinede daha da dikkatli olucam tabi

Aslında bakımlı bir kadınım ama yetmiyor demek ki
Deneme yanılma ile görmek lazim fantezi istiyor belki
Karsi binada komsu led ısıklarini mor yapmıs mesela
Onlar da evden calısıyorlar sıkıldılar sanirim rutinden..bu hayati bir de mor yasayalim demisler sanki

Aynı şeyleri hemen hemen ben yaşıyorum. Cok ustune dusmeyınce gelıyor. yoksa cok dert ediyordum ona da bellı ediyordum hatta tartısıyorduk bıle. Kacan kovalanır hesabı bıraz da. Ustune dusmeyınce sen de alısıyorsun en azından sinirlerin bozulmuyor

İşte aradığım idol. Keşke her gün şöyle hafif makyaj, saç baş yapıp kokular sürünme alışkanlığı edinsem. ❤
Kızımın bakımlarimi kıskandigi bir dönemden geçiyoruz
Gercekten iyi hissettiriyor..Enerji kaynağım benim bu isler..
Ve kesinlikle bu kendime verdigim önemi benimki fark ediyor tavsan gibi pesimde her an
Akrep burcuyuz tamam da akreplerde yorulur..

Daha 8 aylıksıniz boş gecmemeniz lazım benim dusuncem
Oyle olmuyor ya. Hatta bunu dert eden kadın sayısı da az bence. Esının sık ılıskıye gırmemesını normal karşılayan. Onlar normal karsıladıgı icin burda yazılan tek tuk seyler cok garıp gelıyor burdakılere.

Haklısınız ama 40 gunlukevli olup da şikayet eden de var var bunlar cicim ayinda olduğu halde şikayet bişey diyemiyorum

Gaza geldim. Hamileydim ben korkudan uzak duruyorduk zaten ama kaybettik. Şu an kürtaj sonrası dönemdeyim. Onbeş yirmi gün daha uzak duracağız ama yani ondan sonra kaçarsa evde hır gür çıkar Neredeyse iki ayı geçecek çünkü.
Ben şimdiden kendime çeki düzen vereyim Hem kendimi daha iyi hissederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…