Eşimle yaşadığım sorunlar lütfen yardım edin!!!

Sızın oralarda bosananın adı bıseylere cıkarken bu tip adamlarla omur curutenler ıcın bısey demiyorlar mı?
Bizim burda diyorlar, hayat kısa kuslar ucuyor.

Ne kadar haddini bilmez bir eşiniz varmış. Aramayin sormayin muhattap olmayin... bosanirsaniz yarinlarinizi hakaret işitmekten kurtarmis olursunuz. Caliaiyor musunuz bilmiyorum ama bir is bulun ve önünüze bakin. Kendinizi kimin için harcadiginiza dikkat edin. bosanirsaniz yeni bir hayatiniz olur evet basta biraz bocalarsiniz ama sonra kendiniz olursunuz. Bosanmazsaniz ve esiniz huylarindan vazgeçmez size hakaret etmeye, ailenize cocuk gibi şikayet etmeye devam ederse ve hızını alamayip siddete basvurma egilimi cok fazla kendinize saygınız biter. Sizi ararsa agirliginizi koyun. Oyle he deyil hemen geri dönmeyip süründürün. Hayatta kolay lokma olmayin. Siz sahipsiz degilsiniz. Allah bir sekilde yardim eder. Ozguveninizi yitirmeyin.

Baskılardan dolayı inkar ve yalan söyleme alışkanlığı oldu bende annem soruyo bugün kızım sen böyle değildin yalan inkar bilmezdin diyo çok mu baskı yapıyo diyo ne diyim ki kendim ettim kendim buluyorum diyemedim

Asıl sebebe katılıyorum sonuna kadar ve ben farkettim ki gelmiş geçmiş tüm ilişkilerimde böyleymişim Yine olsa yine böyle olurum diye korkuyorum

Lütfen burda gaza gelip sinirle bişey yapma. Arkadaşlar bi zahmet hemen kendileri boşanıversin onlar öyle yapıyor heralde böyle akıl verdiklerine göre.

Eşin gerçekten haddini iyice aşmış, evli olduğunun farkında mı ne bu flört tripleri ya, çocuk mu şikayet ediyor. İletişimi öyle bir kes ki şok olsun, kesinlikle özür dileme..

Hanımefendi, bu konuyu okurken "n'olur bu telafisi mümkün bir konu olsun" beklentisi taşıyordum.
Ben şuraya takıldım (aslında takıldığım bir sürü yer var da): Sigara içmeniz evlenecek olursanız tabii ki de ikinizi bağlayacak bir mesele olmakla birlikte, eşiniz olacak kişinin "sigara içersen hakkımı helal etmem" çıkışından hoşlanmadım. Bir yıl içinde üzerinizde ne hakkı olmuş? Siz bebekken mamanızı mı yedirmiş, altınızı mı değiştirmiş? Yani ondan önce süren bir rutininiz varmış. Tamam, bir kişi için sigarayı bırakmanız güzel bir şey, en azından yaşam kalitesini arttırmış bulundunuz. Ama bu kadar sert çıkıştan sonra o adama ayak uydurmanın sonu korkuya yenik düşmektir maalesef.

Size kaplan kesiliyor, ama bebek gibi zırt pırt ailenizi arıyormuş. Aileniz ona ağzının payını verememiş mi daha önce? Korkutsalarmış onu keşke ki, bir daha aramasaymış o da. Sizi sosyal medyadan falan engellemesi zaten başlı başına hastalıklı bir tepki. Şey gibi bu, diyelim ki eve bir sokak hayvanı aldınız. Eşiniz sırf o hayvan "pireli" olduğu için bütün evi yakar. Yani ben böyle bir tip hayal edebiliyorum anlattıklarınızdan hareketle.

Özetle, kişiliği oturmamış bir bireyle evliymişsiniz. Onun dediğini yapın, dönmeyin o eve. Onun bunca fevri tavırlarını kendi ailesi bile çekemiyormuş, siz de çekmek zorunda olmayın lütfen.

Çalışıyorum kendsii de öğretmen ben de. Evet haddini bilmez ben kendimi geçtim aileme karşı da böyle. Sorsanız en terbiyeli en karakterli en saygılı sevgili kendisidir. Her fırsatta kendisini ve kendisini böyle yetiştiren aileyi öve öve bitiremez. Bize gelince sanki ağaç kovuğundan çıktık...

Evet korkuya yenik düşmek bu cümle tam olarak beni anlatıyor malesef Her seferinde bu sebepten de boşanılır mı yaaa diyip sustum ailem de benim gibi sorunlar büyümesin diye önce beni uyardılar ama bugün bardak taştı ailem için de benim için de

Cok güzel bir mesleğiniz var. Sizi ezmesine müsade etmeyin. Aileniz de siz de onca hakareti duymak zorunda degilsiniz. Adam olur gelir o zaman tamam ama insan olmayi basaramayan biri için üzülmek pesine dusmek dogru gelmiyor. Mutlu olmaya bakın. Her zamankinden daha dazla özgüvenli, rahat, mutlu ve bakimli olun. Kime ne yaptigini iyi bellesin. Sineye çekmeyin.

Boşanmayı düşünmüyorum ama kendisi düşünürse asla hayır demem. Ama iletişime geçmek asla istemiyorum benim üzüldüğüm tek nokta o kadar sene bekleyip böyle bişeyle karşılaşmak ve en önemlisi de ailemi böyle bişeyle muhatap etmek

Geri adım atacak karakterde biri değil azıcık tanıdıysam. Ama ben de sabrederim ederim ederim ama sabrım taştı mı feriştahı gelse dönmem dönmemişliğimde vardır..

Aileyi aramak nedir? Çocuk musunuz?
Ben evli degilim ama okurken bile sinir oldum.
Ben olsam eve dondugumde git dediyse, o gittikten sonra kapiyi kilitler anahtari arkasinda birakir mesajla da madem cekip gittin bir daha dönme, beni kovamazsin burasi benim evim der onu defederdim.
Aileleri aramak ne kadar sacma, kari koca kendi aranizda konuşarak halledebileceginiz bir seyi ailelere yansıtmak da aslinda onun henuz buyumemis bir cocuk oldugunu ve kriz yonetiminde beceriksiz oldugunu gosterir. Bir avukata başvurun hatta gerekirse tazminat da isteyin. Bosanmak kötü görülüyor diye bu adama mahkum değilsiniz.

Eşinizi ifade edecek bir kelime düşündüm de tam bir hanzo.

Öğretmen olmuş güya bu kafayla kime ne öğretecekse.

Aileniz de baştan tavırlarını koymaliydi.

Artık geri adım atmayın, aramayın sormayın kesinlikle.

Barısırsaniz da belli şartlarla olsun bu ve çocuk fikrini ortadan kaldırın iyice emin olmadan birşeylerden.

O da bosanmak yerine sizin onun ayağına gidip af dilemenizi hatta ailenizin de ona yalvarip nolur bizim kizimizi affet demelerini bekliyor bence.

Ben “boşayın” gibi bir cümle kurmak istemem ama mesleğiniz gereği sürekli çocuklarla uğraştığınız gibi evde de çocuk büyütür gibi eşinizi büyütmek zorunda bırakan bir hayatınız olacağına hazırlıklı olun.Bir de anlayış veya görüşünüz ne olursa olsun yetişkin bir birey olarak sigara içmeniz tamamen özgür seçiminiz. Tehdit ederek bişeyden vazgeçirmek tamamen ona bağımlı olmaya iter kıymetli olur. Ayrıca annenizin veya babanızın size verdiği terbiyeden rahatsızsa sizin de bir çocuğa verdiğiniz terbiyeyi ömür boyu sorgulayarak hayatı zehir eder böylece çocukla ailenizi de kurtaramazsınız. Şiddetin farklı bir türlüsü bu yaşadığınız. Etraftaki insanların ne söylediği sizi maksimum 3 gün etkiler unutmayın ölü evinde bile 3 gün ağlanır.

30 küsür yaşında adam demiyim ergen ,,kv kp rini arayıp eşini mi şikayet ediyor gerçekten agzim acik kaldı valla..bence şükret kurtulduguna zekası baya düşük belli ki küsmeleri falan hiç normal değil..sende engelle heryerden hatta kv le falan görüşme kendini zorla ona satiyomussun gibi olmasın yol yakınken vazgeçin bu sevdadan

Devam ederse sonrası ne olur etmezse ne olur sabahtan beri tek düşündüğüm bunlar. Allahım sonumu hayretsin ne diyim ki. Ama tehditle zorla yaptırılan bişey gerçekten de tatlı geliyor bunu ilk defa yaşadım ailemden hiç görmedim çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…