Eski nişanlimla ilgili yeni gelismeler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Herkese tekrar merhaba buraya eski nisanlim ailesi ve ailem arasinda yasanan olaylari anlatmistim 400den fazla kisi yorum yapti herkese cok tesekkur ederim destekleri icin. Bugun ayrilali 22gun oldu her yerden engelledigim halde bir sekilde bana ulasiyordu once aileni birak gel annenin yuzune tukurdum babana hakaret ettim senle sorunum yokki neden onlari koruyorsun diyordu. Bugun kapima dayandi engelledin diye kurtuldun mu sandin dedi. Babam evdeydi bagirma duyacak dedim dinlemedi zaten komsular da sesi duydu disari cikti. Anneme bagirmaya basladi kizinla ayrildim mutlu musun diye (konumu okuyanlar bilir ailemin hicbir sucu yok) babam da artik dayanamadi eski nisanlimi tuttu polisi arayin test yaptiricam dedi ( 2 sene uyusturucu kullanmis amateme yatmis) arbede yasandi annemle ben araya girmeye calistik polisi aradik. Bana bagirmaya basladi zaten dosyam var beni dusurdugun duruma bak beni hic korumadin dedi arabayi uzerimize surerek kacti. Polise sikayet ettik. Annesi aradi sikayetinizi geri çekin diye eski nisanlim yine sinir krizi gecirmis arkadan avazi ciktigi kadar bagiriyordu hakaretler suclamalar devam etti.( gecen sene kavgadan dolayi dosyasi vardi. Iceri girme sebebini de kavgadan dolayi demisti ama megerse borc yuzunden girmis. Ben nisani attigim gun icerden cikip gelmisti 8gun yatmisti kavgadan dolayi dendi borc yuzunden oldugu anlasilmisti, eski sevgilisi ile ilgili hic isteme olmadi dedi 3 kere istendigini ogrendim, lise mezunuyum demisti ortaokul mezunu cikti, 2 sene uyusturucu kullanip tedavi oldugunu yeni soyledi. Ailem sadece yalana ne gerek vardi diye sordugu icin o gun suclu oldular icerden yeni ciktim psikolojim bozuk simdi konusulma sirasi mi dedi annemin yuzune tukurdu babama hakaretler etti. Annesi de bicak alip birine saplayacak oglum diye cok korktum lutfen hepiniz oglumu her yerden engelleyin dedi) 22 gündür yasadigim sok ve hayal kirikligi yuzunden asiri kilo verdim her yerimde yaralar cikti yemek yiyemedim uyuyamadim ben cok hayal kurmustum sevmistim sevildigimi sanmistim ufak sinir krizlerini gormezden gelmistim (konusurken kocacim demiyorum diye, aile yemeginde yanina kiz kardesi oturdu neden ben oturmamisim onu benimsemiyorum diye, yemek yerken agzina yemek vermiyorum onu dusunmuyorum diye cok kavgalar ederdik gozu donerdi ama ben alttan alirdim saatlerce aciklama yapardim) suan maruz kaldigim suclamalar hakaretler tehditler , intihar ederim seklinde konusmalari yuzunden ruh sagligim da bozuldu. Annem de gözumun onunde eriyip bittin seviyorsan unutamayacaksan toparlanamayacaksan git tekrar baris dene ama ailenin destegini bekleme idare edebilecek misin dedi. Psikolojik destek alacagim artik. Cunku ilk basta cok mukemmeldi cok ilgiliydi her gun cicek alirdi hediyeler yollardi yollama yapma gerek yok dedigim halde dinlemezdi her gun eve yemek siparis verirdi ( ben yuksek lisans ogrencisiyim annem gelir uzmani babam noter. Maddiyat odakli olmadim asla) bir keresinde acil bir odeme yapmamiz gerekiyordu annem eski nisanlimdan 2bin tl borc almisti zaten daha sonra geri verdi. Surekli onu basa kaktilar ailecek suc bastirmak icin. Kendi yalanlari icin bunlar kucuk yalanlar ne olmus yani soylendiyse siz bizim uzerimize geldiniz dediler. Zaten ilk basta babam çocuğu arastirirken kime sorduysa herkes aman uzak durun demis cocugun akil sagligi yerinde degil demis ama ben kendim taniyip gormek istemistim. Ilk basta da cok guzel rol yapmisti aileler de cok iyi anlasmisti sonra ne olduysa biranda bu duruma geldik ben de her seyin farkindayim ama o bana bir sekilde ulasip beni suclayip manipüle ettikce ben de kendimi sucluyorum nedense ona acıma duygusu besliyorum
Onceki actigim konuyu okumayanlar vardir diye tekrar yazdim uzun uzun simdiden fikir beyan eden destek olan herkese cok tesekkur ederim gerceklero gormemi sagladiginiz icin

ailen de tuhaf, sen de tuhafsın. bi tane g*tü boklu ruh hastası sana çiçek aldı, evine yemek gönderdi diye öldün bittin yirmi gündür. ya seni anan baban eşin dostun hiç sevmedi mi? sevgiye bu kadar mı muhtaçsın? hayatında dert görmemişsin, bunu dert edindin kendine. evinize gelip annene tükürdüğü babana küfrettiği kavganın olduğu gün direkt polise ya da savcılığa gidip başta kendisi olmak üzere anasını ve babasını da şikayet edecektin. sen günlerce konuştun bununla. hala da soru açıyorsun yok ağzımda yara çıktı bilmemne. gerçekten dert görmemişsin hayatında. verilmiş sadakam varmış kurtulduk diye şükredeceğine “ama biz çok iyiydik” diye ağlıyorsun.

annen de kabahatli. çok afedersin o eski nişanlım dediğin davarın bi annenle cima eylemediği kaldı annen hala “özlüyorsan barış” bilmemne diyor.

size ne diyeyim bilmiyorum inş fakesindir yoksa aile boyu süren bu kendini bilmezliği yüreğim kaldırmayacak.

Adam nisanliyken kocacım demenizi istiyor ağzına yemek koydurmaya çalışıyor ve siz bunları ufak sınır krizi olarak mı niteliyorsunuz? Hakaret için değil gerçekten merakımdan soruyorum saf misiniz, ne dusunuyordunuz? Su kadar kafanıza çıkarmayın hiçbir esprisi olmayan sacma sapan insanları ya

Annen noterdi bi de sanırım inanamıyorum valla

ailen de tuhaf, sen de tuhafsın. bi tane g*tü boklu ruh hastası sana çiçek aldı, evine yemek gönderdi diye öldün bittin yirmi gündür. ya seni anan baban eşin dostun hiç sevmedi mi? sevgiye bu kadar mı muhtaçsın? hayatında dert görmemişsin, bunu dert edindin kendine. evinize gelip annene tükürdüğü babana küfrettiği kavganın olduğu gün direkt polise ya da savcılığa gidip başta kendisi olmak üzere anasını ve babasını da şikayet edecektin. sen günlerce konuştun bununla. hala da soru açıyorsun yok ağzımda yara çıktı bilmemne. gerçekten dert görmemişsin hayatında. verilmiş sadakam varmış kurtulduk diye şükredeceğine “ama biz çok iyiydik” diye ağlıyorsun.

annen de kabahatli. çok afedersin o eski nişanlım dediğin davarın bi annenle cima eylemediği kaldı annen hala “özlüyorsan barış” bilmemne diyor.

size ne diyeyim bilmiyorum inş fakesindir yoksa aile boyu süren bu kendini bilmezliği yüreğim kaldırmayacak.
Ne deseniz haklisiniz gercekten

Adam nisanliyken kocacım demenizi istiyor ağzına yemek koydurmaya çalışıyor ve siz bunları ufak sınır krizi olarak mı niteliyorsunuz? Hakaret için değil gerçekten merakımdan soruyorum saf misiniz, ne dusunuyordunuz? Su kadar kafanıza çıkarmayın hiçbir esprisi olmayan sacma sapan insanları ya

Annen noterdi bi de sanırım inanamıyorum valla
Evet haklisiniz. Mantikli dusunemedim 8 yillik sorunlu bir iliskiden cikinca bu sefer bunlar ufak tefek seyler gibi geldi bana her iliskide olur dedim gormezden geldim

Evet haklisiniz. Dun kapımıza dayandi bagirdi cagirdi. Ama ben babam onu tartakladi diye hala aciyip üzülüyorum gercekten mantikli dusunemiyorum bu yuzden psikolojik destek alacagim
Konu sahibi narsistle mücadele diye bir blog var, bu bloğu incele, narsist mağdurlarının hikayeleri başlığını oku, ben iki gündür okuyorum feleğim şaştı, yaşadığın ve yaşayacağın her şeyi bu blogda bulacaksın. Sana bir ışık yakacağını umuyorum.

Bu olay kurgu gibi gelmeye başladı.
yüksek lisans mezunu olup bu kadar kırılgan olmanız. Hayatta deneyiminiz hiç mi yok.
Böyle biri karşısında tutumum sadece hasarsız nasıl atlatırım olur.
Onun ne düşündüğü zerre umrumda olmaz. Karşındaki zaten hastalıklı. Kendini öldüreceğini söylemesi İnan vicdanımı sızlatmaz.
Siz ve aileniz bu işten hasar almadan nasıl çıkarsınız tek odaklanmanız gereken konu Bu. O kişiye kendinizi açıklamanıza gerek yok.

Hala 3 ay çok iyiydi diyorsun. Bir insanı tanımak için az bir süre . 10 sene boyunca gerçek yüzünü göstermemiş gibi konuşuyorsun. Dua et 3 ayda tüm pisliğini çıkarmış.
Bence daha fazlası da var. 3 ayda kimse gerçek yüzünü göstermez. Bu da tamamını göstermedi emin ol.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X