Eski sevgilime yazdım ama ikilemde kaldım

Ya sokaktan 10 kızı çevir hepside bakar paraya kendinizi kandırmayın. Parasız bir yere kadar aşk seni mutlu eder illa bi yerde artık sorunlar başlar
Tabi ki herkesin bir standardı olur, cebinde tost parası olmayan adama bakma zaten ama seninki çok ayrı bir olay. Sen resmen kovalıyorsun. Daha kötüsü kendini çok belli ediyorsun. Karşı gözden kendini bi görsen bunalıma girersin. Saygı görmemenin sebebi bu Merve, paralı adam aaa hemen koşayım tarzına devam ettiğin sürece de saygı göremeyeceksin. Bunu saldırı olarak algılama, arkadaşların sana bu kadar net konuşmaz, biz burda onu yapıyoruz. Kendine gel canım ben şahsen ciddi ciddi üzülüyorum. Bak bu tavrın sadece seven adamın gözüne batmaz, sevgi bitince adın golddigger olur.

iliskininde bi baslangici vede sonsuzluk olur yada bitis seninki ne ben cözemedim karsindaki ne istedigini bilecek senin olsa senden gitmezdi zaten..

İsteyen eden olmadığını nerden biliyosun ki ayrıca cinsellik için bi erkeğe gitmem. Duygum olduğu insanlara sadece adım atıyorum
Bir insan bir hafta arayla bu kadar kişiye duygu beslemez. Dürüst olun. Arayıştasınız. Kapaklayacak birini arıyorsunuz. Bulamayınca da eskileri kurcalıyorsunuz. Hç birinde zerre duygu yok

Tabi ki herkesin bir standardı olur, cebinde tost parası olmayan adama bakma zaten ama seninki çok ayrı bir olay. Sen resmen kovalıyorsun. Daha kötüsü kendini çok belli ediyorsun. Karşı gözden kendini bi görsen bunalıma girersin. Saygı görmemenin sebebi bu Merve, paralı adam aaa hemen koşayım tarzına devam ettiğin sürece de saygı göremeyeceksin. Bunu saldırı olarak algılama, arkadaşların sana bu kadar net konuşmaz, biz burda onu yapıyoruz. Kendine gel canım ben şahsen ciddi ciddi üzülüyorum. Bak bu tavrın sadece seven adamın gözüne batmaz, sevgi bitince adın golddigger olur.
Tamam zaten bu önceki anlattığım denizci çocuğun o tabir ettiğin “tost parası bile olmayan” biriydi. Her buluştuğumuzda üstümdeki kıyafetlerin markasını sorardı, okuduğum okula verdiğim paraları. Su alır mısın dediğim de bile parayı ben veriyordum alıyodu. Benim bahsettiğim maddi durum bu aslında. Ben de çok çok zengin bi insan aramıyorum bana denk olması yeterli. Ama bu çocuk öyle değildi bambaşka bi boyuttu artık

Tamam zaten bu önceki anlattığım denizci çocuğun o tabir ettiğin “tost parası bile olmayan” biriydi. Her buluştuğumuzda üstümdeki kıyafetlerin markasını sorardı, okuduğum okula verdiğim paraları. Su alır mısın dediğim de bile parayı ben veriyordum alıyodu. Benim bahsettiğim maddi durum bu aslında. Ben de çok çok zengin bi insan aramıyorum bana denk olması yeterli. Ama bu çocuk öyle değildi bambaşka bi boyuttu artık
Aşkım bişey sorucam yanlış anlamazsan, ailenin durumu iyi mi?

Adam o kadar sallamamış ki sizi. Siz de habire muhabbet açacağım diyorsunuz. Ekleyen siz, ilk yazan siz. İl buluşma diyen yine siz.
Amma kovalıyorsunuz adamı muhteşem özelliği ne acaba bu kadar peşinde koşturacak
Ben bu olaydan sonra da fotoğraf vs paylaştım. Hep beğendi. Bugün beni her yerden engellemiş salak mı bu çocuk

Ne güzel is, oraya gitti ortak kızlar oh sefasını sürdü seni süründürdü ağlattı üzdü kendini kötü hissettirdi. Geri geldi 2 ay oldu umrunda olmadı. Durduk yerde takip isteği atınca bu kızda buradaymış dedi. Kendi geldi nasılsa dedi ohhh buluşacak. 5 ay seni çektirdiği ile bıraktı. Hayır ben senin ablam olsam gram müsade etmem böyle bir buluşmaya. Terbiyesiz herif.
Aslında arkadaşım sizin yazmanız bile çok yanlış. Takip etmeniz yanlış. Ama olmuş artık. Kesinlikle buluşmayın. Böyle bir şey olabilir mi ya
O olaydan sonra attığım her şeyi beğendi ama yazmadı. Bugün de beni her yerden engellemiş şaka mı

X