Eski sevgilime yazdım ama ikilemde kaldım

5 ay önce bitirmiştik. Kendisi yurt dışına gitmişti ve orda kalıp kalmayacağı belli değildi. Bi gün yurt dışındayken beni aradı ve bitirmek istediğini söyledi. Uzak mesafe olayı vs. Ben çok tepki vermiştim bu olayda. Aniden terk ettiği için. 5 ay hiç iletişim olmadı. İnstagramdan istek attım. O da istek attı takipleştik. Ama yazmadı. Sonra ben kendi fotoğrafımı attım hikayede atar atmaz beğendi. Ama yine yazmadı. 1 gün sonra da o hikaye attı İstanbul manzarasını. O bunu atınca ben de yazdım yanıt olarak İstanbula mı döndün diye. Konuşmaları atıyorum buraya. Geç saat aralıklarla cevap verdi zaten. Hayatında biri mi vardır sevgilisi ya da ilgilendiği başkası. İstemiyorsa da neden buluşmaya evet dedi. Siz ne düşünüyorsunuz

Mervecigim simdi soyle yap baktin bu da seni tehdit etti o zaman buna da hayatimda biri var ayagi yap. Sonra eskilerden arabasi ve isyeri olan en zengini hangisiydi? Iyice bir dusun sonra ona yogunlas. Arap ne yapiyor? Uzun zamandir onu bosladin sanki. Olmazsa ona yaz.

5 ay önce bitirmiştik. Kendisi yurt dışına gitmişti ve orda kalıp kalmayacağı belli değildi. Bi gün yurt dışındayken beni aradı ve bitirmek istediğini söyledi. Uzak mesafe olayı vs. Ben çok tepki vermiştim bu olayda. Aniden terk ettiği için. 5 ay hiç iletişim olmadı. İnstagramdan istek attım. O da istek attı takipleştik. Ama yazmadı. Sonra ben kendi fotoğrafımı attım hikayede atar atmaz beğendi. Ama yine yazmadı. 1 gün sonra da o hikaye attı İstanbul manzarasını. O bunu atınca ben de yazdım yanıt olarak İstanbula mı döndün diye. Konuşmaları atıyorum buraya. Geç saat aralıklarla cevap verdi zaten. Hayatında biri mi vardır sevgilisi ya da ilgilendiği başkası. İstemiyorsa da neden buluşmaya evet dedi. Siz ne düşünüyorsunuz
Ne güzel is, oraya gitti ortak kızlar oh sefasını sürdü seni süründürdü ağlattı üzdü kendini kötü hissettirdi. Geri geldi 2 ay oldu umrunda olmadı. Durduk yerde takip isteği atınca bu kızda buradaymış dedi. Kendi geldi nasılsa dedi ohhh buluşacak. 5 ay seni çektirdiği ile bıraktı. Hayır ben senin ablam olsam gram müsade etmem böyle bir buluşmaya. Terbiyesiz herif.
Aslında arkadaşım sizin yazmanız bile çok yanlış. Takip etmeniz yanlış. Ama olmuş artık. Kesinlikle buluşmayın. Böyle bir şey olabilir mi ya

Bence kötü birşey yazmamış.
sen teklifini yazmışsın.
artık o da isterse bir görüşür duruma bakarsınız.
ben dalga falan görmedim.
gerçi o ayrılmak istemiş bu durumda yazmamalıydın fakat madem istiyorsun yüzyüze bir görüşmek en iyisi

Bence kötü birşey yazmamış.
sen teklifini yazmışsın.
artık o da isterse bir görüşür duruma bakarsınız.
ben dalga falan görmedim.
gerçi o ayrılmak istemiş bu durumda yazmamalıydın fakat madem istiyorsun yüzyüze bir görüşmek en iyisi
o ayrılmak istediğinde ben biraz ağır sözler kullanmıştım ona ben biraz bu durumdan çekindiğini düşünüyorum buraya gelince yazmama nedeninde

X