Etkili ve kalıcı kilo almak

Cici bebe, tam yagli süt, olgun muz, fıstık ezmesi, badem ile ister mama kıvamlı karışım hazirlayin, isterseniz de sütü arttırıp smoothie yapin. Bu cok ise yariyor. Duzenli badem yemek kilo aldiriyor.
Teşekkür ederim 🌸

spor yapmanizi tavsiye ederim kesinlikle. spor yapip beslenmenizden kismazsaniz otomatik olarak kilo alirsiniz saglikli sekilde. ornegin ben 40 kilodan 53e cikarken duzenli spor yaptim, cok saglam beslendim. vucuduma gereksiz seker ve yag yuklemeden istedigime ulastim acikcasi.
40 dan 53'e çok başarılı tebrik ederim. Ne kadar sürede aldınız bu kiloyu

Spora başlama planım var birkaç haftaya kadar 💪🏃 60 olsam kendimi daha iyi hissedeceğim sanırım

Yasiniz kac? 165 boya 60 kg cok lazim mi bilemedim ama daha iyi hissedecekseniz bize laf dusmez.

Ben de biraz popo basen istiyorum, olmuyor. Duzenli sporla popom biraz olmustu pandemide salona gitmeyince o da gitti ya 🥺🤦‍♀️

Surda yerimi alayim insallah etkili bir yontem bulunur senelerdir benim kadar cabalayan asla yoktur. Defalarca vitamin balik yagi haplari proterin tozlari. Cici bebe sutle karistirp. Tika basa yemek.gece kalkip yemek. Saglikli sagliksiz ne varsa yedim. Yok.vitaminlerim degerlerimde hep cok guzel. Ama soyle bir sey var antidepresan kullanmaya basladim. Basladigimda 23 yasindaydim 45 kiloydim suan 30 lu yaslardayim 52 kiloyum. Dusunun benim kullandigim antideprersani millet kullandi yorumlari okuyorum 25 kiloya kadar alan var ben senelerce kullandim 7 kilo biraktm artik ugrasmiyorum. Bunlari anlatayim siz yapin belki yarar size
Umarım alabiliriz

Yasiniz kac? 165 boya 60 kg cok lazim mi bilemedim ama daha iyi hissedecekseniz bize laf dusmez.

Ben de biraz popo basen istiyorum, olmuyor. Duzenli sporla popom biraz olmustu pandemide salona gitmeyince o da gitti ya 🥺🤦‍♀️
İşte 7 kilo kadar alsam iyi olur.
O şekilde vücudun istediğimiz şekle gelmesi dediğiniz gibi ancak düzenli sporla...Önümüzdeki zamanda tekrar istediğiniz şekle kavuşursunuz umarım😍

Yıllardır kilo alamıyordum. Antidepresanı üç aydır kullanıyorum 4 kilo aldım.
Bundan önce diyetisyenimin verdiği bir liste vardı ama iştahtan dolayı yiyemiyordum. O listeyi üç gün öğüre öğüre kullandım 3 kilo almıştım.
Zaman zaman bende de iştahla ilgili problem oluyor

O şekilde vücudun istediğimiz şekle gelmesi dediğiniz gibi ancak düzenli sporla...Önümüzdeki zamanda tekrar istediğiniz şekle kavuşursunuz umarım😍

Aynen, suan cicibebeyle falan hic bence kilo almaya calismayin. Muhtemelen ya cirkin goruntulu basen ya gobek olarak gelir. Sizin istediginiz baska bir sey. Sporsuz girmeyin bu ise derim.

Tesekkurler :)

bence 165 60 çok fazla.
kilo alırken aynı zamanda göbeğiniz çıkacak. sadece sizin istediğiniz kısımlar kilo almıyor ki.
neden kilo almak istiyorsunuz çok merak ettim.

Aynen, suan cicibebeyle falan hic bence kilo almaya calismayin. Muhtemelen ya cirkin goruntulu basen ya gobek olarak gelir. Sizin istediginiz baska bir sey. Sporsuz girmeyin bu ise derim.

Tesekkurler :)
Simdi zayif insanlardan biri olarak ben 1.63 e 52 yim. Cok zayof duruyorul sporda yapmis halim ama gostermiyo vucut. Mesela ben 60 olmayi cok cok isterim
Biraz basen olsun kalca olsun gobek hafif bile olsa razyim.yuzumde can yok yani zayoflagin nesini begeniyolar anlamadm

Simdi zayif insanlardan biri olarak ben 1.63 e 52 yim. Cok zayof duruyorul sporda yapmis halim ama gostermiyo vucut. Mesela ben 60 olmayi cok cok isterim
Biraz basen olsun kalca olsun gobek hafif bile olsa razyim.yuzumde can yok yani zayoflagin nesini begeniyolar anlamadm

Bilmem ben de 178 boyla 49 kiloyum 🙄
Of anam manken gibisin diyorlar da bence grissini gibiyim. Kadinsi degilim. Popo kismi komple yok. En ufak bi yuvarlaklik yok. Basen denen sey hic yok. 60 olmayi ben de cok isterim.

Ama cicibebeyle kilo alacagima almam. Istedigim sey kilo alip bi sekilde 60 olmak degil fit olmak.

Merhaba bende hep zayifim bı ara güzel kilo aldım 60 kg oldum.
beni gören ne kadar güzel olmuşsun diyorlardı🤩
ama işte hemen verdim malesef kalıcı olmuyor.
çok hareketliyim çoğu şeyi yemem seciciyim.belkii ondandır.suan 55 kiloyum boy 167. Kaburgalarım tek tek sayliyior🤣
Suratım kaşık kadar.bi Toto var beni kurtaran🤣

Merhaba başlığı görünce faldım 1.69 boy 53 kiloyum zayıfım.
Bizim gibi kilo almada dirençli olan vücutlar spor ve beslenmeyi sürekli hayatında tutarak kilo alabilir.
Cok yemek ile falan alakası da yok bu durumun
Cici bebe süt falan hikaye spor olmadan hicbir ise yaramıyor 30 yaşındayım spor yaptığım zamanlar kilo alıyorum sporu bırakınca zayifliyorum beslenme aynı beslenme ama spor kritik nokta.
Kilo almak masraflı bi iş bi de ya bütçe de gerekiyor .

40 dan 53'e çok başarılı tebrik ederim. Ne kadar sürede aldınız bu kiloyu
ben tedavi surecimden sonra aldim kiloyu yaklasik 3 ayda. 46dan 40a dusmustum daha sonra 53 oldum. sonra rutin beslenmeme gore biraz daha verdim su an 48-49 arasiyim idealim bu ama spora devam ettigim icin celimsiz durmuyorum.

bu arada bence boyunuza gore kilonuz gayet iyiymis, sporla biraz kas yapsaniz aslinda istediginiz ulasacaksiniz gibi geldi bana.

Bilmem ben de 178 boyla 49 kiloyum 🙄
Of anam manken gibisin diyorlar da bence grissini gibiyim. Kadinsi degilim. Popo kismi komple yok. En ufak bi yuvarlaklik yok. Basen denen sey hic yok. 60 olmayi ben de cok isterim.

Ama cicibebeyle kilo alacagima almam. Istedigim sey kilo alip bi sekilde 60 olmak degil fit olmak.
Ben tam olarak kim gibiyim biliyimusn tam olarak demet senerin fizigi ama onun kisasi popo gogus yuz ayni bacak belki bir Daha ince

Selam arkadaşlar,
Uzun zamandır sabit kilodayım, bazı zamanlarda iştahım açık oluyor normalden fazla yiyorum, o zamanlarda da ancak 1-2 kilo alabiliyorum. Biraz daha fazla kilo almak istiyorum. Sizce etkili ve kalıcı kilo almak için ne yapmalıyım? Önerilerinizi merakla bekliyorum, şimdiden teşekkürler. 🌸
Devlet hastanelerinde yapiyorlar bu isi diyet listesi veriyorlar sakin kendi basina kilo alayim deme zira insulin direnci olur sonra gelsin pcolar cossun hormonlar saglikli bir kilodamisin almalismisin buna doktor karar vermeli cunku kilo almak zor ve tehlikeli olabiliyor ozellikle kadinlarda

Aslında uygun bakıldığı zaman, 165 boy, 53 kg.
Gayet normal . Bundan fazla alsanda hoş durmaz bence ...sağlıksız beslenip kilo almaktansa sağlıklı beslenip bu kiloda kalman daha iyi . Ayrıca zayıf falan değilsin . Zaten belli bi yastan sonra istemesende kilo alırsın . Ozamanda diyet yapma derdine düşersin .

X