Ev arkadaşı teklifi

Çekişmelide öyle istedim ama onun yarısını bile zor alırım. Gerçi 1400 olacaksa anlaşmalı olmasının hiçbir anlamı yok. Çekişmelide en azından üzerine tazminat alırım.
Oooo tazminat alma imkanınız varsa neden 1400 e he diyesiniz. Alın efendim. Donuna kadar alın. Alın ki, başka canlar yakacak hali kalmasın.

Böyle saçma bir düzen olmaz. Verin çocukları babaya. Kendi boğazınıza yetirmeye çalışın altınlarınız bozulmasın. Çocukları düşünüyorsunuz güya da böyle bir yaşam onların aklını daha çok karıştırır.

Göz görmeyince gönül katlanır derler.mesela ,eski eşiniz artık boşandığınız için odasında bir kadınla konuşsa ve siz bunu duysanız?yada siz çocuklarla evden 1 haftalığına ayrılsanız,eve kadın getirse..nasıl olsa boşanmışsınız..aynı evde yaşarsanız kurallar ne olacak?

HANIMLAR ŞİMDİ BANA ÇOCUKLAR İÇİN 700'ER OLMAK ÜZERE 1400 NAFAKA TEKLİF EDİYOR. BURAYA KADAR DÜŞTÜK. NE DERSİNİZ? MAHKEMENİN DAHA FAZLASINI VERME İHTİMALİ VAR MI? KABUL ETSEM Mİ?
Nafakayı sadece çocukların adına alırsanız çocuklar 18ini geçtiğinde kesilir, ama sizin adınıza aldığınız nafakayı siz tekrar evlenene kadar size vermek zorunda. Valla şeytan gibi bu adam. Bence mahkemede kaybetmeyecegini anlamasa bu adımları atmaz tutuşmuş baksanıza. Ne kadar alırsanız alın, kendi adınıza nafakaya yazdırmayı sakin unutmayın

Nafakayı sadece çocukların adına alırsanız çocuklar 18ini geçtiğinde kesilir, ama sizin adınıza aldığınız nafakayı siz tekrar evlenene kadar size vermek zorunda. Valla şeytan gibi bu adam. Bence mahkemede kaybetmeyecegini anlamasa bu adımları atmaz tutuşmuş baksanıza. Ne kadar alırsanız alın, kendi adınıza nafakaya yazdırmayı sakin unutmayın
Ay bi de tazminat varmış kız. Ahah. Donuna kadar alınacak, anlamış, ondan tutuşmuş. Esrin mine Esrin mine donunu da al kız, sana yaramazsa da çöpe atarsın. 😁

Dünden beri "çocuklardan birinin velayeti bende kalırsa anlaşmalı boşanırım" deyip duruyor. Çocuk bende kalacakmış ama velayeti kanunen onda olacakmış. Karın ağrısını başta anlayamadım. "Say ki verdim o zaman ne olacak" dedim. "Böylelikle çocuklardan sadece birine nafaka vericem" dedi. Kafa tam şeytan kafası.

Böyle saçma bir düzen olmaz. Verin çocukları babaya. Kendi boğazınıza yetirmeye çalışın altınlarınız bozulmasın. Çocukları düşünüyorsunuz güya da böyle bir yaşam onların aklını daha çok karıştırır.
Daha neler! Çocukları vereyim öyle mi Maşallah ben mantıksızım siz benden çok daha mantıklısınız(!)

Dünden beri "çocuklardan birinin velayeti bende kalırsa anlaşmalı boşanırım" deyip duruyor. Çocuk bende kalacakmış ama velayeti kanunen onda olacakmış. Karın ağrısını başta anlayamadım. "Say ki verdim o zaman ne olacak" dedim. "Böylelikle çocuklardan sadece birine nafaka vericem" dedi. Kafa tam şeytan kafası.
Üstelik çocuğu sizden almakla tehdit ederek size istediğini de yaptirabilicek. Bu adam size 3 teklif ediyosa anlayın ki siz o işten zaten 5 kazanıcaksiniz. Yıllardır tanıyamadımiz mi bu Şam şeytanını

Eeee, üç kuruş vermeye tenezzül etmiyor; kendinde kalınca o çocuk yemeyecek içmeyecek mi, okulu giyimi falan olmayacak mı? Şeytan demişsin ama bildiğin kafasız bu yahu. Ya da derdi çok başka. O dert çocuk değil ama bizzat sizsiniz. Boşanana kadar uğraşır böyle
, umudu kalmayınca haldır huldur başlar yeni köle aramaya.

Eeee, üç kuruş vermeye tenezzül etmiyor; kendinde kalınca o çocuk yemeyecek içmeyecek mi, okulu giyimi falan olmayacak mı? Şeytan demişsin ama bildiğin kafasız bu yahu. Ya da derdi çok başka. O dert çocuk değil ama bizzat sizsiniz. Boşanana kadar uğraşır böyle
İşte çocuk onda kalmayacak. Bende kalmaya devam edicek ama velayet onda göründüğü için, yani bakımı ona ait olduğu için nafaka ödemeyecek. Böylece iki çocuk için tek nafaka ödemiş olacak. Hayır yani bir insan böyle bir talebin kabul edileceğine nasıl inanır aklım almıyor

İşte çocuk onda kalmayacak. Bende kalmaya devam edicek ama velayet onda göründüğü için, yani bakımı ona ait olduğu için nafaka ödemeyecek. Böylece iki çocuk için tek nafaka ödemiş olacak. Hayır yani bir insan böyle bir talebin kabul edileceğine nasıl inanır aklım almıyor
Ay çok bulaşık yalaşık bir herif bu. İsteyenin bi yüzü kara hesabı yapıyor. Sinekten yağ çıkarma diye birşey varsa bu adam köşe olur. Avukatınızı dinleyin, görüşmeyin bu adamla. Ağaçkakan gibi gagalar böyle kafanızı, bak az kalsın aynı evde yaşayacaktınız onun aklına uyup. Mahkemede görüşürüz deyin, kesip atın.

Öldüresiye dövmedi, keşke öyle dövseydi. Şu süreçte kendimi aileme anlatmak için daha az yorulurdum. Kendisi şeytan kadar sinsidir. Üzerime çöker seviyor numarası yapıp kemiklerimi kırarcasına kırar. Etimi tüm gücüyle burup gülümseyerek yüzüme bakar. Hesap sorunca da "aa daha neler, brn seviyordum, yanlış anlamışsın" der. Neyse konumuz bu değil.
1000 tl altı ev nerede var ki? Hayır ciddi soruyorum. 600-700e insan gibi yaşanabilececrk bir şehir varsa gidip yerleşeceğim.

İş konusuna gelince, mezun olduğum bölüm için kpss lazım. Ona verecek aklım sabrım zamanım kalmadı. Kaaiyer, sekreter vs işler için de çocukları bırakıcak bir yer lazım. Büyüğün de okulu yok ona da bakıcı lazım. En az 1200 bakıcıya gidecek bana 1000 tl bile kalmaz. Yani astarı yüzünü geçer.
O adamla kalacagina maddiyatini toplayana kadar ev arkadasi bulabilirsin masraflari bolursunuz.yada yatili iş bulabilirsin.. hergun gazete yada internwt ilanlarina bak

Adamin derdi kadin yemesin ona vermek istemiyor

Di mi? Sanki milyarlar verecek, 1 tl bile kalacak mı bakalım kadına o paradan, çocukların masrafından sıra gelecek mi?
Boyle adamlara cok geliyo baksana muge anlida dolandirilan adam daha bosanmadigi kadina 300 veriyormus dolandiran kadina 200 300 bin vermis.. birde benim dedigi ev bile kadinin babasindan kalan tarladan gelen gelirle alinmis.. yani kadinin parasini kadina vermiyo.
Ama 2 sene gorustugune milyarlar vermis.. bu tipler boyledir.. karisindan gizler vermez, bunun derdi de o iste velayeti aldigi cocugu da konu sahibine baktiracak zaten kendi alip bakmayacak ki, sadece velayeti alacak ki o da para vermemek icin,gene konu sahibine baktiracak

Boyle adamlara cok geliyo baksana muge anlida dolandirilan adam daha bosanmadigi kadina 300 veriyormus dolandiran kadina 200 300 bin vermis.. birde benim dedigi ev bile kadinin babasindan kalan tarladan gelen gelirle alinmis.. yani kadinin parasini kadina vermiyo.
Ama 2 sene gorustugune milyarlar vermis.. bu tipler boyledir.. karisindan gizler vermez, bunun derdi de o iste velayeti aldigi cocugu da konu sahibine baktiracak zaten kendi alip bakmayacak ki, sadece velayeti alacak ki o da para vermemek icin,gene konu sahibine baktiracak
Aşırı çakallık asit etkisi yapmış, beyni erimiş herifin, netsin? Bunun gibilere acımayacaksın, çirkeflik yapar diye tırsmayacaksın, iki gücün varsa birini bunu mahvetmeye harcayacaksın ki bu yaşattıklarından sonra tertemiz kurtulup besbekar hayat yaşayamasınlar. Başka canlar yakamasınlar.

Merhabalar, kadın sığınma evine gitmeniz mümkün müdür? Bir süre kalır meslek öğrenirsiniz ki iş bulmada yardımcılar diye biliyorum, çocuklar orada kalır. Çocuklar kaç yaşında? Evlere temizliğe gidebilirsiniz korona döneminde de kabul edenler vardır illaki hem yarım günlük olur.

Merhabalar, kadın sığınma evine gitmeniz mümkün müdür? Bir süre kalır meslek öğrenirsiniz ki iş bulmada yardımcılar diye biliyorum, çocuklar orada kalır. Çocuklar kaç yaşında? Evlere temizliğe gidebilirsiniz korona döneminde de kabul edenler vardır illaki hem yarım günlük olur.
Aslında mesleğim var ama kendimi gösterecek alanım kısıtlı. Ne yapacağımı da biliyorum ama mahkemeden önce hareket edemiyorum. Hepsiburada, n11 gibi sitelere ürün koysam günde bir tane bile satarak geçinirim ama bunun için şirket kurmam lazım. İşin o kısmı da kolay lakin mahkemede karşı taraf bu şirket olayını kullanırsa nafakama engel olabilir. O yüzden en azından tedbir nafakası konulmasını beklemeliyim.

Bu arada bir bilezik bozdurdum. Artık 12 binim var. Her ne kadar üzülsem de param olunca kendime güvenim geldi. Ve artık bu son diye kendime söz verdim. Bu para bana 3 ay yeter. O 3 ayda ben elimdeki işi başaracağım, biliyorum burada çok anlattığım için çoğu kişiye masal gibi geliyor ama bu iş benim hayalim ve gerçekleştireceğim🌸

Aşırı çakallık asit etkisi yapmış, beyni erimiş herifin, netsin? Bunun gibilere acımayacaksın, çirkeflik yapar diye tırsmayacaksın, iki gücün varsa birini bunu mahvetmeye harcayacaksın ki bu yaşattıklarından sonra tertemiz kurtulup besbekar hayat yaşayamasınlar. Başka canlar yakamasınlar.
Aynen oyle yoksa sessiz kaldikca daha cok pislik yapiyorlar

X