Ev arkadaşı teklifi

Anlaşmalı boşanmayı imzaladı Babam sağolsun araya girip "kızımla oynama, bitsin hemen" dedi. Yine ne varsa babamda var, sağolsun kıyamadı bana. Bugün şahıs şirketi için de muhasebeciyle görüşüp işlem başlattım. Birçok hakkım varmış, bir yıl sgk bile devlet tarafından ödenecekmiş. Yakın zamanda e-ticaret sitelerinde olacağım

Hayat ne değişken. İki gün önce herşeyden yılmış pes etmeyi düşünüyordum. Bugün ise tek kalemde herşey yoluna girdi. Hayat sürprizlerle dolu hanımlar. Yaşamaya ve görmeye değer...

Vay beeeeee

Hayırlısı olsun inşallah. Geçmiş olsun. Hayret ettim babanıza, pek seviyordu damadını. :)))))

Hayırlısı olsun inşallah. Geçmiş olsun. Hayret ettim babanıza, pek seviyordu damadını. :)))))
Çok engel olmaya çalıştı ama 4 ayda o da pes etti artık. Önceleri benim vazgeçip geri döneceğimden eminlerdi. Baktılar ben kararlıyım bari iş uzamasın çocuklar mahkemelerde sürünmesin diye ne olacaksa hemen olsun diye düşündüler.

Az önce protokole ne yazayım konunuza denk gelmiştim
Sevindim sizin ve çocuklarınız adına
Protokele neler yazdınız

Az önce protokole ne yazayım konunuza denk gelmiştim
Sevindim sizin ve çocuklarınız adına
Protokele neler yazdınız
Teşekkürler, konu muğlak kaldı. Protokolü imzaladı ama sonra 2 bin vermeyeceğini söyledi. Ben de avukata sordum. "Mahkeme gününü bekleyeceğiz. Anlaşmalı olursa olur olmazsa da hakim nafaka belirleyip ileri tarihe gün verir. Böylece çekişmeliye geri dönmüş olacağız" dedi. Bakalım mahkeme günü ne yapacak.

Ne durumda sınız inşallah herşey yolundadır

Ne durumda sınız inşallah herşey yolundadır
Teşekkürler, bu konuyu açtığım zamankinden çok daha iyiyim. Kafamda bu konuya dair hiç bir soru işareti yok. Ama sorunlar tabii ki var. En önemlisi başımda dengesiz bir bela var. Ama iyi şeyler de oluyor. Çok iyi bir muhasebeciyle karşılaştım. Bana çok yol gösterdi. Kosgeb için eğitim aldım, şimdi başvuru süreciyle işgileniyor. Yakın zamanda e ticaret sitelerinde olacağım inşallah. Bu da baya bir ilerleme sayılır benim için.

tek bazıma cocuk buyutmek cokmu zor. hayır hıcdegıl. bende buyuttuyorum heöde oglum 22 aylıkbenım daha bebek cok sukur elımde ayagımda tıtuyor. (ha sunuda belırteyım senı o karaktersiz eşin benım eşimin tırnagını olamax bızım ayrılılıgımız Rabbım tarafından oldu..) sen sureklı muhtaçmısın gıbı yasarsam hıcbır zaman guclu olamazsın benden demesı

Herşey gönlünce olsun inşallah Allah'ım o belaları da def etsin inşallah

İşletme mi açtın esrin resmi olarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…