Evime habersiz giren kaynana!

Gerçekten mi? Ebebekte olandan mi? Kilo yapıyor mu peki? Çalışmaya başlayacağım için süt stokluyordum tüm planlarım bozuldu😥
Promalt bir mucize. Benim sütümde de bariz farketmişti. Ben her şeyi yediğim için özelikle ona bağlayamam aldığım kiloyu. Ama sonuçta içinde şeker var aldırır.

Baştan bikaç kutu üst üste içip yükleme yapın sonra sabah akşam 1 sonra günde bir toparlar nasipse sütünüzü.

Promalt bir mucize. Benim sütümde de bariz farketmişti. Ben her şeyi yediğim için özelikle ona bağlayamam aldığım kiloyu. Ama sonuçta içinde şeker var aldırır.

Baştan bikaç kutu üst üste içip yükleme yapın sonra sabah akşam 1 sonra günde bir toparlar nasipse sütünüzü.
Teşekkür ederim.. o akşamki konuda tavsiye edilen her şeyi yedim ama malesef.. inşallah bu işe yarar.🤲

Kadin hamile olduğumu biliyor ve canın bir şey çekerse söyle yapayım diyor ama en çok sevdiğim pilavı bile yapmayıp katır kutur sarma yapıp getiriyor bir de habersiz içeri gidip.
Gerçekten çok kötü bir insansınız, Allah sizin gibilerle karşılaştırmasın
Hamile olunca ne oluyor herkes sizin etrafınızda pervane olmak zorunda mı oluyor, tek gebe kalan doğuran da sizsiniz zaten şu canlılar aleminde
Kadın daha ne yapsın canının istediğini söyle yapayım diyor söylemiyorsunuz sonrada pilav yapmadı diyorsunuz, sakat mısınız kendiniz yapamıyor musunuz pilavınızı
Kv nin ilham gelip yapmadığı pilavi kocanız ananız hergün yapıp yediriyordur size heralde değil mi, sonuçta kv kötü ama kocanız ananız melek gibiler dimi?
Katır kutur dolmaymış, hiç mi yol yordam usul tarif öğretmedi anneniz, az su koyup 15dk daha pişirip Allah razı olsun demek aklınıza gelmedi dimi pardon işinize gelmedi
Siz benim gelinim olsanız zıkkımın kökünü ye der açlıktan ölse daha bir lokma ekmek vermem
Hiç utanmanız da yok ya

Bu yaşanılan hersey erkeklerin beyinsiz oluşları, kızlarında alttan alıp kızması ama asla direk kişiye soylemeyisinden kaynaklanıyor. Baskilaniyor kadınlar. erkekler haksızken bile diklenirken , kadınlar esim yanlış anlar diye korkuyor ya da tam olarak izah etmekten bıkıp yılıyorlar. Ve ölene kadar çekiyorlar.

Haksızlığa uğruyorsaniz buna izin vermemelisiniz. Her seferinde bıkmadan tepki koymalısiniz. Aksi halde boyun eğip çekmeye devam.bikan siz olmayın. Kavga etmeden de tepki verilir . Anahtar olayı çok çok tuhaf durum.

Bu arada kayinvalidenin dolmayı iyi yapamamış olmasına takılmak ve burda paylaşman ayıp olmuş. Getirme şekli yanlış ama sonuç olarak emek vermiş ne bileyim sanirim buna takilmaman lazım.

Bende anahtarın verilmemesi gerektiğini düşünüyorum. Anahtarım evlenince kaç yıl durdu kayınvalidemlerde. Tek kayınvalidem işi olunca girse çok sorun yapmayacaktım.
Görümcesi eltisi ben evde yokum onlar benim evde annesine kayınvalidesine gelince
Kaybettim deyip söktüm aldım anahtarlıktan sormadım bile alayım mı diye
eşime de ben milletin evine giriyor muyum onlar bizim eve giriyor dedim

Söylemeyeyim dedim ama çatlayacağım artık.Biz de ilk evlendigimizde altı üstlü oturuyorduk.Düğün oldu ertesi gün balayına çıkacağız,uçağımız sabah çok erken saatteydi ve çok erken bir vakitte çıktık evden.Biz çıktıktan sonra sen gir eve annemi aramış yatağını toplamadan gitmiş diye.Hem aşırı tuhaf karşılamış,hem de çok sinirlenmiştim.Annemin de ağzı açık kalmış tabi ki bu telefon karşısında.
Gerçekten çok tuhaf insanlar var ya. Ona mı kalmış bakmak anne ni aramış. Sanki kendileri çok tertipli düzenli

Merhaba arkadaşlar, kayınvalidemle 15 dakikalık mesafede oturuyoruz. Kendi anneme ise bir buçuk saat mesafedeyim. Geçen gün kendi anneme gittim ve evde yoktum. Kaynanam sarma yapmış ve bana getirmek için eve gelmiş ama evde olmadığımı anlayınca kapıyı açıp içeri girip mutfağa bırakmış. Sonra beni aradı, eve geldim ama yoktun ben de içeri bırakıp çıktım dedi. Gelmeden önce arayabilirdi değil mi? Böyle çatkapı şeylerden zaten nefret ediyorum. Tamam iyi düşünmüş sarma getirmeyi ama cidden eşim bile sarmayı yiyemedi. O kadar sert ve diri kalmıştı ki. Ayrıca kaynanamın bu yaptığı normal mi sizce? Ben olsam gelinimin evine giremem habersiz bir şekilde. Iyi niyetli bir şekilde yemek de bırakmak istesem bırakamam gelin evde yokken.
Haber vermesi lazım tabi

Anahtarinizi kaybedin kayinvalideye gittiginizde aa anahtarimi bulamiyorum sendekini alayim deyin. Alin bir daha da vermeyin.

Anneniz olsaydı evinize giren yine de böyle tepki verir miydiniz? Kızmanız gereken kişi kayınvalideniz mi sizce? Ama suç kadında size değer verip uğraşıp sarma yapmış. Onu da begendirememiş ya neyse. Nankör olmasın cidden insan ya.
Ayrıca bence eşinizin annesinde anahtar olmasının da bi sakıncası yok rahatsız edici bişey yapmadıgı sürece. Bi yeri karıstırmak vs gibi. Olur yani bence bi insan annesine anahtarı verebilir. Aynı ilde olsak bizde verirdik bi durum olursa onlarda da olsun diye. O ev sizin oldugu kadar eşinizinde evi. Kadıncagız uğraşıp sarma yapmış bırakıp çıkmış yine yaranamamış. Adı kv nihayetinde dimi :) ne yapsa suç. Yapmasaydı bu seferde hamileyim ama hiç beni düşünüp bişey yapmıyor derdiniz. Kendi anneniz bunu yapsa canım annem sarma yapmış :))

Merhaba arkadaşlar, kayınvalidemle 15 dakikalık mesafede oturuyoruz. Kendi anneme ise bir buçuk saat mesafedeyim. Geçen gün kendi anneme gittim ve evde yoktum. Kaynanam sarma yapmış ve bana getirmek için eve gelmiş ama evde olmadığımı anlayınca kapıyı açıp içeri girip mutfağa bırakmış. Sonra beni aradı, eve geldim ama yoktun ben de içeri bırakıp çıktım dedi. Gelmeden önce arayabilirdi değil mi? Böyle çatkapı şeylerden zaten nefret ediyorum. Tamam iyi düşünmüş sarma getirmeyi ama cidden eşim bile sarmayı yiyemedi. O kadar sert ve diri kalmıştı ki. Ayrıca kaynanamın bu yaptığı normal mi sizce? Ben olsam gelinimin evine giremem habersiz bir şekilde. Iyi niyetli bir şekilde yemek de bırakmak istesem bırakamam gelin evde yokken.
Diri kaldıysa alin elinize bir bardak zeytinyağlı su
Dökün üstüne de, pişirip yeyin

X