Evlenip aynı evde yaşamayı kabul ettim ama ayrı oda olmayacakmış öyle evlilik mi olur?

Öyle deme kadınlar paragözmüş ama o paraya değil karaktere bakıyormuş. 🧿 Allah kimseyi karısını 4 tane keser sapı abisinin içine sokacak kadar gevşek adamı koruyacak kadar yoklukta koymasın zor gerçekten.
İnsanların çok değişik(!) heyecanları olabiliyor, konu sahibinin yoktur belki ama olanlar yok değil🤷‍♀️

Bilmedigim icin meraktan soruyorum yanlis anlamayin. Zekanizda herhangi bir gerilik engelli raporu veya zihinsel ozrunuz varmi acaba. Cunku esra erola falan cikiyor ya sizin gibi kizlaei kandirip kullaniyorlar satiyorlar acaba hani oyle birsey varda o yuzden mi ikna etmeye calisiyor. Hem kendi kullanip hem satanlar oluyor ya.ayni evde evet kabul edenler var ama ayri oda olmamasi veya 4 erkegin oldugu evde farkli bir durum var. Umarim kabul etmemissinizdir.hala kendinizi suclar gibi konussmussunuz bence suclamayin kendinizi. Ama dikkatli olun derim. Eger bahsettigim gibi bie rahatsizliginiz varsa mutlaka vasinize bildirin lutfen.gercekten sizi satarlar bak uyariyorum neler goruyoruz televizyonda.muge yine alir kurtarie bisekilde de. Digerlerinin reytinginede kurban gidersiniz.fatma vardi bi tane. Fatmayi ahmet kacirdi kullandi sonra abisi kullandi sonra fatmayi herkese sattilar

Öyle deme kadınlar paragözmüş ama o paraya değil karaktere bakıyormuş. 🧿 Allah kimseyi karısını 4 tane keser sapı abisinin içine sokacak kadar gevşek adamı koruyacak kadar yoklukta koymasın zor gerçekten.
Adamda karakterde yok ki ben anlamıyorum durumu düzeltene kadar beraber yaşayalım deyince nasıl ikna oluyor bazı kadınlar madem o durum bir iki seneye düzelecek nişanlı olarak bekle kendi ailen ile hem ozaman daha kolay olur en azından bir an önce evleneyim diye daha hızlı para biriktirmek ister insan öbür türlü alacağını almış kadinida ailesine hizmetçi yapmış birde o evde karısı ve kendisi dışında kaç kişinin boğazına bakarak nasıl para biriktirecek diye düşünmüyorlar mi

Adamda karakterde yok ki ben anlamıyorum durumu düzeltene kadar beraber yaşayalım deyince nasıl ikna oluyor bazı kadınlar madem o durum bir iki seneye düzelecek nişanlı olarak bekle kendi ailen ile hem ozaman daha kolay olur en azından bir an önce evleneyim diye daha hızlı para biriktirmek ister insan öbür türlü alacağını almış kadinida ailesine hizmetçi yapmış birde o evde karısı ve kendisi dışında kaç kişinin boğazına bakarak nasıl para biriktirecek diye düşünmüyorlar mi
Valla o evden herkes gider bi konu sahibi gidemez. O işi unutsun yani.

Valla o evden herkes gider bi konu sahibi gidemez. O işi unutsun yani.
Öyle zaten bu bir yalan sen 30 una kadar bir şey yapmamissin kenarda beş liran yok ekstra bir boğaz daha getiriyorsun aileye sonra diyorsun ki gel iki seneye kendi evimize çıkarız 30 senede yapamadığını 2 senede sana ne yaptıracak diye de sormuyorlar adamlara hic

Ömür boyu ailesiyle yaşamayacağız birikim yapıp ayrılacakmışız bu yüzden katlanılabilir ama kendimize ait oda olmaması sorun
kardeş buna inandın mı gerçekten?
o eve gidersen ya boşanırsınız ya da kavga gürültü evden ayırılırsınız.
çevremdeki 30 yıl önceki örnekler hep böyle zira artık böyle birlik eve gelin giden kalmadı.
sanırım sen türünün son örneği olacaksın.

1 buçuk yıldır konuştuğum var çok iyi biri aileside anlattığı kadarıyla iyi tanıştığımızdan beri evlilik konuşuyoruz aynı evde yaşamak istiyor imkansızlıktan bende kabul ettim başından evde 4 tane bekar erkek kardeşi var hepsi 30lu yaşlarında ben sevdiğim için kabul ettim yine de aynı evde yaşamayı ama yeni öğrendim ki ayrı odamızda olmayacakmış bizde böyle deyip duruyor öyle evlilik mi olur sizce hiçbir özelimiz olmadan ben öğrenince kabul etmedim suçlu ben oldum ben ona ümit vermişim hayaller kurmuş ailesiyle yaşayacağım diye sonuçta ev o kadar kalabalık olduğu halde kabul ediyorum aynı evi ayrı oda olmadan olur mu nasıl evlilik niyetinin ailesine hizmetçi olarak almak olduğunu söylediğimde de eş bulunur ama anne bir tane diyor, öyle yaşamayı kabul eden kızlar var diyor ben zorlamadım seni istemiyorsan ayrıl diyor yani bana göre beni sevse böyle demek yerine çözüm arar değil mi sonuçta erkek var evde ben iç çamaşırlarımı nerede saklayayım nerede giyineyim bakım yapayım bunları hiç düşünmüyor tek anne babası olsa rahat oluruz bence ayrı odada olur ama o evde imkansız bunu bildiği halde benimle ne için evlenmek istiyor olabilir aynı evde yaşamakla hata mı yaparım ne düşünüyorsunuz?
Aklini başına al evlenme hemen ayril hemen arkana sakin bakma. Doğru olmadigni sende biliyosun

Oğlum gidip bir kıza anne bir tane bulunur ama kız çok gibi salakça cümle kurarsa en çok kendime kızarım nasıl bu kadar salak bir çocuk yetişirdim diye. İnsan eşiyle annesini nasıl aynı tartıda tartar. Anne annedir ilk bakım veren yetiştiren kişidir, eş hayat arkadaşıdır, cinsel partnerdir. Sonuç olarak anne de biriciktir eşler de öyle. Neden eşimizden vazgeçip annemizi seçelim nasıl bir aptallık bu düşünce hala anlayamıyorum

Konuya yazdigin cevaplari okudukca gozlerim yuvasindan firladi. Troll oldugunu dusunuyorum ve gercekten tum kalbimle oyle olmasini diliyorum..
Bir insan nasil atese dogru kosar adimlarla ilerler 🤦🏻‍♀️ bunun en guzel ornegisin.

Sen ayri ev isteyince herif es bulunur anne bulunmaz diyor. Yani para biriktirdikten sonra evini ayiracak olan adam sence bu cumleyi kurar mi?

Beklee kadin ogullarina bakar. Sen gelince cekilecek köşeye, elinde bir kirbaci eksik olacak. O kadar soyleyeyim.. Gunduz evde anasi, gece de odada oglu kullanir. Tam zamanli bir köle olarak hayatini surdurursun.

4 tane kazik kadar adam var evde.. Yani çok farkli seyler de geliyor insanin aklina da neyse artik. Çok bile yazdim vaktime yazik. Çünkü ne dersek diyelim eminim ki sen dinlemeyeceksin.

Oğlum gidip bir kıza anne bir tane bulunur ama kız çok gibi salakça cümle kurarsa en çok kendime kızarım nasıl bu kadar salak bir çocuk yetişirdim diye. İnsan eşiyle annesini nasıl aynı tartıda tartar. Anne annedir ilk bakım veren yetiştiren kişidir, eş hayat arkadaşıdır, cinsel partnerdir. Sonuç olarak anne de biriciktir eşler de öyle. Neden eşimizden vazgeçip annemizi seçelim nasıl bir aptallık bu düşünce hala anlayamıyorum
Kayınbabam da böyle diye diye yuvasını dağıtmış, en son bulduğu görümcemi akrabasına kaçırtmaya kalkınca, o günden beri bekar geziyor işte, olmuş bi yirmi yıldan fazla.

X