Evli arkdaslar bakabilirler mi acaba.. Bir derdim var buyuk...

cok korktum nolur beni kirmayin. ne diyosunuz hanimefendi uganda da mi yasiyorsunuz. ingiliz hanedanliginda mi? evet sevip uzulucek evet daha hassas daha narin olacak evet bir erkekten daha zor bir kadin olmak.bu ulkede yeni mi duydunuz. bu yetisme tarziyla ilgili degil. neden ERKEKLER KULUBU YOK? HANGI ERKEK KAFASINA GECENIN 3.UNDE KARIM DISLERINI FIRCALAMIYOR SEVISMEKTEN SOGUDUM DIYE MESAJ YAZAR. HANGI ERKEK SEVGILISINDEN MESAJ BEKLER ELINDE TELLE GECENIN 3 UNDE MESELA. YUZDE 1 ANCAK. kadinin meslek sahibi olmasi guclu karakterli olmasi derin dusunen verici amac duygusal olmasina mani degil. ben ataerkillikten bahsetmiyorum. ben olayin duygusal kismindan bahsettim. burda yazilan yuzlerce konuyu hangi erkek kafaya takiyordur. biz takiyoruz iste kadin olarak. arkadasi takiyoruz esi takiyoruz anneyi babayi isi cocugu. bu gercegi ne degistirir. bana 100000 da 1 olan ornekle gelmeyin. ne alaka ataerkillik yetistirme tarzi. hangi erkek beni kandirdi diye aglar beraber olduk aramadi der hangi erkek aceba beni seviyo mu der hangi erkek evlenecek miyiz der? kadinlar daha ince dusunuyor bu yuzden de daha cok uzuluyor. konu sahibi bayanin yasadigindan yola cikarak yazdigim seyi siz EZIK PESPAYE BIR KADININ SERSENISLERINE DONUSTURDUNUZ. ne isterseniz dusunun anlamak istediginiz gibi anlayin. siz beni uzemezsiniz ayrica. tanimadigim birinin sozuyle uzulup sevinecek.degilim. iyi geceler.

Bir şey diyeyim mi, zorla kendinize laf işittireceksiniz.
Ya karşınızdakiyle konuşurken aşağılamamayı, adabı muhaşeret kurallarını ilke edinerek konuşun, ya da en iyisi siz susun güzel güzel uyuyun.
Yoksa gerçekten sizin kalbiniz kırılacak, bana da ban gelecek!

Bu mesajı okuyunca gözlerim doldu ve ben bu mesaji evirip çevirip yanlis anlayanlari saptiranlari anlayamadım.. kasitli.yapiliyor olsa gerek. .

Ezik pespaye kadının serzenişleri hmm ilk defa mantıklı bi şey yazmışsınız

yok yok
hiç gerek yok
hiç!
ne yazarsan yaz, an-la-şıl-mı-yor

Ön sevişmeyi uzun tutun erken boşalma varsa.

herşey yetistirilmeyle ilgili. bi erkek bakireligim gitti diye gelip kk da aglamaz. cunku bakireligi toplum kadina yükler. namus sadece kadinin omzundadir. erkek vurdumduymazdir cunku hep kadina gec kalma, onla bunla konusma, şuraya gitme diye tembihlenit, sonsuz özgürlükler erkege mahsustur. eger seviyosa bi erkekte elinde tel gecenin köründe oturup bekler. ya da babasindan öyle gördügü icin dayanir kapisina, rezillik cikarir. erkekler kulüp kurmaz çunku bizim gibi konusma ihtiyaclari yok. dogustan gelen tek ozellikleri yrtistirmeye bagli olmayan.

Bu mesajı okuyunca gözlerim doldu ve ben bu mesaji evirip çevirip yanlis anlayanlari saptiranlari anlayamadım.. kasitli.yapiliyor olsa gerek. .
ben de anlayamadim ve kadinlar kulubune hesabimin silinmesi icin mesaj yazdim... ben sizin yazdiginiz olaydan dolayi aglamak istiyorum boguluyorum erkekler neden bu kadar odun ve vurdumduymaz yazip dunyanin en kotu en ezik en laftan anlamayan kadini oldum... enteresan gercekten. hep kiz istedim kizim olacagini ofrenince yasayacaklarindan korkup agladim dedim dunyadaki en rezil insan oldum... ben duygusal olarak kadin olmanin zorlugundan bahsettim ama ozur dilerim hata ettim ne anlama ozurlulugum ne terbiyesizligim kaldi. kime ne dedim bu kadar kotu anlamadim. ben kadin olmanin hassas kirilgan olmanin zorlugunu yazdim kime ne dedim gercekten garip...

Bosver canim zeki kadinlarsiniz acmaya ne gerek var ))

oysa ki ciddiydim
çünkü "kasıtlı olarak" böyle birşeyin yapıldığını düşünebilmeniz ağzımı açık bıraktı
kullandığınız kelimeleri yerinde mi kullandınız diye merak ettim
şimdi zihniyeti kavradım
daha fazla cevap vermeyeyim

filmdelisi ayrica esim cok kisitlayici biri bi kere ben.alayim dedim.bi ton.laf etti. Herseyime karisan biri onunla zaten baska problemlerimde var
Sağlık ocağında prezervatifi ücretsiz veriyorlar bir sürü. Ya da internette bilinen bir alışveriş sitesinden sipariş verin uygun fiyatlarda oluyor.

prezervatif geciktirmez zaten
hatta geciktirici spreylerde fiyasko
terapi şart

...vajinal yoldan tatmin olmuyorsan seni başka biçimde tatmin etsin o zaman....oral falan yapsın yada klitoris masajı....istese. bir şekilde tatmin eder...ama öncelik tedavi olsun tabiki ....bu arada da geciktirici deneyin

...vajinal yoldan tatmin olmuyorsan seni başka biçimde tatmin etsin o zaman....oral falan yapsın yada klitoris masajı....istese. bir şekilde tatmin eder...ama öncelik tedavi olsun tabiki ....bu arada da geciktirici deneyin
Konu 2017 yılına ait, geçmişi tarayıp eski konulara yorum yapmayın lütfen, insanlar belki artık foruma bakmıyor bile.Böyle yaptığınızda yeni konular boğuluyor

Bi kac kez bunu soyledim zorluyor resmen tecavuz eder gibi davraniyor...
Sikinti buyuk isin sonu hüsrana varicak
..eger sen daha tahammül gösterirsen bacım.annengile git biraz kal orda..

sorunlarım var çözüm aramam gerek filan dersin kocana
.gizemli davran kimseye ser verip sir verme kocan ile ilgili ...

ne kocana acik ver ne ailene sadece evden bir bahane ile uzaklas esin sensiz eve gelip gittikçe haliyle esin pesine dusecek ve sorunu anlatip çözüm iste.

.nazlim gibi uzulerek ağlarken anlat coguna saril esine seni seviyorum ailemi seviyorum mutlu yuvami huzur yuvasi yapmak istiyorum diye agla erkeler gözyaşının etkisini bilmez .cozume icin kendi kendine cate bul kimse senin yatak odanızda ki ve esin arsindaki sorunu bilmez ilgilendirmezde.iyi dusun kur kendini ve çöz.hadi hayirlisi bacim..

Eşiniz biraz bencillik yapıyor sanırım.. erkekler cinsellikleri konusunda inanılmaz alıngan oluyor.o yüzden direk tedavi ol demek yerine,hazzı uzatan geç boşalmayi sağlayan prezervatifler var.siz satın alın 'esinize hadi bunu deneyelim'diyin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…