Evli arkdaslar bakabilirler mi acaba.. Bir derdim var buyuk...

Rossella

♡^♡♧○
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2016
1.079
831
Cinsellik bolumune yazamiyorum ve bu benim icin cok buyuk bi dert buraya yazayim dedim... esim erken bosaliyor ve bizde on sevisme olayi yok ben ilk baslarda cok tecrubesiz oldugum icin anlayamamistim hatta kendimi vajinismus bile zannettim... esim bi kadina yaklasmayi bilmiyor yani onunla cinsel anlamda cok problemlerim var.. cok sert hareketlerle dokunuyor ve canim acidigi icin konsatrasyonum bozuluyor.. on sevismede yok ve erken bosalma problemi var..

Esim agiz bskimina ozen gostermez oldu ve sarimsak sogan yiyip sigara iciyor kac kez uyarmama ragmen dinlemiyo ve bende opusmekten sogudum ve bitti sevisme olayi... 1 bucuk yillik evliyim ve 4 aylik bebegim var ve kaza ile hamile kaldim erken bosalma yuzunden ve esim korunmuyo bende korunmak istemiyorum. Korunmadigi icin ice girip cikmasi bir oluyor ve ben birsey anlamiyorum. Prezervatif al dedim kac kere hem belki geciktirir diye ama alcam diyo almiyo acikcasi evlendigimden beri dogru duzgun bisey anlamadim cinsellikten o duyguyu tam olarak hissedemedim. Kendisiyle kac kez konustum tedavi ol dedim ama kusuyor hemen alinganlik yapiyor. Biraz bencil olmasa benimde o duyguyu yasamam icin tedavi olurdu zaten ben iyice sogudum onunla bisey yapmak istemiyorum cunku her defasinda kendimi kullanilmis gibi hissediyorum ve bazi hatta cogu zamanlar zorla birlikte olmak istiyor bende kirmamaya calisiyorum elimden geldigi kadar ama artik sikilmaya basladim bu durumdan... oturup konusmayla bu konuyu halledemiyoruz.. ne yapmaliyim sizce

eşin seni kırmayı hiç umursamıyor ama sen hala o kırılmasın diye istemediğin halde eşinin isteklerini yapıyorsun
bence buna hemen bir son vermelisin
accessdenied 'a aynen katılıyorum
birlikte olma, ta ki o çözüm üretmeye yanaşana kadar

yalnız şunu yazmadan geçemeyeceğim, sizin bebek kazayla olmamış
sen korunmuyorsun, eşin de korunmuyor ve sanırım bu durum böyle sürüyor
tekrar hamile kalırsan ne olacak?
hadi 3-4 olursa?
hepsini doğuracak mısın?
yoksa baştan önlem almak varken kürtaj mı olacaksın???

nasil yardim edelim ne diyelim sana ben bilemedim. tedavi olmuyosa gelip zorla goturemeyiz. birlikte olma deyince iş tecavüze dönüyo. sen bu adamla niye birliktesin? seni zorluyo resmen ??

Prezervatifi neden ondan bekliyorsunuz? Kendiniz alın. Ayrıca bazı erkeklerde kist problemi oluyor ve bu da erken boşalmaya sebep oluyor. Tedavi olmasını muhakkak vurgulamalısınız gerekirse siz onun yerine bir üroloğa randevu alın.
Ağız bakımına da özen göstermiyormuş, çok ilginç. Hayır yani hiçbir işe yaramıyor bari temizliğine özen göstersin ister insan.
Böyleleri pek düzelmiyor umarım düzelir.

İnsan, önce kendinin değerini bilecek arkadaşım.
Kendi bedenini ve ruhunu önemseyeceksin.
Ha baktın, umursamıyor mu, izin vermeyeceksin.
Sana hoyratça dokunmasına hiç müsade etmeyeceksin.
Hele zorla(!), eşin de olsa bu tecavüzdür, gerekirse şikayet edeceksin!
Cinsel yaşantınız dışında da taleplerini yerine getirecek adam.
Cinsellik, evliliklerde en ön sırada olsada duygusal anlamda tam doyurulan bir kadın, haz duygusunu ikinci plana atıp, eşini mutlu etmek adına müsama gösterebilir bu duruma çünkü.
Kısaca, mutlu bir evliliğin sırrı mutlu kadından geçer.
Kadın gülerse evi cennet bahçesine, ağlarsa yaşadığı yeri zindana çevirir.
O kocana, önce bunu dikte edeceksin!

Bende kara kara bunlari dusunuyorum

Ben bebekten cikamiyorum
Sebep?
Benim de bebeğim var ve bu haftanın her günü, gündüzden geceye kadar dışardaydım.
Normalde de en az 2 gün gündüz, 3 gün de akşamları evde olmam.
Hem de hiç durmayan, sürekli ağlayan, yemeyen, uyumayan beni 10 dk oturtmayan bir bebek bendeki.
İnsanın hayatını sıfırlamasına sebep değil ki bebek?

Zorla olması pek sevimsiz olmuş diyebilirim sadece ama ya bosanacaksin yada tedavi olacak başka çaresi yok gibi

Terapiste gitmiyor, oturup konuşulmuyor o zaman ya kabul edeceksiniz ya da boşanmanız lazım. Başka çözüm yolu yok çünkü.

İşin zor. Eşin bencil olmasa zaten bunun evlilik için büyük sorun olduğunu kabullenip düzeltme yoluna gider ama adam kendi uçkurundan başka birşey düşünmediği için işimi göreyim gerisi önemli değil diyor. Konuş ,tedaviye ikna et .değişmiyorsa birlikte olma.
Adam şevke gelmişken her defasında onu öyle iyot gibi açıkta bırakıp git bakalım ne hissediyormuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…