Evliliğim ile ailem arasında kaldım

Önceki konularımı açanlarda bilirler evliliğimle alakalı bir takım sorunlar yaşadık.
Evlenme süreci ve sonrası ciddi anlamda sorunlu geçti.Evimle alakalı sorunları ailem eşime zor verdiği için anlatmama kararı almış sorunları ikimiz arasında halledilmesi gerektiğini düşünmüştüm.
Fakat en son bardağı taşıran bir kavgamız oldu kısaca özet geçeyim yılbaşında eşim kardeşleriyle felan hep beraber yılbaşı kutlamak istedi buraya kadar sorun yok fakat sabahında morelim bozuk kalktım ve eşimin ilgilenmesini beni anlamasını beklemiştim umursamaz davranıp beni sinirlendirince sözlü tartışmaya girdik akşam da kardeşine gittik burada eşimden rica ettim ki çok içme diye ama beni dinlemedi ölçüsünü ben biliyorum sarhoş değilim diyordu ve kafayı tutamıyordu sonra eşimin kardeşinin kız arkadaşı da çok alkol almıştı alkolü bittikçe sürekli sevgilisi tarafından yenilendi orada hem eşimin abisine hem eşime sarkıntılık etti çok yakın temasa girdi neredeyse opusecek kadar yakınlaştılar orada benim dışında kimse bu durumdan rahatsız olmadı ve bunun üzerine eşimi mutfağa çektim ve tartışmaya başladık ben hakaret felan ettim o edince bacağıma tekme felan attı sonra bu tartışma sonucunda kocam seni bosayacağım bak görürsün seninde cesaretin varsa boşan dedi ben evlenmeyecektim başımı yaktın dedi.sonra bu konu evde çok büyüdü ben olayı abartıp evden eşimi zorla çıkarıp atmak istedim kalbim çok kırıldığı için çok kızgındım sonra eşim bana fiziksel olarak saldırdı en son gece dışarı attı komşu da durmak zorunda kaldım sonra aileler araya girdi vs felan derken zor bela tatlıya bağlayıp ilişki terapistine başladık.
Eşimin bu arada ben gitmesini istemediğim halde şehir değişikliği yapıp beni mecbur tutmak istiyor ailem bu en son olaylarla da beraber artık beni göndermek istemiyor eğer eşinle gidersen seni siler atarız o kocanla güvenip hiçbir yere adımını atamazsın çünkü benim şuan isim var şehir değişikliği yaparsak ben işsiz kalabilirim ailemde ona olan güvenlerini kaybettiler eşimde ısrarla ben gideceğim diyor ailem seni üzer bırak gitsin diyor boşanma durumuna geleceğiz gelmem doğru mu seviyorum eşimi bilmiyorum ne yapacağım.okursanız lütfen yargılamadan etmeden yorum yapabilir misiniz ❤️ çok teşekkür ederim.
Kusura bakma da seni yargılamadan yorum falan yapamayız abla. Bile bile lades demişsin. Adamı canından bezdirip kavga edince buraya yazıyorsun ki biz de oturup seninle oturup ona sövelim. Zaten en başından olmayacağı belliymiş zorla gidip evlenmişsin. Adam boşanacağım diyor seni evden atıyor sen gidip ilişki terapistine çıkıyorsun. Baban seni o adama göndermem olmaz asla diyor sen hala kocamı seviyorum diyorsun. Bu gidişle sonraki konu başlığında hamile hamile boşanmak olur mu ya olacak

X