EVLİLİK NASIL BİR ŞEY ?

Başlığa istinaden gibi bir sey evlilik
Neyse sen haklısın ben olsam ben de sürekli kendimi doldururum
Kardeşi iyi bulmuş yolunu

Kaynınız asgari ücret almasına rağmen 1000 tl veriyormuş size, vermek zorunda mı, değil. Eşinizin maaşı kredi borcunuza gidiyormuş. Siz çalışıyorsunuz, neden yardım etmiyorsunuz eşinize? O ev sadece eşinizin değil, sizinde eviniz. Evet evlilik bu değil, dara düşünce eşler birbirine yardım eder, destek olur. Ama siz bana ne, diyorsunuz. Sebep; istemediğiniz bir evi satın almanız. Madem bu kadar istemiyordunuz almayacaktınız. Aldıysanız da bir zahmet eşinizle birlikte ödeyeceksiniz borcu.

Aileye yardım konusunda ise yine siz haksızsınız. Verilen miktar sizi sıkıntıya sokmayacaksa ihtiyaç duyulunca iki tarafada yardım etmek gerekir. Kaynınız kaçmıyor ödemekten, 200 sen 200 ben demiş. Eşiniz de siz hiç para vermediğiniz için 400 istemiş sizden. Merak ediyorum, siz maaşınızı ne yapıyorsunuz?

O kadar haklısınızkı .Aıle olmak bu deıl .Benım ablamın kocasınıda 4 elden sagıyorlar .Kapılarının onunde market var dayısı x leblebı ıstefı dıyor .Boyle kenelerden nefret edıorum .Ama sorunneltıde deıl esınde .Aıle olmak bencede bu deıl .Ama bılmıyorlar .

Kayınpederinizin sürekli uyumasından ruhsal hastalığa takıldım ben ;nedir bu ruhsal hastalığın adı yazabilir misiniz konudan bağımsız olarak merak ettim .

Kayınpederinizin sürekli uyumasından ruhsal hastalığa takıldım ben ;nedir bu ruhsal hastalığın adı yazabilir misiniz konudan bağımsız olarak merak ettim .
İlaç kullanıyorsa uyutuyordur, bazı ilaçların yan etkisi aşırı miskinlik ve uyku malesef.

Evin tapusu yok ki, nasıl satsınlar?

Eski konularına baktım da sen bu akılla maalesef daha çokkkk hata yaparsin tehlike gümbür gümbür geliyordum demiş..sakin çocuk yapma. ...paranızı alabiliyorsunuz geri alın..alamıyorsunuz o parayı gömüp liraya çıkın..bütçeleri ayırın..ayrıca eşinin abisinin çocuğu onun yeğeni..annesi babası var..ben yegenime rahat hayat sağlamak istiyorum demesi de saçma.annesi baba di düşünsün bunları..eltinde girsin bir ise çalışsın...yada bosan...basın çok agirir. ..herkes zamanında akıl vermiş sana

Ben şunu anlamadım eşinizin kardeşi sizin lredinize mi yardım ediyor 1000 tl veriyor demişsiniz

canınız sıkıldıkça üyelik mi alacaksınız? yoksa şifre sorunu mu? 3 hesabınızı da bu hesapla birleştirdim haberiniz olsun
anlayamadım. 3 hesap derken? ben ilk kez üyelik aldım. Birleşen hesaplar derken ne demek istediniz

bana attığınız konular nedir? Ben örnek aramıyorum ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…