Evlilikte aldatma ve 3 çocukla boşanma süreci

Hayır sadece telefondan
Sadece telefonla irtibat kurduğunuz birinden ne kadar emin cümleler kurarak bahsetmişsiniz böyle çok komik.
Yok adam zorla evlenmişte bilmem ne. Eşinden boşanmak istemiyor sizi de metres olarak hayatında tutacak. İmam nikahı falan kıyacak yalandan ama o kimsenin bilmediği gizli nikahın zaten hükmü yok. Gerçi sizin umurunuzda değildir de bunlar. Siz üç çocuğunuza nasıl anlatacaksınız ayda 2-3 gün yanınıza gelen adamı?

Diğer tarafta hiçbirseyden habersiz günahsız bir kadın da var üstelik. Buradakileri Allah'a havale ediyorsunuz ama asıl sizsiniz havale edilecek olan.

İyi kötü cevap veren bütün arkadaşlara teşekkür ederim. Nasıl bir bunalımda olduğumu size tarif edemem zaten. Allah kimseye yaşatmasın..Bu olaylara girmeden önce depresyon geçiriyordum zaten. Şuan hem psikiyatri hem psikolog tedavisi görüyorum. Maymun gözünü açtı arkadaşlar teşekkür ederim hepinize... Ama şu beddua eden ve kınayan arkadaşları Allaha havale ediyorum...Umarım benim yaşadığımı siz yaşamazsınız...
Niye yaşayalım aciz miyiz biz.

İyi kötü cevap veren bütün arkadaşlara teşekkür ederim. Nasıl bir bunalımda olduğumu size tarif edemem zaten. Allah kimseye yaşatmasın..Bu olaylara girmeden önce depresyon geçiriyordum zaten. Şuan hem psikiyatri hem psikolog tedavisi görüyorum. Maymun gözünü açtı arkadaşlar teşekkür ederim hepinize... Ama şu beddua eden ve kınayan arkadaşları Allaha havale ediyorum...Umarım benim yaşadığımı siz yaşamazsınız...
Yaşamayız yaşamayız merak etmeyin. Evli kadınla görüşüp "Ben dine aykırı bişey yapmıyorum, kimse anlamıyor." diyen adamın karısını vicdan yüzünden boşamadığına inanacak kadar da olmayız. Gizliden belli aralıklarla gelecekmiş, imam nikahı kıyar heralde, kimsenin bilmediği. :) Adam Allah'ı kandırmaya kalkıyor, sen inanmaya devam et bunun ağzından çıkan her lafa.

Sadece telefonda kendini anlatan birine karsi bu kadar güven normal.mi sizce? Siz eşinizi sevmiyorsunuz ayrilin yoksa taş olsa taşa gideceksiniz. Birde nasil boyle kararlar alabiliyorsunuz yok giderse size ev tutacakmış ayda bir gelecekmiş ya siz 3 çocuğunuzn olduğu o eve elin adamını nasil alacaksınız. Sapik olabilir, sizi pazarlayacakta olabilir. Bari çocukları almayın kendiniz ne yaşarsanız yaşayın. Yaşınız küçükte değil şimdi ergenler bile sadece telefonda konuştuğu adamla gelecek plani kurmuyor. Bu adam neden sadece telefonda konuştuğu kadina ev açsın akliniz aliyor mu? Siz görüşemediniz ama emin olun o adam başkasıyla görüşüyordur.
Siz çocukları birakin da ne yaparsaniz yapin.
Bir anne çocuklarını bilinmezliğe sürüklemez

Off.. başkasına yem etmek istemiyor, yok aşkı tatmamış ailesi evlendirmiş, sevgi yok saygı var. Yedin mi sen de? Sen çocuklarını bırak herifle konuş sabah akşam, o da karısını bıraksın senle konuşsun. 3 çocukla nasıl vakit buluyorsun? İkiniz de inanılmaz sorumsuzsunuz ama adam seni kandırıyor bunu bil. Bu internet çakallarına inandığınıza inanamıyorum valla.. her söylediğine de inanmışsın. Bu adam eşinden daha aciz pislik biri çıkar söyliyim.

Merhaba arkadaşlar. Çok acil desteğe ihtiyacım var. İçinden çıkamadığım bir durumdayım. Ben 11 yıllık evliyim. 3 çocuğum var. Evlilik öncesi 6 yıl da flört dönemimiz oldu. Yani severek evlendim ama biraz tükenmişlik de vardı. İlk yıllarımız biraz sürtüşmeler olsa da seviyorduk. düşe kalka ilerliyorduk. 2. çocuktan sonra çok büyük yanlışları oldu. Bir yerden toplu parası geliyor. gidiyor saçma sapan yatırım araçlarına yatırıyor. Kaç kere uyardığım halde buna devam etti. 4 kez bunu tekrarladı. bir ev paramız çöp oldu. bir keresinde kendime ait büyük bir miktarda paramı zorbalıkla bağır çağır hakaretlerle yatırmaya zorladı. istemiyorum güvenmiyorum diye karşılık verdiğim halde bana öyle kötü davrandı.beni hiçe saydı. 4 aylık bebeğim vardı baktım sürekli bağırmaya devam ediyor
ben de huzurumuz kaçmasın diye mecbur kaldım. tabi paramız yine çöp oldu yani dolandırıldı. uğradığım halde
4 kez buna benzer şeyler yaptı. bit keresinde kimliğimi zorla almaya çalıştı vermiyorum diye yine bağır çağrı demediğini bırakmadı. bu olaylardan sonra ben ondan aşırı soğudum resmen nefret ettim 1 seneden fazla düşman gibiydim. cinsel hayatımız zayıfladı. İletişim sohbet muhabbet sevgi saygı minimumdaydı. Bezen hiç.
3. çocuğumda sürpriz oldu bize. 3 çocuğun yükü tek başıma bana çok ağır geldi. Geçmişte yaşananlar çocukların yükü eşimin ilgisiz tavırları ve 5 senedir evden kavga gürültünün eksik olmaması sadece cinsel ihtiyacı için bana yaklaşıyor olmadı bütün bunlar evliliği bitme noktasına getirmişti bile.sohbet olayımız sıfırlanmıştı. Yani duygusal bağımız ciddi yara almıştı. Ve 2 senedir boşanma lafı ağzıma pelesenk olmuştu. bunlara rağmen son zamanlarda ona sevilmeye çok ihtiyacım var çok boşluktayım diye sürekli söylüyordum. beraber her gün 20dk sohbet edelim.film günü yapalım.birbirimize vakit ayıralım.yalvarıyordum. Ama yok maalesef geçiştirir gibi konuşuyordu ya da bir şeyleri bahane ediyordu. Ben bir gün böyle boşlukta ve canım çok sıkılmış bir halde telefon elimdeyken önüme arkadaşlık sitesi reklamı çıktı. o anda gafletle maalesef girdim ve biriyle yazışmaya başladım. konuştukça rahatlıyordum. kulağa hoş gelmeyecek biliyorum ama karşımdaki ciddi ciddi 2. evliliğini düşünen biriydi. benim niyetim zaten ilişki yaşamak değildi sadece sohbet amaçlıydı. Başta evli olduğumu da gizlemiştim. Fotoğraf istemişti attım. Ve sonra evli olduğumu daha fazla gizleyemedim. Başımdan geçenleri anlattım. benim boşlukta olduğumu anladı ve bana başka kötü kişilere yem olacağımdan korktuğunu söyleyerek konuşmaya devam edelim dedi. rahatlamam için. o kadar saygılı ve terbiyeli bir insandı.ben boşanmak istediğimi de söylemiştim.. uzun bir süre ben ona ciddi gözle bakmıyordum. Eşiyle daha 17 yaşındayken zorla evlendirilmiş sinir krizleri geçirmiş.boşanmak istemiş ama büyükler baskı yapmışlar. eşim de diyor hiç sözümden çıkmaz. ilk başlarda soğuması için kötü davranıyormuş. ona rağmen diyor hep iyi oldu. sevgi hiç yok ama aramızda saygı var diyor. sevgi aşk duygusunu hiç tatmamış. bu duyguları yaşamak isteyen bir adam var karşımda.aynı benim gibi bu duygulara aç.. Sen bana yapmayacağım şeyleri yaptırdın diyor.( Evli bir kadınla konuşmaktan bahsediyor) Bu sırada ben boşanma konusunu ailemle de paylaşmıştım annem ben de kalıyordu aramızı bulmak için. Ve sonra bir gece eşim uyudu zannedip telefonda onunla konuşurken eşime yakalandım.o gece itiraf etmek zorunda kaldım. çok büyük kavga çıktı. seni herkese ifşa edicem dedi. sonra araya annem girdi boşlukta olduğumdan böyle bir hata yaptığımı düşünerek eşim beni affetti. .O kadar ihmalkarlığın hatanın üstüne kaymak gibi üste çıktı eşim bu noktaya gelmenin tek suçlusu ben oldum resmen. Evet yaptığım kabul edilebilir değil ama sizce bu evlilik bu kadar yara almış devam eder mi ??? ve ben bu kişiden hala vazgeçemiyorum. onlar bitirdiğimi zannediyor. bitiriyorum en fazla 3 gün 4 gün sonra yine bir şekilde genelde arayan ben oluyorum.O kişi de verdiğin kararın arkasında 'dır eğer deneyecekler onlara zulmetme diyor.Boşanacaksan da boşan diyor ben sana öyle ya da böyle yap diyemem diyor. Ailenle mutlu olursan bir tarafım buruk olur ama yine senin mutlu olduğunu bilmek beni mutlu eder diyor.Karşımda benim ruh halimi çok çok önemseyen biri var ve bu onu bana çekiyor...
Sonuç... Ailemle istişare ettik. benim yaptığım şeyi sadece annem ve eşim biliyor.ama aile büyükleri, eşim de adım atmışken iyi davranıyorken sen de adım at çabala diyorlar. ama benim ruh halim berbat. kafama öyle koymuşumki boşanmayı atamıyorum ve eşime sevgim hiç kalmadı. ailem 1 sene dene diyor .olmazsa o zman bakarız diyorlar..... çok kararsızım ne yapacağmı şaşırdım. psikolğa gitmek bile işe yaramıyor. düşünceler beynimi yiyip bitiriyor... Lütfen yargılamadan fikirlerinizi söyleyin...
Ay bu hikayeden esra erola 5 bölümlük konu çıkarrr 😂 3 çocuğumu bırakıp kaçtı karım diye . Kusura bakmayın yok o öyle iyi biri ben böyleyim diyerek kendinizi kandırırsınız. Adam olsa eşine sahip çıkar. Sizin gibi kaç karıyla konusuyordur. Hey gidim heeey 😂 Kocanızı sevmiyorsanız da boşanın ailenizi dinlemek zorunda değilsiniz

Merhaba arkadaşlar. Çok acil desteğe ihtiyacım var. İçinden çıkamadığım bir durumdayım. Ben 11 yıllık evliyim. 3 çocuğum var. Evlilik öncesi 6 yıl da flört dönemimiz oldu. Yani severek evlendim ama biraz tükenmişlik de vardı. İlk yıllarımız biraz sürtüşmeler olsa da seviyorduk. düşe kalka ilerliyorduk. 2. çocuktan sonra çok büyük yanlışları oldu. Bir yerden toplu parası geliyor. gidiyor saçma sapan yatırım araçlarına yatırıyor. Kaç kere uyardığım halde buna devam etti. 4 kez bunu tekrarladı. bir ev paramız çöp oldu. bir keresinde kendime ait büyük bir miktarda paramı zorbalıkla bağır çağır hakaretlerle yatırmaya zorladı. istemiyorum güvenmiyorum diye karşılık verdiğim halde bana öyle kötü davrandı.beni hiçe saydı. 4 aylık bebeğim vardı baktım sürekli bağırmaya devam ediyor
ben de huzurumuz kaçmasın diye mecbur kaldım. tabi paramız yine çöp oldu yani dolandırıldı. uğradığım halde
4 kez buna benzer şeyler yaptı. bit keresinde kimliğimi zorla almaya çalıştı vermiyorum diye yine bağır çağrı demediğini bırakmadı. bu olaylardan sonra ben ondan aşırı soğudum resmen nefret ettim 1 seneden fazla düşman gibiydim. cinsel hayatımız zayıfladı. İletişim sohbet muhabbet sevgi saygı minimumdaydı. Bezen hiç.
3. çocuğumda sürpriz oldu bize. 3 çocuğun yükü tek başıma bana çok ağır geldi. Geçmişte yaşananlar çocukların yükü eşimin ilgisiz tavırları ve 5 senedir evden kavga gürültünün eksik olmaması sadece cinsel ihtiyacı için bana yaklaşıyor olmadı bütün bunlar evliliği bitme noktasına getirmişti bile.sohbet olayımız sıfırlanmıştı. Yani duygusal bağımız ciddi yara almıştı. Ve 2 senedir boşanma lafı ağzıma pelesenk olmuştu. bunlara rağmen son zamanlarda ona sevilmeye çok ihtiyacım var çok boşluktayım diye sürekli söylüyordum. beraber her gün 20dk sohbet edelim.film günü yapalım.birbirimize vakit ayıralım.yalvarıyordum. Ama yok maalesef geçiştirir gibi konuşuyordu ya da bir şeyleri bahane ediyordu. Ben bir gün böyle boşlukta ve canım çok sıkılmış bir halde telefon elimdeyken önüme arkadaşlık sitesi reklamı çıktı. o anda gafletle maalesef girdim ve biriyle yazışmaya başladım. konuştukça rahatlıyordum. kulağa hoş gelmeyecek biliyorum ama karşımdaki ciddi ciddi 2. evliliğini düşünen biriydi. benim niyetim zaten ilişki yaşamak değildi sadece sohbet amaçlıydı. Başta evli olduğumu da gizlemiştim. Fotoğraf istemişti attım. Ve sonra evli olduğumu daha fazla gizleyemedim. Başımdan geçenleri anlattım. benim boşlukta olduğumu anladı ve bana başka kötü kişilere yem olacağımdan korktuğunu söyleyerek konuşmaya devam edelim dedi. rahatlamam için. o kadar saygılı ve terbiyeli bir insandı.ben boşanmak istediğimi de söylemiştim.. uzun bir süre ben ona ciddi gözle bakmıyordum. Eşiyle daha 17 yaşındayken zorla evlendirilmiş sinir krizleri geçirmiş.boşanmak istemiş ama büyükler baskı yapmışlar. eşim de diyor hiç sözümden çıkmaz. ilk başlarda soğuması için kötü davranıyormuş. ona rağmen diyor hep iyi oldu. sevgi hiç yok ama aramızda saygı var diyor. sevgi aşk duygusunu hiç tatmamış. bu duyguları yaşamak isteyen bir adam var karşımda.aynı benim gibi bu duygulara aç.. Sen bana yapmayacağım şeyleri yaptırdın diyor.( Evli bir kadınla konuşmaktan bahsediyor) Bu sırada ben boşanma konusunu ailemle de paylaşmıştım annem ben de kalıyordu aramızı bulmak için. Ve sonra bir gece eşim uyudu zannedip telefonda onunla konuşurken eşime yakalandım.o gece itiraf etmek zorunda kaldım. çok büyük kavga çıktı. seni herkese ifşa edicem dedi. sonra araya annem girdi boşlukta olduğumdan böyle bir hata yaptığımı düşünerek eşim beni affetti. .O kadar ihmalkarlığın hatanın üstüne kaymak gibi üste çıktı eşim bu noktaya gelmenin tek suçlusu ben oldum resmen. Evet yaptığım kabul edilebilir değil ama sizce bu evlilik bu kadar yara almış devam eder mi ??? ve ben bu kişiden hala vazgeçemiyorum. onlar bitirdiğimi zannediyor. bitiriyorum en fazla 3 gün 4 gün sonra yine bir şekilde genelde arayan ben oluyorum.O kişi de verdiğin kararın arkasında 'dır eğer deneyecekler onlara zulmetme diyor.Boşanacaksan da boşan diyor ben sana öyle ya da böyle yap diyemem diyor. Ailenle mutlu olursan bir tarafım buruk olur ama yine senin mutlu olduğunu bilmek beni mutlu eder diyor.Karşımda benim ruh halimi çok çok önemseyen biri var ve bu onu bana çekiyor...
Sonuç... Ailemle istişare ettik. benim yaptığım şeyi sadece annem ve eşim biliyor.ama aile büyükleri, eşim de adım atmışken iyi davranıyorken sen de adım at çabala diyorlar. ama benim ruh halim berbat. kafama öyle koymuşumki boşanmayı atamıyorum ve eşime sevgim hiç kalmadı. ailem 1 sene dene diyor .olmazsa o zman bakarız diyorlar..... çok kararsızım ne yapacağmı şaşırdım. psikolğa gitmek bile işe yaramıyor. düşünceler beynimi yiyip bitiriyor... Lütfen yargılamadan fikirlerinizi söyleyin...
yakında esra erolda çocuklarını terk etmiş evli adamla kaçmış evli kadın hikayesi oluşmaya başladı sen iyimisin kınamak istemiyorum ama çocuklarının yüzüne nasıl bakıyosun illaki fiziksel aldatma mı gerek hiç mi çocuklarını düşünmüyosun sen sanıyomusunki o telefonda gevşek gevşek konuşan adam sana ve çocuklarına sahip çıkar mutlu olursun aslaaaa kimbilir onun eşi neler çekiyor evde o kadında belki aldatıldığının farkında kahroluyor yok boşluktayım boşluğun dibini ben yaşıyorum eşim demiyecem boşanacağım şahıs odasını bile kitleyip oturur 3 yıldır yanımda uyumaz evde huzur yok ikinci evliliğim diye defalarca gururumu arkada plana ittim bir kız evlat annesiyim ben artık bır anneyim benim yapacağım herşey ona örnek olacak sende aklını bi an önce başına topla o internetten bulduğun hödüğe kanma çok acı tecrübe yaşarsın çevrene ailene rezil olduğunla kalırsın

1. Ben evlatlarımı bırakıcam demedim. Asla böyle bir şey sözkonusu olamaz.
2. Ben ekonomik anlamda boşandıktan sonra bir sıkıntı yaşamayacağım. Çok şükür bunun için bir kocaya ya da çalışmaya ihtiyacım yok. Yani kafam rahat o konuda.
3. Çocuklarımla o adamın aynı evde yaşayacağını kim söyledi??? Asla
4. Ortada şuan bunların hiçbiri yok. sadece karşınızda depresyonda olan bir insan var ruh hali dipte olan bir hemcinsiniz... ama yorumlar çok acımasız. Kimse kınadığını yaşamadan ölmez bu da böyle biline..(Hakaret ve beddua eden şahıslar için söylüyorum)

Sizin evliliginizden hayır gelmez,ama karşı tarafta ofsayt ,ona da bel bağlamayın

1. Ben evlatlarımı bırakıcam demedim. Asla böyle bir şey sözkonusu olamaz.
2. Ben ekonomik anlamda boşandıktan sonra bir sıkıntı yaşamayacağım. Çok şükür bunun için bir kocaya ya da çalışmaya ihtiyacım yok. Yani kafam rahat o konuda.
3. Çocuklarımla o adamın aynı evde yaşayacağını kim söyledi??? Asla
4. Ortada şuan bunların hiçbiri yok. sadece karşınızda depresyonda olan bir insan var ruh hali dipte olan bir hemcinsiniz... ama yorumlar çok acımasız. Kimse kınadığını yaşamadan ölmez bu da böyle biline..(Hakaret ve beddua eden şahıslar için söylüyorum)
adamla yaşıyacan ama çocuklar olmayacak sanırım anne babanın durumu iyi çocukları onlara gönderecen sende yeni sevgi pıtırcığı olarak ortalarda çok mutluyum nidaları atacaksın

Bir kere bence evliyken arkadaslik sitesinden biriyle tanisip o kisiyle mutlu mesut yasama diye bir sey yok olamaz da. Saglikli insanlar boyle yapmaz cunku.

Bu yazim dilini cok iyi biliyorum. Adami ove ove bitirememissiniz :KK70: bize ne ya iliski sitesinden tanistiginiz bir evli erkegin size karsi tavrindan? Siz disinda bir tane bile insan buraya o adami degerlendirebileceginizi dusunmus mu? Hayir cunku cokkk sacma.

Saglikli insan ne yapar biliyor musunuz. Colugumu cocugumu madur etmeden bu evliligi nasil bitiririm / kurtaririm diye prof destek arar. Sizse hemen adamin ikinci evliligi ciddi ciddi dusundugunu yazmissiniz satir arasina. Muazzam ya asla erkeksiz evliliksiz kalamayan kadinlarimiz bana cok aci veriyor.

Bir bosanin, bir kendinizi ve cocuklari toparlayin duzene koyun. Ondan sonra ikinci evliligi dusunun ya.

Artık bu konuya bir şey yazıp kendinizi boşuna yormayın olur mu? Şuan eşimle çift terapisi görüyoruz. Her şey yolunda gidiyor. Eşim de ben de hatalarımızı düzeltme yolunu seçtik..Allah kimseyi böyle saçma durumlara sokacak kadar bunaltmasın.. Yaşayan bilir. Şuan her şey güzel gidiyor yorum yapmanıza gerek yok..

Artık bu konuya bir şey yazıp kendinizi boşuna yormayın olur mu? Şuan eşimle çift terapisi görüyoruz. Her şey yolunda gidiyor. Eşim de ben de hatalarımızı düzeltme yolunu seçtik..Allah kimseyi böyle saçma durumlara sokacak kadar bunaltmasın.. Yaşayan bilir. Şuan her şey güzel gidiyor yorum yapmanıza gerek yok..
Bu mesajınızı direkt konunuzu okuyup mesaj yazan biri göremez. Bu mesajınızı gören de sizi ciddiye alıp yazacağından caymayabilir. Ama bunun da kolayı var. Konunuzu kapattırın, siz de dahil kimseler yazamasın daha.

"Eşiyle daha 17 yaşındayken zorla evlendirilmiş sinir krizleri geçirmiş.boşanmak istemiş ama büyükler baskı yapmışlar."

Işık hızı aşılabilir, bütün fizik kanunları değişebilir hatta 2+2'nin 5 ettiği paralel evrenler bile bulunabilir ama değişmeyen tek bir kavram kalır kainatta. "Eşimle aile baskısıyla zorla evlendirildim, çocuklar için katlanıyorum, yataklarımız ayrı asla birlikte olmuyoruz, büyükler baskı yapıyor"

Arkadaş yıllar geçti, ben çocukken bile çapkın eniştem kafaladığı kadınlara bu yalanları sıkıyordu. Geldim 46 yaşına hala erkekler bu numarayı kullanıyor ve işe de yarıyor. Size net birşey söyliycem. Bir kadın kocasını bir kez uyarmalı ikincide harekete geçmeli. İki senedir boşanıcam da boşanıcam derseniz adamın umrunda bile olmazsınız. Size boşanın boşanmayın demiyorum bana düşmez ama çok bağırdı ve çocuğum 4 aylıktı mecbur verdim paramı diyorsunuz. Toplu parayı bir kez kaptırınca ondan sonra gelen paralara aslan kaplan gibi el koysaydınız. Ailelerinizi devreye soksaydınız yardım edin para kaptırıp duruyor, çocuklarımın rızkını sağa sola saçıyor diye. Aman ağzımızın tadı kaçmasın Ali Rıza Bey.

Düşe kalka giden evlilikte hadi ilk çocuk neyse ikinci hatta üçüncü çocuk? Başkalarına yem olmaymış! Yani önce ben buldum niye başkasına kaptırayım. Çocuklu evlilik niye olmasın gayet normal bana göre ama 3 çocuklu evli kadınla evlilik düşünen adam adam değildir ona göre. Yemin ederim niyetini açıkça belirten, ben eğlence heyecan arıyorum işine gelirse takılalım sonra herkes yoluna diyen erkeklere daha saygı duyuyorum. Niyet belli kandırmaca yok. Cismini sıfatını görmediğiniz, internette size olta sallayan bir adama nasıl her şeyinizi anlatırsınız? Evli -hatta bence çocukları da olan- adam karısından boşanacak yine evli hatta üç çocuğu olan kadını kocasından boşatıp onunla ikinci evliliği düşünecek. Büyük konuşmak istemiyorum hem kendim için hem de iki kızım için. Ben her zaman dürüst olunması taraftarıyım. Bir gün başkasına hisler duyarsam eşime bunu yapamam ayrılalım derim.

Kardeşim sakın ola fotoğraf, banka bilgisi hatta çoluk çocuğunuzla bile ilgili bilgi falan vermeyin göndermeyin böyle yaratıklara.

3 çocuk uğursuzluktur ve maddi külfeti ağır

İslam'dan bahsetmiş büyük kahkaha attım;
  • “Müminlerin iman yönünden en faziletlisi, ahlakça en iyi olanıdır.” (Tirmizi)
Ahlak: Halk arasında yapılması doğru ve zorunlu olan davranış.

X