Evliyim ama yalnızım

Bu kişiyi böyle kabul edip çocuk için bastırayım mı yoksa kaçıp yoluma mı bakayım? Tavsiye bekliyorum
Karar sizin ama benim tek söylemek istediğim eşiniz çocuk istemezken yapmamak daha mantıklı gibi.Sizin gibi çocuğuna bile, ilgi ve sevgi vermeme ihtimali yüksek .Allah yardımcınız olsun

bence sizin de kafaniz karismis, adam ne kadar zamandir boyle davraniyor, aniden mi degisti, evlenince kendi ailesinden gordugu kodlara mi dondu, oyun bagimliligi mi, is stresi mi, aldatma mi, biseksuellik mi vs vs tonla ihtimal geliyor insanin aklina ama normal bir sekilde davranmadigi kesin. 2 hafta onceden izin almak, kahvaltiyi tek basina yemek cok cok cok cok sacma... oncelikle bence kendiniz bir psikoloha gidip olaylari analiz edin. normalde adamla konusun derdim ama cok konusulacak gibi durmuyor. olayi anlamadan ani bir seye karar vermeyin

akşamları oturup beraber film izlemeyi teklif edin. dışarı çıkmayı teklıf
akşamları beraber film izlemeyi teklif edin. Ya da ne bileyim dışarı kahve içmeye çıkın. Hiç bunları teklif ettiniz mi eşinize?

Açıkçası işiniz zor. Ben böyle bir evlilik yerine ki gerçekten bu derece gün boyu tek konuşma yoksa ve çocuk yoksa sakin bir yalnızlığı tercih ederdim.

Böyle kabul ederim. O hayalet gibi girsin çıksın dersen yap bi çocuk. Ama çocuk oldugunda hersey kat kat daha zoruna gitcek. Anne olunca mucizevi bişeler yasanmıyo. Kocayı boğasın geliyo

Sizin çocuk isteyip onun istememesi bile başlı başına boşanma sebebi bence.
Bence bu sebepler bile başlı başına yeterli boşanmak için. Dile kolay gerçeğinin zor olduğunun farkındayım ama böyle ömür geçmez bence. He geçer ama yorulursunuz,pişman olursunuz geçip giden gençliğinize olur olan.

Çocuğu yapayım sonra boşanırım düşüncesi de çok makul değil bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…