EYLÜL 2021 Tüp Bebek Serüveni

Kızlar bugün 7.günümdü kan verdim çok belim ağrıyordu ama sonucum 0.90 çıktı negatif perşembe kan günüm ilaçlara devam dediler yükselebilirmişte ama üzüldüm test vericektim eşim çok ısrar etti erken gebelik almış onda çıkmadı kan da ver et 190 lira kan testine de verdik battı balık yan gider hesabı

Kızlar bugün 7.günümdü kan verdim çok belim ağrıyordu ama sonucum 0.90 çıktı negatif perşembe kan günüm ilaçlara devam dediler yükselebilirmişte ama üzüldüm test vericektim eşim çok ısrar etti erken gebelik almış onda çıkmadı kan da ver et 190 lira kan testine de verdik battı balık yan gider hesabı
Erken değil mi ama 7.gün bekle biraz daha. Benim 9.gün testte çok çok silik çıktı

Geç tutunmustur belki.iki gün sonra evde test yap istersen belki o zamana artar,inşallah artar🙏.persembe de kan verirsin modunu düşürme hemen.Mevlam neyler neylerse güzel eyler.Simdiden kendini yıpratma

Ya canım benim üzülme kaçıncı gün embriyosuydu acaba 3.gün ise çıkmaz çünkü çok erken

Merhaba arkadaslar benim eylul ayinda 23 adet yumurtam toplandi 15 tanesi kaliteli cikti 11 tanesi dollendi 3.gun doktor karari ile en kaliteli olanlardan 4 taneai donduruldu cunku 5.gune giderken bazen embriyo labarotuvarda etkilenebiliyormus kalan 7 tanede bugun 5.gun aradilar orta kalite olanlari biraktiklari icin gelisimi yavaslarmis ve 6.gune gitmesini bekliyceklermia ama sonuc olarak buyuk ihtimal 4.tane iyi kalitede 3.gun embriyom var sizce sansim nedir bu konida ?

canım her gebelik farklıymış burda okuduklarıma göre öyle yorumluyorum artık hiç belli olmuyor bence erken vermişsin biraz daha bekle umutsuzluga düşme son güne kadar inşallah yükselir🌸

Kizlar 3 eylul de 2 tane dondurulmus 3 gün embroyosu transfer edildi. Cumartesi günü transfer günüyle birlikte 9 gün testim aşağıdaki gibi çıktı. Test günüm perşembe ben hayalet çizgiyi gördüm ama emin olamadım sizce nedir durum?

Eklentiler

• 20210912_141129.jpg
    20210912_141129.jpg
    53,4 KB · Görüntüleme: 77
Canım silik çizgi var gibi tebrik ederim🥳 ama hemen çıktı dimi bekleyince yanıltıyor bu testler ben artk güvenmiyorum. İnşallah artar testi tekrarla istersen koyulaşırsa daha emin olursun🙏 H Htc258316

X