EYLÜL 2021 Tüp Bebek Serüveni

3.gun embriyosu, bugun transfer sonrasi 9.gun dun hafif pembe lekelenmem olmustu bugun kan verdim 0.100 cikti bu nedir ya bari biraz kusurat ciksaydi. Var mi byle olup 12.gune kadar yukselen

Kizlar 3 eylul de 2 tane dondurulmus 3 gün embroyosu transfer edildi. Cumartesi günü transfer günüyle birlikte 9 gün testim aşağıdaki gibi çıktı. Test günüm perşembe ben hayalet çizgiyi gördüm ama emin olamadım sizce nedir durum?
Görünüyor gibi canım hayırlı olsun

Kizlar 3 eylul de 2 tane dondurulmus 3 gün embroyosu transfer edildi. Cumartesi günü transfer günüyle birlikte 9 gün testim aşağıdaki gibi çıktı. Test günüm perşembe ben hayalet çizgiyi gördüm ama emin olamadım sizce nedir durum?
Transfer sayılmıyor 8. Günün.3 gün embriyosu olduğu için çok silik cilası normal iki gün sonra yaptığında arttığını göreceksin 😊 Şimdiden hayırlı olsun 🥰

Transfer sayılmıyor 8. Günün.3 gün embriyosu olduğu için çok silik cilası normal iki gün sonra yaptığında arttığını göreceksin 😊 Şimdiden hayırlı olsun 🥰
Yaa teşekkür ederim önceki transferimde 12 gün bu şekildeydi ve kimyasal olmuştu o yüzden tereddüt etmiştim biraz ferahladim Allah razı olsun 🥰

Merhaba arkadaslar benim eylul ayinda 23 adet yumurtam toplandi 15 tanesi kaliteli cikti 11 tanesi dollendi 3.gun doktor karari ile en kaliteli olanlardan 4 taneai donduruldu cunku 5.gune giderken bazen embriyo labarotuvarda etkilenebiliyormus kalan 7 tanede bugun 5.gun aradilar orta kalite olanlari biraktiklari icin gelisimi yavaslarmis ve 6.gune gitmesini bekliyceklermia ama sonuc olarak buyuk ihtimal 4.tane iyi kalitede 3.gun embriyom var sizce sansim nedir bu konida ?
Canım pco mu var sende baya yumurtan çıkmış bence öyle düşünme çok kaliteli yumurtalarda tutmuyor hiç sıkıntı yapma olacağı varda her türlü oluyor

Kızlar şunu merak ediyorum beklenen regl gününzle dr un verdiği test tarihi aynı mı oluyor yada yakın? Benim 3gün snra beklenen adet günüm karnımda agırıyor arada olacak gbi sanki ama test günüme daha 9 gün var eğer tutmadıysa gününde regl geliyormu? kafamda deli sorular💆‍♀️
Yok canım gelmez, çünkü gelmemesi için de ilaç alıyoruz . Senin o şekilde gelişmiştir rahminin durumu vs..

Kızlar şunu merak ediyorum beklenen regl gününzle dr un verdiği test tarihi aynı mı oluyor yada yakın? Benim 3gün snra beklenen adet günüm karnımda agırıyor arada olacak gbi sanki ama test günüme daha 9 gün var eğer tutmadıysa gününde regl geliyormu? kafamda deli sorular💆‍♀️
Benim test gunu de regl gunu de 16 eylul. Adet gbi sancilarim var yasadigim her seyin normal oldugunu ve hormon aldigimizdan dolayi regl olmayacagimi soyledi doktorum. Progestrnun ani dususu ile regl baslayacakmis eger tutmazsa tabi test gununden sonra

Canım silik çizgi var gibi tebrik ederim🥳 ama hemen çıktı dimi bekleyince yanıltıyor bu testler ben artk güvenmiyorum. İnşallah artar testi tekrarla istersen koyulaşırsa daha emin olursun🙏 H Htc258316
Yaa gece 5.30 ta uyanınca yapmıştım testi 2 çizgiyi sabah uyanınca farkettim. O yüzden bende emin olamadım. Ama bundan bi önceki yaptığımda değerim 10 olmasına rağmen bu şekilde çıkmıştı sonra kimyasal oldu. Bakalım artık yarın tekrar yapicam inşallah Pozitif görürüm. Bu dördüncü deneme. 😔

Yaa gece 5.30 ta uyanınca yapmıştım testi 2 çizgiyi sabah uyanınca farkettim. O yüzden bende emin olamadım. Ama bundan bi önceki yaptığımda değerim 10 olmasına rağmen bu şekilde çıkmıştı sonra kimyasal oldu. Bakalım artık yarın tekrar yapicam inşallah Pozitif görürüm. Bu dördüncü deneme. 😔

tekrarla bakalım bekleyen testler biraz muamma bence bana hep öyle denk geldi. Varsa yine çıkar artarak devam eder inş🧿💕

Benim test gunu de regl gunu de 16 eylul. Adet gbi sancilarim var yasadigim her seyin normal oldugunu ve hormon aldigimizdan dolayi regl olmayacagimi soyledi doktorum. Progestrnun ani dususu ile regl baslayacakmis eger tutmazsa tabi test gununden sonra
Sagol cnm Regl günüm geldi çok agrım var korkuyorum sanki olacak gibi hissediyorum ama teste daha 1 hafta var sabır sabır yaa sabır demekki ilaçlardan zaten olmam mümkün deglmş😊

Daha bir gün olmadı transfer olalı, güya çok rahatım hiç heycanım yok falan diyordum. Ama daha şimdiden çatlıcam acaba o orda napıyo🙄🙄 tutunabiliyo mu🙄 ikiye bölünür mü🙄 ne olacak şu 10 gün ne kötü

X