EYLÜL 2021 Tüp Bebek Serüveni

Selamlar, 2. tüp bebek denemem, Memorial'da tedavi görüyorum, doktorum Beril Yüksel, çok memnunum, bu Pazar OPU var, geçen seferden pgt sonucu transfer için embriyo bulamadık, inşallah bu sefer bulacağız. Herkese bol şans diliyorum ve elimde 1 adet cetrodide var, 1 kalem de gonol f var, Kadıköy Moda dayım, Pazar sabah 0730 da memorial da olacağız, isteyenlerle orda buluşup verebilirim.

İyi akşamlar kızlar benim 14. Günümde 803.3 çıktı bugün tekrar test yaptık ve 770 olarak düştü sanırım kimyasal oldu pazartesi günü doktora gideceğim bakalım ne diycek benim gibi başka durumda olan var mı
cnm çok üzüldüm değerin çok güzel çıkmıştı çok şaşırdım düşmesine bizide haberdar et

sizce her 48 saatte bir 2 kat artış zorunlu mu beta hcg de

%60 lık bir artış yeterli olabilir mi özellikle gebeliğin ilk zamanlarında

Transferin 6. Günü 10,8

8. Günü 39,6

10. Günü 65,8

Cevap yazabilirseniz çok mutlu olurum
Benimde sizin gibiydi
6.günü 15.87
8. Gün 36.01
13.gün 154.4
15. Gün 289.21
17.gün 361.21 malesef bugün bozdu 2 gün sonra tekrar test vercem 2 kat olmazsa ilaçları kesicem 😔

cnm çok üzüldüm değerin çok güzel çıkmıştı çok şaşırdım düşmesine bizide haberdar et
Evet bende çok şaşırdım güzel artarken bir anda düştü pazartesi günü doktora gideceğim bakalım ne diycek. Senin değerinde güzel arttı sanırım sen ne zaman kese görmeye gideceksin bide sana çift embriyo transfer edilmişti dimi

Evet bende çok şaşırdım güzel artarken bir anda düştü pazartesi günü doktora gideceğim bakalım ne diycek. Senin değerinde güzel arttı sanırım sen ne zaman kese görmeye gideceksin bide sana çift embriyo transfer edilmişti dimi
evet cnm çift embriyor ikinci kanı öğrenemedim hastanın lab. 1000 üzeri değeri okumuyormuş oyüzden tam öğrenemedim 25nbde kese görmeye gidicem Allahtan mani çıkmazsa ikimizde güzel haberler alalım inşalllah :dua:

Herkese merhaba bugün transferin 13. Günü pazartesi test günüm bu akşam kahverengi lekelenme oldu belim ve kasıklarım çok ağrıyor regli tarihimde geldi acaba hasta mı olacam🤦‍♀️Progestan alıyorum,aldığım sürüce regli olmamam gerekiyor herhalde ama bilemedim.Doktoru filan aramam gerekiyor mu acaba lekelenme için?

Herkese merhaba bugün transferin 13. Günü pazartesi test günüm bu akşam kahverengi lekelenme oldu belim ve kasıklarım çok ağrıyor regli tarihimde geldi acaba hasta mı olacam🤦‍♀️Progestan alıyorum,aldığım sürüce regli olmamam gerekiyor herhalde ama bilemedim.Doktoru filan aramam gerekiyor mu acaba lekelenme için?
Bugunden bi test alip yapardim ben olsam. Yarin sabah da ilk is kan verirdim. 13.gune kadar hic test yapmadan iyi dayanmissiniz, insallah pozitif cikar

Bugunden bi test alip yapardim ben olsam. Yarin sabah da ilk is kan verirdim. 13.gune kadar hic test yapmadan iyi dayanmissiniz, insallah pozitif cikar
Yaptım ilk başları silik çizgi çıktı sonra daha da silik olmaya başladı.Kullandığım ilaçtan dolayı gördüm silik çizgileri diye tekrar yapmadım 😔

X