Facebook'taki reklamlar neye göre çıkıyor

Bana da çıkıyor saçma sapan reklamlar. Oyuna girdiiim zaman rus kızların konuşma balonu gibi bisi cıkıyo rus kzlaramk bakıyorum ? :) yani bazen alakasız şeyler cıkıyo bazen de mesela şunu alsam dedigimde o reklamı görüyorum yada youtubedevideosu çıkıyor. Ama çoğu genel olarak bakmadıgım şeyler işkillenecek yer aramayın bence

Prezervatif “normal” bir ürün değil. Yani şöyle ki, benim babama, eşime neden çıkmıyor? İlla ki prezervatifle ilgili bir arama yapmıştır ya da satın almıştır. Öyle bir reklam rastgele çıkmaz. Özellikle daha “müstehcen” diyebileceğimiz şeyler arama veya satın alma üzerine çıkıyor.
Alakası yok. Ben de nete girdiğim zaman öoğu zaman müstehcen şeyler çıkıyor özellikle oyun oynayacağım zaman müstehcen şeylere mi bakıyorum ? Hayır hatta dün oyun oynarken anna diye biri sana msj göndermwk istiyor diyor annalarla mı konuştum öyle birşey yok boşu boşuna kafasını bulandırmayın. Konu sahibi de işkillenecek yer ariyorsan başka şeylere bak saçma sapan reklamlardan da şüpelenmezsin ya

X