Farklı kültürde yetişmek...

Bunların hepsinde bulunuyorum arkadaşım. Cidden kendine dön bir bak. Klavye bekçisi misin nesin sen ya? Senden ekmek su akıl mı istedim? Madem mantıklı bulmuyorsun, çık sayfamdan

Kendime baktım sapasağlam ne istediğini bilen ne dediğini bilen yaşadıklarından ters çıkarmış ayağı yere sağlam basan birini görüyorum şükürler Olsun...

Klavye bekçisi nedir bilmiyorum ama tahmin ediyorum burda bu kadar konu açıp herkese bir şeyler yazıp ama sonuca ulaşamayan bunları paylaşırken klavye kullanan bu saatte bile halen ağız dalaşı peşinde olan kaleye kahramanı seni görüyorum

Doğru dedin ekmek şu istemedin ama akıl istedin benden ve herkesten
Ha bide aman ALLAH uzak tutsun dediğin kadınlardan ha ne oldu işine gelmedi

Ayrıca burası senin değil burası bdv sayfası herkesin yeri sadece sen derdini açtın paylaştın bende yorum yaptım
Kimi nerden kovuyorsun burda sende bende üyeyiz dolasıyla ben gelir yazar giderim

Senin cik burdan deme halkın yok
Ha göz ardı edebilirsin

Bana ve kadınlar aman aman dediğin kişilere laf atıp üslubunu bozup ağız dalaşına girip cemkirip bide cik diyemezsin

Valla oyle. Akil sir erdiremiyor insan.
Vazodan biblodan bahseder gibi, baba evine yakisirmis,he al koy tv unitesine dursun orda cocuk? Sacmasapan soylemler.

e çocuk zaten yapmak zorunda oldukları, olmazsa el aleme rezil olacakları, erkeğin erkekliğini tescilleyemediği bir şey olduğundan ancak tv ünitesine konulan dantel muamelesi görüyor işte.
bu devirde her yerde kitap, bilgi, video varken hala bu düşüncelerde kalmak da bir başarı ama..

Sen çok rahatsız edici bir insansın. Hayatta saldırmaya yer arıyorsun. Kendi hayatınla alakalı boşlukları doldur. Sen göz ardı edildikçe durman gereken noktayı bilmiyorsun.
Katibin Ruhu sen sorduğun her soruya cevap verileceğini nerden çıkardın? Kendini ne sanıyorsun? :)

Arkadaşlar sizin niyetiniz iyi değil.
Yabanelma , dost acı söyler e uygun olarak yapıcı ve sert eleştirilerini fikirlerini sunuyor ve ona saygı ile cevap veriyorum çünkü yapıcı ve bana bir şeyler katacak öngörüler.

Siz benim sayfamda beni çekiştiriyorsunuz :)
Bir laf söylüyorum, 100 laf işitiyorum :)
Çok irite oldum, yorumlarının ilk ve son cümlesini okuyorum çünkü içi BOŞ.

Klasik nefsine hakim olamayan saç başa kadın kavgası gibi...

Yazsan da göz ardı edeceğim, bence vakit kaybetme. Git başka üyelere müdahil ol.

Cevap vermiyorsunuz çünkü eşinizin lafının üstüne laf söyleyemediniz, anca burda kendinizce sağa sola ayar vererek stres atarsınız. Gözardı edecekmiş, çok gördük gözardı edenleri, dayanamayıp bakıyorlar ne dedi acaba diye. :)) Yazık.

Bende evlenince ailesini unutanları anlamıyorum....hele hele ailenle görüşmeyeceksin deme cüretini hiç anlamıyorum. .

Ehehehehhehe :)
Çok gördüğünü biliyorum :) burda muhalif rahatsız eden insanlardan sadece birisin:)
Görev edinmişsin eşik bekçiliğiniNormalde eşine dostuna çıkaramadığın sesi burda sağa sola sallayarak çıkarıyorsun :)
Meydan senin canım :)

Neden herkesi kendiniz gibi sanıyorsunuz? Ben gayet sorunlarımı kaynağı ile çözebiliyorum, en tiksindiğim şeydir birine dolup dolup masumdan hınç almak. Eşinizin iyi yaptığını da anlamış olduk, muhtemelen burda sergilediğiniz tavrı ona da sergilemeye kalktınız, adam da bi güzel kapatmış ağzınızı.

Beni bilen biliyor nasılsa, bilmeyen de kendi gibi bilsin sıkıntı değil.

Kisi kendinden bilir isi

Kayinvaliden gorumcenle olan sorununu sordugunda da boyle diyebildin mi? Yani yukaridaki cevabi verebildin mi? diyemedin cunku cici gelin olmak icin ozel, olaganustu caban var. Kocanla asiri yakisiyorsunuz. Zaten senin zihniyetinde bosanmak da tukaka, ayip bir durum. O yuzden burada millete atar gider yapmak yerine kocana hizmet et bence.

Daha geceye kadar koskoca bir gün var
Sabahtan başladın alıntı al al al
Nereye kadar ALLAH aşkına
Bi dur daa

Derdin ne ailede bir şey olduda buraya mi kusuyorsun bilmiyorum ama bu günü sana cevap vererek gEcirmek istemiyorum

Bak burda yağmur var mis.gibi hava var aç pencereni derin derin nefes al oksijeni çek ciğerlerine ev islerini yap yemek yap ne bileyim şu yaptığın saçmalığa bir son ver lütfen...

bazı erkeklerde evde ağzını açamaz ama trafikte aslan kesilir ya. öyle birşey herhalde bu da.

Yani ne o öyle zaten, efemine mi arıyoruz adam arıyoruz adam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…