Fesat mıyım gerçekten ?

Bilirsin işini ne diyim günah olmaz inş ama sonuçta onlar sizden çok daha fazlasını alıyorlar.....sen giderlerini fazla göster bence daha fazla para bıraksın eve sonuçta götürüp kendin yemiceksin ailen için arttiricaksin hakkında hayırlısı

Cok fazla gostereblcegm bisi olmuyo ama pazardan alisveristen 3 5 kisabildgimi biriktirmeye calisiyorum
Rabbim hayrlisini versin hepimizin hakkinda

eşin pek sesini çıkaramayan biiri belli.
eşin bu kafayla çok çeker abisinden. çok yer abisinden kazıgı
adaletli bir abi olsaydı gereksız yere kendıne pahalı arac almazdı :KK66:
adaletlı olsaydı eski araca kırk yılda bır bınmezdınız

bıldıgım bişi varsa; asla akraba ile iş yapmayacaksın
eninde sonunda bişiler cıkıyor cunku

Oda onlarin gorgusu diyelim baska bisi gelmiyo elden

Hamileyim, komşu apartmanın bahçesinde yenidünya ağacı var. Meyve vermiş canım çekiyor ama gidip bir tane bile almadım hak geçmesin diye. Biz böyle yetiştirildik.

Deme oyle ayy pazarda yokmu :KK43:
Hamilesin kske alip vereblme imkanm olsaydi smdi :)
Herkes bizim gbi olamiyor istee

bu kadarcık seyle bile o kadar tartısma yasanıyorsa...
ya abisine icten ice ofkeliydi siz soyleyince baska sekilde patladı,
ya da feci aileci biri eşinizi...

sonunda umarım her sey sizin icin iyi sekilde sonuclanır...

Ilk baslarda aileci degldi biz urba gormeye gttimizde bile babasi cok karisiyo diye babasina cok kiziyo soyleniyodu ama ben aileme duskunmdur asla laf soyletmm soylememde tbi kmse yapmaz ama beni gordukce ailesne oda dsnkunlesti :)

Sizi cok iyi anliyorum inanin sanki kendim yasamis gibi okurken sinir oldum.. fesat falanda degilsiniz ortaklarsa esit olmasi olmasi lazim .luks yada orta bunlari sorun ettiginizi degil haksizliga ugradiginiz icin esinize soylemissiniz ben olsam daha cok tepki verirdim esit olmadigi icin kamyon olmus araba olmus bilmem ne olmus diye degil haksizliga gelemiyorum ..bu arada esinize sorun bakalim abisinin esi sizin yerinizde olsa nasil tepki verirmis ..
Ayni sey yasandi biliyomusun ilk bi lux araba vardi biz nisanliyken almis esimgil ozman benm biseyden haberim yok tabi nyse bayram seyran biz geziyoruz abisinin esi delirms araba alndi daha biz bnemedk onlar biniyi bayramda bzde olck araba diye esimle birbirlerne grmsler gorumcem anlatti ama ben soyleynce bile fesat oldum

ahbe bizim bir kamyonumuz bile yok lüx arabalar havada uçuşuyor :KK14: adaletin bumu dünya :KK51:

Ay deme oyle ya yazdigima pisman oluyorum :KK43:
Rabbim sizede en iyilerini versin insallah olmayan herkese en iyilerini versinnn ben kendimden cok baskasi mutlu olsun isterim bi disariya ciktigimda bile son kurusjma kadar esime kardesime anneme vs hediye alir kendime igne almadan donerim
Ama hakszliga gelemiyorum

Valla bence sonuna kadar haklısın. Sız nıye kamyona bınmek zorundasınız bu bir, onlar bınsin o zamn dönüşümlu binin. Sen hamılesın bır de yazık. Sonrasında da Hem eşit fiyatta alınacak denılmıs yok normal olsun sonra lüks olsun ıkıncı el olsun sonra sıfır luks. Bır de su an sızın dahi bınemedıginiz araba eltinin olacak. Yazık valla uzuldum cıdden enayı yerıne konulmussunuz bence esın de durumun farkında ama abısıne karsı bır sey dıyemedıgı ıcın sana karsı da abısını savunmak zorunda. Sana hak verse gidip abısıne hesap sormak zorunda kalacak onu da yapamayacağına göre. Hakkınız yenılmıs acık acık.

Bu arada cok merak ettım bu arabaların modeli markası nedir bu kadar lafı gectı gercekten merak ettım :)

Evet haksizlik var ama iste anlayan yok rabbime biraktim ben .
Bu arada esim dediki dun o suan bizim binemedigmz araba ona verilmesin abime diyim dursun onada is icabi bineriz bende fesatlik yapma vercekse versin nolcak dedim kavgadan once ama onlar gorulmuyor
Belki burda yazmk reklama greblir ozelden yazim. Ben size markalari

Ben sizi anlıyorum ve haklisinizda ayrıca hamile bi bayan kamyonla takir takir gidicek bence abisi kullaniyo bunu ses cikaramiyor oda saygidan vs ama bu iş eninde sonunda patlak verir umarım az zararla verirsiniz.....

Ben sizi anlıyorum ve haklisinizda ayrıca hamile bi bayan kamyonla takir takir gidicek bence abisi kullaniyo bunu ses cikaramiyor oda saygidan vs ama bu iş eninde sonunda patlak verir umarım az zararla verirsiniz.....

Inslalah cnm hayrlisi demekten baska gelmiyo elimden

Evet haksizlik var ama iste anlayan yok rabbime biraktim ben .
Bu arada esim dediki dun o suan bizim binemedigmz araba ona verilmesin abime diyim dursun onada is icabi bineriz bende fesatlik yapma vercekse versin nolcak dedim kavgadan once ama onlar gorulmuyor
Belki burda yazmk reklama greblir ozelden yazim. Ben size markalari
Kıyamam ya resmen yanlıs anlaşılmasın dıye hakkını bıle ısteyemıyorsun. Bu devırde cırlayan kazanıyor valla. Hakkını ısteyen de fesat oluyor

Ben böyle bi durumda olsam kocamin ağır keko olduğunu düşünürdüm. Hem bize uzun süre kamyon kalicak kendileri diğer arabaya binicek. Hem sonra araba alinirken biz yine sıradan bi araba alicaz abisi lüks araç alicak. Ondan sonra bide o bize bi türlü verilmeyen araba,lüks araç alan abinin karısına verilecek. E sıyıralım donumuzuda şeyde edin bizi bari. Tövbeee. Bana göre sen haklısın, kocanda tam bir kezban. Senin es resmen abisini yasatmak için ortak olmuş. Aslen ben abisinin aldığı arabadan ziyade,senin bi türlü binemedigin o arabanın karısına kalmasına ifrit oldum. Sende bu koca varken kusura bakma bacim sen daha çok izlersin abiyle karısını ne yalan soyliyim şimdi. Bunun da fesatlikla hıc bi alakası yok bence, kocanın safligi resmen şu durum. Ama duzelen bi durum yoksa bunca şeye,fani dünya mezarami goturcez de geç. Hem gerçek zaten bu,hemde insanı bi sakinlestiriyo bence. Öyle yani.

Ben degilim rekabette olan abisinin karisi heeyerde esimden icin o bizim isci arabalar dukkan bizim falan konusuyomus esime dedim delirdi abimle konuscam karisina sahip ciksin bende yapma abinle kotu olma diye kac defa durdurdum ama haksizliga susmayinca fesat oldum
Hem söyleyip hem de durdurmucaksin adami, söylüyorsun madem bir şeyleri göze alıp soyle, yengen boyle konusuyormus ama sen gidip birşey deme dersen esin senin onu doldurduğunu dusunur. Bu araba konusunu daha oncede acmistiniz ama o zaman yeni araba muhabbeti yoktu.Ayrıca yeni araba konusunda haklisiniz. Aradaki 60 bin TL az degil, ama bu yine de eşiniz ve abisinin arasında hallolmasi gereken birsey

Valla bence sonuna kadar haklısın. Sız nıye kamyona bınmek zorundasınız bu bir, onlar bınsin o zamn dönüşümlu binin. Sen hamılesın bır de yazık. Sonrasında da Hem eşit fiyatta alınacak denılmıs yok normal olsun sonra lüks olsun ıkıncı el olsun sonra sıfır luks. Bır de su an sızın dahi bınemedıginiz araba eltinin olacak. Yazık valla uzuldum cıdden enayı yerıne konulmussunuz bence esın de durumun farkında ama abısıne karsı bır sey dıyemedıgı ıcın sana karsı da abısını savunmak zorunda. Sana hak verse gidip abısıne hesap sormak zorunda kalacak onu da yapamayacağına göre. Hakkınız yenılmıs acık acık.

Bu arada cok merak ettım bu arabaların modeli markası nedir bu kadar lafı gectı gercekten merak ettım :)

Birde gecenlerde esimgilin calistigi firma belli bi miktar alisvers yaptgnda hediye veriyor bikac secenek sunuyor iste telefon televizyon tatil vs esimde televizyon siparis etmis annesigilin tvsi eski kucuk onlara verirz diye bende iyi yapmissin dedim bikac ay snra gelicekdi
Neyse ben annesgle syledim esim syledi tv gelck size diye sevndiler :)
Sonra bigun esim dedi tv geldi oo iyi dedim eertesi gun oldu esim rahatsizdi eve geldi yatti erkenden o gun tv kaybolmus dukkanda abisi eve goturmus .
Bende herlde koye onlar gotrcek dye dsndum aradan 1 ay kdar gecti haftsnu.biz koye gdicekdik esime dedim tv alalim goturup takalim giderken oda nolduki duruyomu o falan acaba dedi bende eltiye mesaj attim biz onu sattik dedi.nasil yani dedim o koye gidecekdi yoo oyle bisey yok koye falan takmiycaz biz dedi.bana .
Esime dedim snr oldu ama.bisi demedi annesigle ablasna anlattm kzdilar kendi kendilerine
Esim hala gidip noldu o tv demedi bile abisine
Hatta gecen kendi diyo firma hem yurtdisina gnderiyor hem.hediyeler veriyor abisi gtti gecenlerde yurtdisina ben esimin gtmesini istemiyorum oda gtmio hediyeler benm hakkm dio ama abisine diyemiyo

Ben böyle bi durumda olsam kocamin ağır keko olduğunu düşünürdüm. Hem bize uzun süre kamyon kalicak kendileri diğer arabaya binicek. Hem sonra araba alinirken biz yine sıradan bi araba alicaz abisi lüks araç alicak. Ondan sonra bide o bize bi türlü verilmeyen araba,lüks araç alan abinin karısına verilecek. E sıyıralım donumuzuda şeyde edin bizi bari. Tövbeee. Bana göre sen haklısın, kocanda tam bir kezban. Senin es resmen abisini yasatmak için ortak olmuş. Aslen ben abisinin aldığı arabadan ziyade,senin bi türlü binemedigin o arabanın karısına kalmasına ifrit oldum. Sende bu koca varken kusura bakma bacim sen daha çok izlersin abiyle karısını ne yalan soyliyim şimdi. Bunun da fesatlikla hıc bi alakası yok bence, kocanın safligi resmen şu durum. Ama duzelen bi durum yoksa bunca şeye,fani dünya mezarami goturcez de geç. Hem gerçek zaten bu,hemde insanı bi sakinlestiriyo bence. Öyle yani.

Bende deli oluyorum ama elimden bisey gelmiyo esim bi haftasnu parasiz kalirken abisigil sosyal agda en lux yerde kahvaltidalardi cok sey var soylenecek ama elden susmaktan baska bisey gelmiyo

Hem söyleyip hem de durdurmucaksin adami, söylüyorsun madem bir şeyleri göze alıp soyle, yengen boyle konusuyormus ama sen gidip birşey deme dersen esin senin onu doldurduğunu dusunur. Bu araba konusunu daha oncede acmistiniz ama o zaman yeni araba muhabbeti yoktu.Ayrıca yeni araba konusunda haklisiniz. Aradaki 60 bin TL az degil, ama bu yine de eşiniz ve abisinin arasında hallolmasi gereken birsey

Diycek bisim.yokki. elden bisey gelmiyooo

X