Fikirlerinize İhtiyacım Var Çok Çaresiz Hissediyorum :(

adamın en basta ne oldugu bellıymıs aslında sızı oyuna getırmıs son dakıka soylenecek sey mı cocugum var demek :KK43:
ne yapmanız gerektıgını bılıyorsunuz
yasadıklarınız cok uzucu :KK43:
Haklısınız çok sağolun.. Gözümü açtım artık ne yapmam veya yapmamam gerektiğini biliyorum 🌹💜

Elalem ne der? Diye bir algıyla yaşıyoruz. Hani millet diyecek ya birincisi kötüydü ikincisi de mi kötü? Desinler...
Siz mutsuz olduktan sonra ne önemi var ki? Bu adam için evlilik demek belli ki işini gücünü yapsın/bakıcılık yapsından ibaret.Çalışıyorsunuz kimseye eyvallah etmek zorunda degilsiniz. 3-5 gün konuşurlar susarlar. Çocuk olduktan sonra işler daha da zorlaşacak. Kolay kolay boşanın yazan biri değilim, ama bu sefer ben olsam boşanırdım .
Teşekkür ederim yorumun için haklısın el alem kendilerini konuşsunlar ben mutsuz olmak istemiyorum 💜🌹

Öncelikle hepinize merhabalar.. İlk defa buraya konu açıyorum o kadar bunaldım ki anlatamam.. sizin değerli fikirlerinize çok ihtiyacım var.. Biraz uzun olabilir lütfen hakkınızı helal edin.. Ben 25 yaşında daha önce evlilik yaşamamış bekar biriydim eşim ise 33 yaşında daha önce 1 evlilik yapmış 2 de çocuğu olan biri. 1 senelik flört dönemimiz oldu birbirimize aşık olduk ve ben aşık olduktan sonra çocukları olduğunu evlilik yaptığını öğrendim ama gözüm kör olduğu için kabul ettim elimden geleni yaparım çocukların için dedim ve ailemi karşıma alarak onunla evlendim. Ailem haklı olarak(annem dışında) akrabalarımda dahil bana düşman oldular.. 7 ay oldu evleneli ama sanki 70 yıl yaşlandım. Eşim evlendikten sonra çok değişti hakaretler saygısızlıklar ilgisizlikler aldı başını gitti.. İkimizde çalışıyoruz ama kesinlikle ev işleri olsun yemek bulaşık çamaşır hiç birine elini dahi sürmüyor birde üzerine hizmet bekliyor kadınsın tabi yapacaksın vs vs... Düğün istemedim masraf olmasın dedim eşya istemedim altın vs hiç bir şey istemedim yeter ki mutlu huzurlu olalım istedim ama başaramıyorum evimin bütün eşyaları ikinci el koltuk takımından yatak odama kadar herşeyi annemin evinden aldım annemin odaları boş kaldı maddi olarak hiç bir beklentim olmadı sıkışmasın çocukları var dedikçe onun gözünde tutumsuz çok harcayan biri oldum çıktım hergün kavga ediyoruz bağırıp çağırıyor seni bütün ailen terk etti deyip aşağılıyor 7 ayda o kadar çok şey yaşadım ki buralara sığdıramam.. Nolur bana biraz akıl verin ne yapmalıyım boşanmayı düşünüyorum çocuğum yokken... O kadar mutsuzum ki hiç umudum kalmadı... :KK43: uzatıp sizleri sıkmak istemiyorum ne yapabilirim çevrem daha evliliğime adapte olamamışken birde boşanacağım diye karşılarına nasıl çıkarım :KK43:
Bi kadın kendinden ne kadar taviz verip fedekarlık yaparsa o kadar değersiz oluyor. Maddi olarak destek olman, onun herşeyini ondan önce senin düşünmen bide ailenin akrabalarının seni yalnız bırakması eşinin gözünde sanki ona muhtaçsın ondan başka çıkısın yokmuş izlenimi vermiş bide "ederinden fazla değer soytarıyı kral eder"lafı, çok afedersiniz ama o kadar doğru bi söz ki siz değil malesef kadınların çok çok büyük bi bölümü belki bende dahil kendimizden çok değer veriyoruz kendimizden çok saygı duyuyoruz. Boşan yada boşanma diyemem ama kendinizi ölçüp tartın sizde bu dünyaya bir kere geldiniz ve çok kıymetlisiniz, siz değerlisiniz önce kendi değerinizi siz belirleyin🙏

Bi kadın kendinden ne kadar taviz verip fedekarlık yaparsa o kadar değersiz oluyor. Maddi olarak destek olman, onun herşeyini ondan önce senin düşünmen bide ailenin akrabalarının seni yalnız bırakması eşinin gözünde sanki ona muhtaçsın ondan başka çıkısın yokmuş izlenimi vermiş bide "ederinden fazla değer soytarıyı kral eder"lafı, çok afedersiniz ama o kadar doğru bi söz ki siz değil malesef kadınların çok çok büyük bi bölümü belki bende dahil kendimizden çok değer veriyoruz kendimizden çok saygı duyuyoruz. Boşan yada boşanma diyemem ama kendinizi ölçüp tartın sizde bu dünyaya bir kere geldiniz ve çok kıymetlisiniz, siz değerlisiniz önce kendi değerinizi siz belirleyin🙏
teşekkür ederim güzel fikriniz için ölçtüm tarttım olur bir tarafını görmiyorum artık kendimi çok değersiz hissediyorum şuan bile kavgalıyız annesine gitmediğim için...soğudum artık sonumuz yok ama boşanmaya tamamiyle ne zaman karar verir ve bu kararı açıklarım inanın ki bende bilmiyorum sanırım beklediğim biraz cesaret :KK43: kafa karışıklığımı çözer çözmez adım atıcam bu hayat bir kere oonuda kıymet bilmeyen insanla geçirmek tüketmek istemiyorum :KK43:

teşekkür ederim güzel fikriniz için ölçtüm tarttım olur bir tarafını görmiyorum artık kendimi çok değersiz hissediyorum şuan bile kavgalıyız annesine gitmediğim için...soğudum artık sonumuz yok ama boşanmaya tamamiyle ne zaman karar verir ve bu kararı açıklarım inanın ki bende bilmiyorum sanırım beklediğim biraz cesaret :KK43: kafa karışıklığımı çözer çözmez adım atıcam bu hayat bir kere oonuda kıymet bilmeyen insanla geçirmek tüketmek istemiyorum :KK43:
Bende tam olarak bunu anlatmak istemiştim Allah yardımcınız olsun ve hakkınızda hayırlısı ne ise o olur inşallah 🙏

X