Fikri olan?

Bozulsa koku olur ki hamilesin hemen alırsın o kokuyu da kanlı olmasından öyle sen suyunu süz öyle kullan etki edecektir
Bozuk olsa çözdürünce ağır kokar dıye dusunuyorum et guzel kırmızı sadece yemeklerin suyunun rengı değişiyor, bıber salcası koymama ragmen boz oluyo

Kurban etini bir iki gün dinlendirip öyle kesip kaldırmak gerekiyor. Yoksa tuhaf bir tadı ve kokusu oluyor

kani iyi cekilmemis muhtemelen eti buzluktan cikarip tavadami cozdueuyorsunuz?

Heryemege defne reyhan olur mu kı
Ben kıymalı yemekten fırında kuşbaşılı yemeğe kadar koyuyorum. Tadı kokusu bambaşka oluyor hatta sadece et değil yanındaki patates bile çok lezzetli oluyor eşim de çok seviyor. Bence bir şans ver dene belki sizde seversiniz

Ben kıymalı yemekten fırında kuşbaşılı yemeğe kadar koyuyorum. Tadı kokusu bambaşka oluyor hatta sadece et değil yanındaki patates bile çok lezzetli oluyor eşim de çok seviyor. Bence bir şans ver dene belki sizde seversiniz
Tatlımm yemegı bı gorsen onu bıse kurtarmaz:) şey gecen çözdürdügüm eti geri koymustum azdı, sımdı onu katayım dedim ondan mı oldu acaba, nohut yapmıştım hafıf kahverengıydi ama lezzetliydi, tadı normaldi bu aksam kı yemekte kokuda oldu cok degısık ben anlamdım bos yaptım yemegı yedık gayet ıyıydı

Tatlımm yemegı bı gorsen onu bıse kurtarmaz:) şey gecen çözdürdügüm eti geri koymustum azdı, sımdı onu katayım dedim ondan mı oldu acaba, nohut yapmıştım hafıf kahverengıydi ama lezzetliydi, tadı normaldi bu aksam kı yemekte kokuda oldu cok degısık ben anlamdım bos yaptım yemegı yedık gayet ıyıydı
Bilemicem ama çözdürdüğün eti dolaba koyup yeniden çözdürmek çok sakıncalı içinde bakteriler çoğalıyor ve çok sağlıksız

X