FLORMAR rujlar ve gloslar?

atractive

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2011
12.971
38
kullandıüınız flormar ruj ve glosları numaralarıyla paylaşır mısınız en memnun kaldıklarınızı
ben en son flormar long wearing serisinden bir pembe lipstick aldım memnun kaldım
bundan sonrada bi kaç ürününü daha almak istiyorum önerilere açığım yani:KK31:

katzi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2010
1.240
1
ben dün kozmetikçiden alışveriş yaptım. supermatte kırmızı rujunu da hediye ettiler flormarın. hiç bu kadar güzel olacagını düşünmemiştim. gerçekten güzeldi ve dudagı kurutmadı. tam seksi bi kırmızı :KK70:

atractive

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2011
12.971
38
ben dün kozmetikçiden alışveriş yaptım. supermatte kırmızı rujunu da hediye ettiler flormarın. hiç bu kadar güzel olacagını düşünmemiştim. gerçekten güzeldi ve dudagı kurutmadı. tam seksi bi kırmızı :KK70:

hadi yaa bayılırım kırmızı rujlara hiç dayanamam
peki supermatte kaç no?
bu arada güle güle sür sürüştür şekerim:KK12:

katzi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2010
1.240
1
ana! altında supershine diyor ya:S kız dün supermatte demişti oysa:S neyse numarası 510 aklında bulunsun. gittiğinde bakarsın hangisi kırmızıymış. ama bu ruj bildiğin mat yani.

atractive

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2011
12.971
38
ana! altında supershine diyor ya:S kız dün supermatte demişti oysa:S neyse numarası 510 aklında bulunsun. gittiğinde bakarsın hangisi kırmızıymış. ama bu ruj bildiğin mat yani.

supershıne yazıyorsa o seridir o canım
510 numara demek hemen not aldım gittiğimde bakıcam mutlaka
şeyyy keşke resmini eklesen ya çok merak ettim tatlım:KK17:

atractive

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2011
12.971
38

atractive

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2011
12.971
38
bu gün flormar dan;
terracotta pudra no:20
iki tane de selection ruj aldım biri kırmızı biri ten renginde nude ruj
bir de aseton aldım sırf pembe renk diye:KK9:

didem_evo

Guru
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2009
3.881
0
34
Ben flormardan memnunum yıllardır allığını kullanıyorum..
Dünde watsonstan PRETTY LIP GLOSS P 809 ve PRETTY RUJ aldım %30 indirim vardı tanesine 6.50 lira ödedim.
Ruj kremsi sürülüşü çok güzel.
Lipglosta su gibi renksiz çıkar diye korktum ama fiyatına göre çok başarılı hem parlaklık hem renk verdi tavsiye ederim.

Sevgiler.

Son düzenleme:

atractive

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2011
12.971
38
aa bende diyorum flormar standında bişi daha bakıcaktım pretty rujlara bakıcaktım yaa:26:unuttum neyse bir daha ki uğrayışımda alırım artık zaten bir daha gidişimde de terracotta pudra 27 numarasını almayı düşünüyorum:KK8:

Son düzenleme: