Gelin bohçası getirilirken damat eve gelir mi?

Gizemyasar

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2023
206
192
26
Günaydın hanımlar, Cuma günü erkek arkadaşımın ailesi gelin bohçasını getirecekler. Gelin bohçası getirilirken erkek arkadaşım da gelmesi gerekiyor mu? Sadece kadınlar gelicek ama damat ile alakalı arafta kaldım gelmesi konusunda hangisi doğru olur?

Günaydın hanımlar, Cuma günü erkek arkadaşımın ailesi gelin bohçasını getirecekler. Gelin bohçası getirilirken erkek arkadaşım da gelmesi gerekiyor mu? Sadece kadınlar gelicek ama damat ile alakalı arafta kaldım gelmesi konusunda hangisi doğru olur?
Size hangisi uyarsa öyle yapın. Bunun bir kuralı, kaidesi yok artık. Yöreden yöreye değişiyor zaten.

Hafta içi çalışıyor boş yere izin almasın diye düşündüm ama gelmesi gerekir mi konusunda da tereddütte kaldım. O taraf da gelip gelmeme konusunda hiç bilmiyoruz bu durumlarda ne oluyor diye söylediler, birde erkek arkadaşımın annesi olmadığı için çok bir yönlendireni yok kendi tarafından. Benim annemde sen bilirsin deyince arafta kaldım

Amaaan içinizden nasıl geliyorsa iki aile anlaşın öyle yapın, herkes kafasına göre bir şey çıkarıyor😁🤷🏻‍♀️

Genelde kadınlar geliyor damatta bi tatlı getiryor el öpüp geri çıkıyor kıyafet vs gösterildiği için utanıyolar damatlarda genelde

X