gelin olamadan boşanıyorum ona güvenmiştim

Herseyi gectim de yurtdısinda büyümüş bir erkek niye bu kadar cabuk ve uyumsuz biriyle evlenir yada evlendirilir
Olayin göremediğiniz taraflari var bence .
Aynı sekilde evlenen biri 4 cocukla 30 sene sonra bosandi .Adamin bu yillar boyu hep Alman sevgilileri vardi ve kıza parfum kullanmayi bile bilmiyor diyordu .
Kız da bilginiz Anadolu kızı ne yapsın.
30 yil önce parfummü varmıs .

Ne çirkin ilişkiler bunlar. Babanız belli ki sizin için susmuş. Siz de babanız için bitirin. Böyle ömür geçmez. Sizin talepleriniz de çok ve yersiz ancak karşı taraf da çirkef belli ki.
Hayir daha onceki konularinda babasi 300 000 tl lik taki mi tam hatirlamiyorum alinmazsa kizimi vermem diyordu. Tamamen para uzerine yapilmis bir evlilikti. Genclerin anlasip anlasmayacagina bakilmadan.

Biz 6 sene flort ettik 1 sene nisanli kaldik evlendigimizde esinin birsuru bilmedigim huyu suyu cikti.siz 5 ayda nasil guveniyorsunuz anlamdim.nisanlilik evresi aileler birbirini tanir siz nisanlinizi daha iyi tanirsiniz eger iyiyse hoşsa iki tarafta evlenilir bu boyledir.siz 5 ayda birakin nisani nikahi bile kiymissiniz butun suc sizde

Birincisi yarıya kadar okudum
Ikincisi de annen di sanırım "dul karı mı veriyorum " demişti .
Bu laftan sonra sizi dul karı olacağınız belliydi.
Hakettiniz.
Tanımadığınız etmediğiniz adam icin okul birakip , para pul ev araba ugruna nikah kiyarsaniz , ve büyük konusursaniz bedeli bu olur.
Üçüncüsü de burada boşanan herkea bekardır. Kimse dul karı oldum demez.
Siz öyle oldunuz çok üzüldüm.
Bu dan sonra ki zengin koca arayışında ve buluşunuzda lütfen "dul" oldugunuzu hatırlayın.
Öyle gözünüzün kaldıgı kuzenleriniz gibi 50 100 gr altın istemeyin.
Bi çeyrek takarlarsa şükredin....
Valla bu yorumdan sonra banlanmak istemiyorum
Dediğim her sey konu sahibinin eski olaylarinda var ....

hepsi doğru yazdıklarının ama ülke almanya değil romanya sanırım

Arkadaşım her hayırda bir şer her serde bir hayir vardir.daha fazla dinleme ve derhal bu aileden uzak dur.bir ömür geçmez sonuçta dünyanın bir ucuna kendi ailenden uzak onlarla yaşayacaksın bi nevi onların anne babayla evlenmiş olacaksın okumuş ama cahil insanla hayat zehir olur.

Kiymet bilmeyenden uzak durun.hayatiniz niye mahvolsun ki..22yasindaymissiniz anladigim kadariyla.ben 22 yasinda universite 3.siniftim.32 yasinda evlendim...bu saatten sonra gero adim atsalar ne yazar olan olmus.evlenseniz de aklinizdan cikmaz hele babaniza yapilanlar.

Konu sahibi de bu kafa yapısında. Eski konusunda uyeler ustune gidince . Yok ben oyle dusunmuyorum diye 180 derece donus yapmıştı kendisi.
Konu sahibi kendi özür diler , babasi rezil olmuş umurunda olmaz , oraya gider.
Ne okul nw araba her sey palavra . Bir odada 2 3 çocuk ömür çürütür.
Sonra buraya yazar
"Çekiyorum ama ne yapayim ? Çocuklarım var" diye
At fava bekle diywcem burada fav yok

Geri adım atsalar bile sizi bu şekilde ezmeye devam ederler, önceki konuda söylediğim gibi nişanlınızın ara bulucu olması gerekirken ailesinin tarafında oluyor her zaman.
Hakkınızda hayırlısı olsun.

Yarısına kadar okuyabildim ilk defa bu kadar kendini baştan belli eden aile gördüm siz baya zorla onlardan insan oluşturmaya calismissiniz olmamış. Size ben iki defa gelemem bilmem ne diye atar yapınca gelirsen adam degilsin lan diyip kapayacaktiniz. Üzgünüm ama görünen siz paraları var diye herseyi alttan almissiniz yememisler. Zira böyle yaratiklari seviyor olmaniz imkansız.

"Duzenim bozulur hayatimin alti ustune gelir deme nereden biliyorsun hayatinin altinin ustunden daha iyi oldugunu"
Nereden biliyorsunuz 5 sene toparlanamayacaginizi? Devam etseninz daha iyi bir hayatiniz olmayacak.belli ki hor gorulecek ve yalniz kalacaksiniz gurbette.size kiymet veren ailenizin yaninda yaralarinizi sarar daha iyi bir evlilik yaparsiniz insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…