Gelin teli...

eskiden gelinlerin duvaklarına saçlarına takılan gelin tellerinden
istiyorum nerden bulabilirm acaba yada gelinliklerle duvaklarla satılıyormudur acaba.ben eskiye özeniyorum birazcık.

gelin aksesuarları satan yerlerde oluyor...ayrıca gelinliğini diktirdiğin yerden de tedarik edeblrsn ..onlar mutlaka bulur...

vereliniortak Yaaaa ben de çok istiyorum gelin teliiiii. Ama çok acillll. Yok mu nereden bulunabileceği hakkında bilgisi olan fisfisfis

bencede çok güzel olur kenardan takarsın

bu gelin teli dediğiniz nasıl bişey ya ben bilmiyorum merak ettim şimdi...

yaa kizlar o gelin teline soyle bi gelinlik yakismaz mi ama yaaa Eki Görüntüle 113113

model claire pettibone 2011 tasarimi

çok hoş duruyo gelinlik bayıldım.. ama değişiklik hoşuna giden arkadaşlar beğenebilir sanırım..

tuhafiyelerde makara ile satılır ucuzca da bir şey..

Kızçeler gelin tellerini kına gecenizde gelin buketlerinizde kullanabilirsiniz... Ve gelin teli gibi düğünle ilgili aksesuarlar için doğru adres benim gelin telleri kırmızı ince tülle süslenir ve evinize kadar kargoyla gönderilir... Bir de bizde adettendir gelinlik yaşa gelmiş kızlara dağıtılır. kına gecesinde kızlar bu telleri takar.

Annemin gelin saçında da varmış resimleri çok güzel valla bende saçım açık bi gelin olsam tellerden vazgeçmezdim asla

bu başlığı görünce şaşırdım doğrusu, bende hep istiyordum :) kına gecemde çiçeğime takmak ve kız çocuklarına dağıtmak..eskiden olduğu gibi. buluruz inşallah bzde:)

Bende gekin telini cicegimde düsünmüstüm bu sekilde

Eklentiler

• $IMG_20130402_122459.jpg
    46,9 KB · Görüntüleme: 344
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…