Göbek eritme ve bel sekillenirme icin birebir!

of of göbek başa bela :KK43: nivea işe yarıyomu canım sende nasıl ben thermal jel aldım onu kullanıyorum biraz yarıyo gibi geldi bana ama ben öyle görmek istediğim için mi acaba? bilemedim :) biraz daha kullanırsam büyük ihtimalle farkı daha iyi görebilirim

canım valla işe yarayıp yaramadığını yarın anlıcam.en azından 1 hafta olsun öyle ölçü alayım dedim.ama zaten üstünde de 2 haftada etkili olduğu yazıyor.eşim şubatın ortasında izne gelicek o gelene kadar az buçuk erise bari.adam lopur lopur görüyo hep göbekimi:KK43:bu göbeği eriteyim çatlak matlak dinlemicem bu yaz en seksisinden mayokini giyicem:)doğum yapalı 19 ay oldu hala hamile gibiyim ya.

kızlar bu arada bel ölçüsünü en ince yerden göbek ölçüsünüde göbek deliğinden alıyoruz doğrumudur.benim göğüslerimde çok küçük popomda yok:KK43:tam dümdüzüm ben ya.

Canım öncelikle çok teşekkür ederim :KK71:
Acaba basen bölgesi içinde paylaşacağın birşeyler var mı?

merhaba kızlar:KK3:

bende genelde göbekliyimdir :KK31:kiloda alsam zayıflasamda göbeğim hepp warr :KK31:
bende sizinleyim bundan sonra arkadaşlar karar werdim:KK8: yaza kadar azalır belki:KK31:
hepimize başarılar diliyorumm:KK8:

kızlar benimde göbek problemim var malesef başka bir topikte diyete başladım yaklaşık 10 kilo kadar bi fazlam var aynı zamanda göbeğimdende kurtulmak istiyorum. bu videoları daha önce görmüştüm ama zorluğu olmadığı için faydasıda olmayacak gibime gelmişti çokta üzerinde durmamıştım yarından itibaren bende başlıyorum artık. ebru şallının pilates dvdsini indirmiştim. olmazsa birgün onu birgün bunu yaparım. bu arada bende ölçülerimi yazıyım.

boy : 170
kilo : en son 70.8 dim ama kesin 1 - 2 kilo fazla çıkarım yarın tartılım kesin yazarım.
bel :78 cm
göbek : 92 cm

en vahim durumda olan benim aranızda zatiiii bundanda bir fayda göremezsem boş mezar bulup giricemmmmm başka çare yoooooook :KK1:

bende aranıza katılmak istiyorum ama önce mezura almam lazım ölcülerimi yazabilmem için ama gözüm bu topikte en yakın zamanda bende aranızdayım inşl.

bide kızlar bu hareketleri haftada en fazla 3 veya 4 gün yapmamız uygun gibi geldi bana. benim spor hocam 4 günden daha fazla spor yapmak vucudu zorlar demişti. siz ne dersiniz?

Sen bide beni sor yanlarım o kadar yanıyo ki şu anda öksüremiyorum bile ... ama denemeye devam demekki işe yarıyo :)

Baldırlarımın acısından başka biyeri hissedemedim :))) ve çok güldüm kendime
yarın bende ölçülerimi yazayım gerçi leslie yapıyorum ben 5mil ama bel kısmında aşırı bi değişim olmadı bakalım bu videolar nasıl fark ettirecek

dün gece yaptım ilk defa sabah uyandığımda farkettim bel kısımlarım ağrı içinde..hala bel kısımlarımda ağrı var demekki hareketler etkili.ağırlık verilen bölgeler ağrır.şimdi birazdan gene yapıcam tabi ilk önce mekik..arkadaşlar mekik hareketi üç dört gün çok zorlanarak yapılıyor ama hergün düzenli yapınca gerçekten vücut rahatlıyor ve kolaylaşıyor hareket..callentis teyzenin mekik hareketleri bile kolay geliyor artık hergün yapa yapa:KK55:bu dans işi çok eğlenceli..

oh oh super herkeste ise yaramis gibi gozukuyor bence de 3 4 ten fazla bele cok yuk biniyor sanirim ya bi egliyiroum yere kutur kutur belin heryeri :) benim her gun yapasim geliyo hirs geldi ya. Kizlar bide bende gozle gorulur fark var ya hani incelmis olmasam bile kesin o portlukler fln gitti daha normal gozukuyo gobisim :KK70: bi olciyim dedim bugun 72 cm en ince yeri bu kadar cabuk ise yaramis olabilir mi bilemiyorum ama tam gaz devam kizlarr! pilates mekik yoga gibi seylerle yapmayi unutmayin ben haftada 2 pilates 4 kez de bu hareketleri yapicam.

Ama bir sorunum var gobek piercingim coookk fena yara olduuu titanyum iyi gelmiyo sanirim hemen gidip taktirdigim adama degistirticem ben dokunamiyorum bile etim parcalandi gobegi oraya buraya sallayincaa :KK70: az biraz ara vermek zorundayim sanirim sadece 2 3 gun :KK43:

Bende de göbek var ya :KK43: size katılmak isterimm:)

hosgeldin caniiimm bol bol eritiriz insallah :)

kızlar bu arada bel ölçüsünü en ince yerden göbek ölçüsünüde göbek deliğinden alıyoruz doğrumudur.

evet canim aynen o sekilde olculuyo :)

Canım öncelikle çok teşekkür ederim :KK71:
Acaba basen bölgesi içinde paylaşacağın birşeyler var mı?

caniim pilates hareketleri var cok da iyi yakar bu linkteki kadin baya yavas yapmis gostermek icin biraz daha hizli yapabilirsin daha cok var pilates videolarina bakarsan tatlim Basen bölgesi için yapılan pilates hareketleri nelerdir? - UZMANTV

merhaba kızlar:KK3:

bende genelde göbekliyimdir :KK31:kiloda alsam zayıflasamda göbeğim hepp warr :KK31:
bende sizinleyim bundan sonra arkadaşlar karar werdim:KK8: yaza kadar azalır belki:KK31:
hepimize başarılar diliyorumm:KK8:

sende hosgeldin caniim eritiicez hep beraber!

kızlar benimde göbek problemim var malesef başka bir topikte diyete başladım yaklaşık 10 kilo kadar bi fazlam var aynı zamanda göbeğimdende kurtulmak istiyorum. bu videoları daha önce görmüştüm ama zorluğu olmadığı için faydasıda olmayacak gibime gelmişti çokta üzerinde durmamıştım yarından itibaren bende başlıyorum artık. ebru şallının pilates dvdsini indirmiştim. olmazsa birgün onu birgün bunu yaparım. bu arada bende ölçülerimi yazıyım.

boy : 170
kilo : en son 70.8 dim ama kesin 1 - 2 kilo fazla çıkarım yarın tartılım kesin yazarım.
bel :78 cm
göbek : 92 cm

en vahim durumda olan benim aranızda zatiiii bundanda bir fayda göremezsem boş mezar bulup giricemmmmm başka çare yoooooook :KK1:
Olsun canim ins yapa yapa hepimiz ilk basladigimiz halden cok daha iyi bi vucuda sahip oluruz :)

bende aranıza katılmak istiyorum ama önce mezura almam lazım ölcülerimi yazabilmem için ama gözüm bu topikte en yakın zamanda bende aranızdayım inşl.

canim ben diger sayfalarda kendi olcme yontemimi yazmistim almadan da baslayabilirsin:KK3:

oh oh super herkeste ise yaramis gibi gozukuyor bence de 3 4 ten fazla bele cok yuk biniyor sanirim ya bi egliyiroum yere kutur kutur belin heryeri :) benim her gun yapasim geliyo hirs geldi ya. Kizlar bide bende gozle gorulur fark var ya hani incelmis olmasam bile kesin o portlukler fln gitti daha normal gozukuyo gobisim :KK70: bi olciyim dedim bugun 72 cm en ince yeri bu kadar cabuk ise yaramis olabilir mi bilemiyorum ama tam gaz devam kizlarr! pilates mekik yoga gibi seylerle yapmayi unutmayin ben haftada 2 pilates 4 kez de bu hareketleri yapicam.

Ama bir sorunum var gobek piercingim coookk fena yara olduuu titanyum iyi gelmiyo sanirim hemen gidip taktirdigim adama degistirticem ben dokunamiyorum bile etim parcalandi gobegi oraya buraya sallayincaa :KK70: az biraz ara vermek zorundayim sanirim sadece 2 3 gun :KK43:

geçmiş olsun canım. çok mikrop kapmadan hallet bencede Allah korusun ...
bu arada çok güzel bi çalışma şekli 3 gün hareket 3 gün pilates yapmayı düşünüyorum. hafta dolsun bende tekrar ölçü alacam :)

yaparken sadece baldırlarım yanmıştı ama sabah uyandığımda bel yanlarımın acısından hareket edemediiğimi fark ettim :) kesinlikle devam

Bu videolari baska bir konuda da paylastim ama daha cok kisinin gorebilmesi icin ayri bir konu acmaya karar verdim. 2 3 yildir kilo vermeye calisiyordum kilo alinca kaybettigim vucudumun seklini geri kazanmak icin evet kilo verdim 38 bedenden 36 ya dustum. Hala bir sorunum vardi... gobek ve bel kismim dumduz degil de portlek portlek duruyordu yaglar belli oluyordu sanirim pilates yapiyorum ve de mekikle beraber gobek cevremdeki yaglar sikilasip kas kati gobek kaslarimin ustunde lop lop duruyo hala masallah :KK4:
Neyseki youtubeta tesadufen buldugum videolar gercekten ise yariyor 6 gun once buldum 4 gundur yapiyorum ve o loplukler azalmaya basladi gobegimin sisi de indi biraz ama daha cok vaar:KK31:

Videolari yaparken aci hissetmiyorsunuz cunku normal dans edermis gibi egzersizler muzikle beraber bu yuzden cok eglenceli ve de hareketler cok kolay :KK34: videodaki hareketleri yaptiran kadin bir videosunun 3 kez arka arkaya yapilmasini tavsiye ediyor ben bunun yerine 3 farkli videoyu birerkez yapip yarim saatte ter icinde kaliyorum, genelde terledigimde birakan bir insanim ama bu cok basit ve kararliyim yaza kadar en az haftada 3 - 4 kez (pilateste yapiyorum haftada 1 salon 1 kez de evde) hic birakmadan devam edicem.

eger sizde bana katilirsaniz her ay buraya bel olculerimizin ayda kac cm degistigini yazarak birbirimizi motive edebiliriz. Lutfen bir kez deneyin ne kadar calistirdigini gorunce vazgecemiceksiniz benim gibi:KK15:

10 min Booty Shaking Waist Workout- Lose inches off your waist by shaking your hips! - YouTube bu iclerinde en zorlayici olan ilk yapmak daha rahat

Get your SEXY BACK with this Fat Burning, Calorie Blasting, Body-Sculpting Workout by Tiffany Rothe - YouTube

The Bikini Abs Workout- - YouTube

3 videoyu da uyguluyomusun her gun bn bi 5 dk uyguladım yermden kalkamadm :KK3:

Arkadaşlar ben basen çevresi için de birşeyler arıyorum aynı bu videolar gibi. Yardımcı olabilecek biri var mı nereden bulabilirim ? :KK3:

3 videoyu da uyguluyomusun her gun bn bi 5 dk uyguladım yermden kalkamadm :KK3:

agri derecesine gore bazen 2 bazen 3 yaptim canim ilk iki denememde ertesi gun kesinlikle yapamamistim hapsurdugumda karnimin acisindan duramiyodum o derece :) bide pilates yapiyorum ya ben onunda etkisiyle daha az aci cekmis olabilirim. bugun ve yarin yapmayacagim zaten piercingi degistiricem cok fena yara oldu ya vucudun kaldirmiyo hic takma fln da diyebilir yani :KK37: ama yapmadigim halde yanlarimin agrisini hissediyorum icim rahat biraz :2:

ayyyy bende az önce yaptım 3 videosunu yarım saate yakın. ama baldırlarım yanıo ayaklarım titriyoorr. senin paylaştığın ilk 2 video ile, birde sırf karın bölgesi için mekiğe benzer olan ayrı bir videosunu yaptım ama cidden zormuş. yarında pilates yapıcam. hergün birini yapmaya karar verdim. işllah yakın zamanda faydasını görürüm.

X