Göbek eritme ve bel sekillenirme icin birebir!

geçmiş olsun canım. çok mikrop kapmadan hallet bencede Allah korusun ...
bu arada çok güzel bi çalışma şekli 3 gün hareket 3 gün pilates yapmayı düşünüyorum. hafta dolsun bende tekrar ölçü alacam :)

tesekkur ederim tatlim :) canim bende haftanin 2 gunu pilates yaptigimda arkasindan bu videolari yapiyim diyorum iki gunde sade dans kaslar pilatesten sonra cok calismis oluyor ya kardiyoyla birlestimi daha iyi olur dedim ama senin yontem daha mi mantikli acaba bilemedim ki. pilatesten sonra da bacaklarimin agrisindan zor ayakta duruyorum ama :KK52: mekik gibi sadece kas ustune yoneldigimiz hareketlerden sonra aerobik hareketler tamamliyor diye bisey kalmis aklimda ama bilmiyorum:26:

tesekkur ederim tatlim :) canim bende haftanin 2 gunu pilates yaptigimda arkasindan bu videolari yapiyim diyorum iki gunde sade dans kaslar pilatesten sonra cok calismis oluyor ya kardiyoyla birlestimi daha iyi olur dedim ama senin yontem daha mi mantikli acaba bilemedim ki. pilatesten sonra da bacaklarimin agrisindan zor ayakta duruyorum ama :KK52: mekik gibi sadece kas ustune yoneldigimiz hareketlerden sonra aerobik hareketler tamamliyor diye bisey kalmis aklimda ama bilmiyorum:26:

Aslında bence bu çok güzel bi yöntem. hem hazır ısınmışken ikisini bi arada halledebilriz. Pilatesi nerden yapıyosun Ebru Şallıdan mı?
Valla ben bugun yaparken ilk bes dakika acıdan eğilemedim bile. Ama sonra geçti hatta şimdi daha da iyi valla...

kızlar aç karınla aldığım ölçülerim

bel:71
göbek:80

boy:155
kilo:52

Son düzenleme:
agri derecesine gore bazen 2 bazen 3 yaptim canim ilk iki denememde ertesi gun kesinlikle yapamamistim hapsurdugumda karnimin acisindan duramiyodum o derece :) bide pilates yapiyorum ya ben onunda etkisiyle daha az aci cekmis olabilirim. bugun ve yarin yapmayacagim zaten piercingi degistiricem cok fena yara oldu ya vucudun kaldirmiyo hic takma fln da diyebilir yani :KK37: ama yapmadigim halde yanlarimin agrisini hissediyorum icim rahat biraz :2:

aynen bnde 2 gundr yapıyorum yanlar cok acıyo:KK5: bakalım 1 2 ay snra ne durumda olacağz :KK1:

ben de katılmak istiyorum arkadaşlar. ama bu videoları indirebilme imkanımız yok mu ? internetim sınırlı her gün açıp izlemem imkansız :KK43:( bana bi yol gösterin lütfennnn

Aslında bence bu çok güzel bi yöntem. hem hazır ısınmışken ikisini bi arada halledebilriz. Pilatesi nerden yapıyosun Ebru Şallıdan mı?
Valla ben bugun yaparken ilk bes dakika acıdan eğilemedim bile. Ama sonra geçti hatta şimdi daha da iyi valla...

Evet aciyo diye birakmamak lazim birsure sonra dayanilir hale geliyo :KK53: hem acidikca calistigini hissettigim icin daha cok yapasim geliyo benim. Pilatesi de bi gun salona gidiyorum bigunde bu linktekini yapiyorum cardio kismi haric bunun kardiyo kismi yerine dans yapmis oluyoruz biz :) 30 dklik kismini yapabilirsin canim sende istersen bel agrilarina da cok iyi burdaki hareketler belimize biraz yuklendigimiz icin iyi de gelir :KK8:

Gaiam - Cardio Pilates (49 min) ::

ben de katılmak istiyorum arkadaşlar. ama bu videoları indirebilme imkanımız yok mu ? internetim sınırlı her gün açıp izlemem imkansız :KK43:( bana bi yol gösterin lütfennnn

o konuda bi bilgim yok malesef canim :26: bilen cikar belki :KK25:

ben de katılmak istiyorum arkadaşlar. ama bu videoları indirebilme imkanımız yok mu ? internetim sınırlı her gün açıp izlemem imkansız :KK43:( bana bi yol gösterin lütfennnn[/

canım şimdi şöyle yapıyosun. izlemek için açtıgımız videonun adres çubuğundaki kısma www.kissyoutube..... şeklinde kiss koyacaksın enter bas. gelen ekranda run basıyoruz. sol taraftaki seçeneklerden birini seçiyooruz.(mp4) bu kadar kaydetmiş oluyoruz. umarım işine yarar...

bende zayıf ama göbegi önde gidenlerdenim nasıl sey anlamadım
öne dogru sivriliyor resmen :KK9:
iki gündür uyguluyorum videoları cok zevkli

Kizlar piercingi cikarmak zorunda kaldim yoksa kendi kendine dusecekti sanirim:KK5: su an hala yara oldugu icin 2 3 gune basliyorum yani haftaya diyelim

cekoddm pilatesin arkasindan yaparsan hissedebiliyosun tam olarak hangi hareket nereye ise yariyor bana sorarsan ben en cok yanlarimi abdominallerin yan taraflarinda kaslar var ya hani bazi mankenlerde cok belirgindir yanlarda anlatabildim umarim orasi cok yaniyor 2. olarak abdominaller ve bazi hareketlerde de alt karni hissediyorum o kalcayi daire cizdirdiklerimiz sag on sol arka gibi gobegi sabit kalcayi hareket ettirdiklerimizde de alt karni hissediyorum canimcim.
Hemen dolsun da bir hafta olcun bakalim ne kadar incelmissiniz cok merak ediyorum :KK8:

Son düzenleme:
Kizlar piercingi cikarmak zorunda kaldim yoksa kendi kendine dusecekti sanirim:KK5: su an hala yara oldugu icin 2 3 gune basliyorum yani haftaya diyelim

cekoddm pilatesin arkasindan yaparsan hissedebiliyosun tam olarak hangi hareket nereye ise yariyor bana sorarsan ben en cok yanlarimi abdominallerin yan taraflarinda kaslar var ya hani bazi mankenlerde cok belirgindir yanlarda anlatabildim umarim orasi cok yaniyor 2. olarak abdominaller ve bazi hareketlerde de alt karni hissediyorum o kalcayi daire cizdirdiklerimiz sag on sol arka gibi gobegi sabit kalcayi hareket ettirdiklerimizde de alt karni hissediyorum canimcim.
Hemen dolsun da bir hafta olcun bakalim ne kadar incelmissiniz cok merak ediyorum :KK8:

anladım cnm cok teşekkür ederm bnm alt karın problemim var cok kocaman ama inceltıcez inanıyrm buna :KK3:

kizlar gobegimdeki yara gecti dun basladim bugun yine yapicam :KK8: felaket aciyor yine her yanim ne guzel alismisti vucudum ama olsuun tam gaz devam simdi :KK6: ya bir haftasi dolanlar olctuler mi? incelme var mii cok merak ediyorum benim 5 gunde incelmistii eminim geri sismisimdir 1 haftada :KK70: haftaya olcucem bende :KK1:

Evet benim bir hafta doldu :) valla bir hafta içinde hareketleri 3 gün yapabildim. bu aralar biraz yoğunumda. yeni ölçülerim şunlar :

Boy: 1.68
Kilo: 56.5
bel: 71.5
Göbek: 81.2

kilomdaki yarım kilo artışı stresten yediğim şeylere veriyorum ama onun dışında azda olsa incelmem var mutluyum :) inşallah yemeğide kontrol altına alırsam daha da belirgin olarak inceleceğime inanıyorum :) bu arada bu hareketler benim bacak ve kalçalarımada iyi geldi ya onlarda da bi sıkılaşma var bende :)

Son düzenleme:
Evet benim bir hafta doldu :) valla bir hafta içinde hareketleri 3 gün yapabildim. bu aralar biraz yoğunumda. yeni ölçülerim şunlar :

Boy: 1.68
Kilo: 56.5
bel: 71.5
Göbek: 81.2

kilomdaki yarım kilo artışı stresten yediğim şeylere veriyorum ama onun dışında azda olsa incelmem var mutluyum :) inşallah yemeğide kontrol altına alırsam daha da belirgin olarak inceleceğime inanıyorum :) bu arada bu hareketler benim bacak ve kalçalarımada iyi geldi ya onlarda da bi sıkılaşma var bende :)

3 kez yapmis olmana ragmen iyi bence canim gobeginden 1 cm e yakin gitmis belinden de yarim cm ben sadece pilatesi 3 gun yaptigim zamanlarda kaslarimin calistigni farkederdim ama incelme olmazdi bu cok iyi bence. malesef o cok yeme bende de var heleki bu dans hareketlerini yaptiktan sonra elimde olmadan yiyorum yoruluyorum sanirim ama hicte fena degil bence canim :)

X