Görümce :)

Ben çok isterdim kız kardeş gibi olmayı

Ben yengemle aynı yaştayım. Kendimde görümceyim. Sonradan aileme katılan gec bulduğum kiz kardeşim derim kendisine.. Cokta severim. Yedigim içtiğim ayri gitmez. Ama görümce var görümce var.
Ben yengemle cok iyiyiz kardeşim o benim her derdimi konuşurum anlatırım demiştim gorumceme .. oda bana ay kiz kardeşin gibi olamaz kiz kardeş bambaşka asla arkandan iş çevirmez diyerek kendilerinin arkamdan is çevirdiğini ifşa etmişti. Köküne kibrit suyu. Sevmiyorum hiç birini. Biriyle birsey yaşıyorsun hepsi birbirini dolduruyor neyseki esim biliyor ne olduklarını.

Bende çok iyiyim yengemle bozulmaz inşallah ama kendi görümcemde böyle şeyler görünce garibime gidiyor.

Benim görümce benden küçük amaki sorsan benden büyükk.... Büyümüşte küçülmüş..... Kıskanç cadaloz anasıyla bi olup büyü bile yaptı bana zamanında... Hepsi kötü kalpli hepsiii !!!!

Bende çok iyiyim yengemle bozulmaz inşallah ama kendi görümcemde böyle şeyler görünce garibime gidiyor.
O simartilmis kiz cocugu. Ve kendisini hala oyle kucuk kiz cocugu sanıyor. Kızda suç yok ki şımartanlarda. Piremses sanıyor kendisini. Ben abimden isteyemem valla 2 cocugu var adamın var mi yok mu. Genelde ben gidince yengem "Afife su tatlıyı seversin diye sana yaptım" der.. cok mutlu olurum. Zorla yaptırdığım birsey bana biesey ifade etmez. Ego tatmini o sadece.

Yengemde bana yapar çok emeği vardır işten gelince yemek hazırlardı tatillerde gelince çok severim ama bende hiç rahatsız etmem onu sanırım herşey karşılıklı. Umarım görümcem de farkında var bazı şeylerin ya da belkide benim hatam vardır bilemem ama varsa söyleyin ne yapmam gerek

Ay Allah korusun ya kıskançlıktan mı

Ay Allah korusun ya kıskançlıktan mı
bilmem istemiolar bsni... sevemediler bi türlü... çocuğum geldi kaç yaşına genç kız oldu halana boşatma derdindeler.... adam boşasa kına yakcaklar allah korkusu yokk kimsede bacım... aman gözün açık olsun!!!

İstememeleri kıskançlıktandır canım

Aman mesafeni koru. Esin bildirsin haddini. Seninle alakası yok bu meselenin.

Aman mesafeni koru. Esin bildirsin haddini. Seninle alakası yok bu meselenin.
Varsa düzelteyim kendimi ama sürekli ön planda olmak istiyor. Saygısızlık yapmam terslemem ilgilenirim giderim eşim gelsinlermi diyin çalışmama rağmen hayır demem ama hep daha fazlasını istiyor her dediğini yapalım istiyor. Eşim beni almaya gelince beni şuraya götür dedim götürmedin diyor.

Bende görümceyim yengemi abimden daha çok severim o da beni kardeşlerinden ayırmaz ama benimki kıskanıyor
Aynı beni anlatmışsınız benimde görümcem var , aynı zamanda kendimde görümceyim . Yengeme elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım çünkü kendimde bir yengeyim nasıl birşey olduğunu iyi bilirim. İnsan kendine konduramaz ya bende hep görümcemle arkadaş kardeş oluruz diye düşünürdüm ama maalesef bir ben düşünüyormuşum onu

Canım seni tanıdım mesajlaşmıştık bi ara benimde görümcem aynı seninkinden büyüğü küçüğü öyle değil. Yapacak pek bir şey yok bu insanlar değişmez maalesef. Onu sadece eşin değiştirebilir .

çok afedersiniz ama görüme görümce değil besleme gibi davranıyor

sen Bihter ziyagilsin nedemek yengenim kıyafetlerini giyiyorum

Benimki neredeyse benim iki katım yaşında
İlk günler çok kıskanıp tuhaf şeyler yapıyordu benimle konuşmayıp yüzüme bile bakmıyordu ben kafama takmadım ve iyi niyetli yaklaştım.
Eşimde nasıl birisi olduğunu bildiği için benim de davranışımı görünce korudu beni ezdirmedi kısacası.
Onunla da ilgilendi hediyeler aldı sarıldı öptü gönlünü aldı ben bunlara gayet olumlu yaklaştım ablası sonuçta.
Zamanla tehdit olmadığımı gördü herhalde tavrı da değişti şuan çok şükür bir sıkıntı yok.

Sizin ki gerçekten zormuş.
Benim tuhafıma giden sürekli bir şeyler istemesi. Bu çok rahatsız edici bence.
Çözüm var mı bilemiyorum görmezden gelin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…