Görümce :)

Tabi sizin düşünceniz ama sürekli istiyor banada al diye beğendiğinden değil ilgilenmediği için.

Yaşımız çok yakın 2 görümcem var biri evli biri bekar. İkisi de kıskanmaz. Hiç bir sorun yaşamayız.
Herkesin durumu farklı.

Evli olduğu halde bu kadar talepkar olması çok saçma geldi bana. Elbette abi kardeş. Samimi olsunlar sevip saysınlar. Ama hani bekar yalnız olur,size katılır, sizle takılır, daha bir küçük kız kardeş havası olur, şımartılmaya hakkı olur diyeyim.
Kocası ile nasılki.Bir erkekten ilgi istiyorsa bu kişi kendi eşi olmalı, daha mutlu olacaktır.

Ah canım dese ki gezmek istiyorum almıyor etmiyor ama öyle durum yokki kocasıda alıyor ama abisininde ilgisni istiyor aldırdığınıda yemiyor biliyor musun ?

ruh hastası bence
kayınvaldeniz falan ne diyor
Evlatlarımda evlatlarım yavrularımda yavrularım aranıza kimse giremez diyor kızını kışkırtıyor abin sana tatlı almamış evde gördüm diye. Geçen misafir geldi akrabaları çağırtmadım benim misafirim ya kendi misafirim analı kızlı eşime neden çağırmadın diye bağırdılar.

Size bayıldım ben ya :)

yok yok sorun tamamen eşinde canım kusura bakma ama böyle olmaz

Siz neden hergun konu açıyorsunuz?hergun de konu acilmazki fake olabilir misiniz diye düşünmuyor degilim Mune

Yarın da eş ailesinin gözünün üstünde kaşı var diye konu aç
Bi konuda sana hak verilmeyince hemen başka konu açıp eş ailesinin kötülüyorsun
Aman ne kötü aileymiş tüh kaka diyelim de mutlu ol bari
En güzel en birinci aile senin ailen yüs puan sana

Ne fenaymış ya çok sinir bozucu. Erkek arkadasimin kardesi de fotografimizi paylasinca kıskandım yazmisti, diğer kardeşi de abisi elimi tutunca koluna girmisti direkt dedim bunlardan cekecegim var heralde ama bu görümce daha sinir bozucuymuş valla

Burası konu açma yeri değilmi arkadaşım ? Bana hak verinmi diyorum yoksa bende hata varmı diyemi soruyorum okumuyor musun ? Nasıl konu açıcağımı sana mı sorucam ? Eş ailesine kötü diyin diyen mi olsun yoksa nasıl sizinkiler ne yapmalıyım diye fikirmi alıyorum ? Saldırmayın millete.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…